П`ятниця, 19.04.2024, 04:07
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Про все » Пропозиції і побажання » Проблеми міста (Що кого болить, що можна і слід змінити на краще)
Проблеми міста
АдмінДата: Субота, 21.08.2010, 18:06 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 15
Репутація: 1
Статус: Offline
Для початку, мабуть вартувало би інвентаризувати проблеми міста. Як кажуть, що кого пече... Давайте в цій гілці форуму будемо залишати відгуки про всі існуючі проблеми міста.
Ось мене пече проблема екології, проблема чистого повітря, проблема смітника. Не раз місто затягує густий, задушливий, смердючий смог (дим). Це горить наш міський смітник. Дим від спалювання містить найнебезпечніші отрути – оксиди азоту, сірки, феноли, токсичні вуглеводні, канцерогенний діоксин, здатний впливати на спадковість, не говорячи вже про з'єднання свинцю, ртуті і інших важких металів. Лише при горінні виробів з полівінілхлориду утворюється 75 потенційно токсичних речовин. Кожного дня, кожного вечора я чую цей запах, дихаю цим димом. Дивно, що більшість стриян навіть не зауважують цього. Детальніше ця проблема описана в статті на нашому сайті, яка знаходиться за посиланням: Гори димлять
 
АдмінДата: Понеділок, 23.08.2010, 00:53 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 15
Репутація: 1
Статус: Offline
Катерина КУНИЦКАЯ 22.08.10 14:00 в Однокласниках написала:
Як кажуть, що кого пече..якщо ви заторкнули тему екології Стрия..то я недалеко від вашоі теми зачиплю свою!Поки не стикалась з цим особисто,чесно кажучи незамічала цієї проблеми.Як на вашу думку :яка ситуація в Стрию з невідкладною допомогою?З обладнанням У відділенні кардіології?З того що я побачила...це жах!Ні медикаментозно,ні технічно відділення незабезпечено!!!!Чому влада незвиртає увагу на хворих?Адже ряди таких пацієнтів поповнюються молодими людьми..а для кращоі діагностики та лікування нічого не роблять!!!НЕВЖЕ ЦЕ НЕ ВАЖЛИВО ДЛЯ НАШОГО МІСТА ?..І НАВІТЬ РАЙОНУ!!!!!!

Уляна ♥♥ℒℴѵℯღ♥♥♥ღℒℴѵℯ •ஐVIP Скицяк-Ісаєва
23 сер 2010 о 13:13 "В контакті" написала:
Про проблеми нашого міста можна говорити годинами.Ще ні один з кандидитів на посаду мера міста не дотримався своїх обіцянок.Особливо щодо парку ім.Шевченка.Про незаконне заволодіння землями шкіл всім відомо,про надання приміщень під оренду-теж..Про проблеми дошкільних заходів-які роками майже не фінансуються.Про вивіз сміття,про неякісну воду яку ми п"ємо...про неякісне обслуговування ЖЕКів,а гроші то платим(((.Про безконтроль нечистих на руку ділків і їхню отруйну продукцію...Про екологію і забруднення ,які мешканці СТРИЙЩИНИ самі створюють(миючі засоби,сміття у подвір"ях,самовільне перепланування помешканнь і т.д...Можна продовжувати список до безкінечності.Одне можна сказати напеве-почати потрібно з самих себе.І пора відмовитись від популізму та популярного вислову:"Моя хата з краю-і я нічого не знаю!!!"

 
ЖЕНЩИНАДата: Понеділок, 23.08.2010, 13:38 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
bye Повторююсь-про проблеми можна говорити годинами!А що ви самі зробили,аби тоті проблеми вирішити?Голослівний популізм на сторінках інтернету?Це ніяк не покращить нам усім життя.Потрібно самому щось спробувати робити.Тому потрібно разом об"єднуватись і вимагати від влади звіти за пророблені роботи і чому проблеми так і не вирішились,а вони собі гарненько збагатились?Про сміття на цвинтарі,про сміття на подвір"ях,в школах.А саме я живу біля 10 школи,де пан Кухар гарненько спалює сміття в баках,аби видно економити на вивозі.Про продаж земельних ділянок в школах...Про незаконні забудови,про те як віддали церквам садок.Про все потрібно говорити!!!!!
 
АдмінДата: Субота, 11.09.2010, 03:05 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 15
Репутація: 1
Статус: Offline
Ось ще один перелік проблем, який навів Андрій Кипеняк 31.08.2010 в "Однокласниках".
В німецький садок в мікрорайоні щоб дати дитину треба дати на лапу 500Євро (це ціна піврічної давності), друге - гроші котрі мають нараховуватись як допомога дитині ставлять на свій рахунок і отримують %, так само в училищах з стипендією. Мовчу за освітлення "козячого парку", та дуже заїждженої перед виборами теми - відновлення басейну. Всі обіцяють його відновити, але як дорвалися "до корита", про обітцянки забули. От зміните це, обітцяю що я і моя родина проголосує за Вас, бо Ви дійсно зробите ДОБРУ СПРАВУ

В черговий раз підкинула проблему Катерина КУНИЦКАЯ 09.09.2010 в "Однокласниках":
а як вам така проблема міста як погане освітлення вулиць???...нетреба далеко йти!центр міста..район 2 школі,точніше вулиця Залізняка!зайдіть туда в ночі або вечером...і переконаєтесь самі!
 
Форум » Про все » Пропозиції і побажання » Проблеми міста (Що кого болить, що можна і слід змінити на краще)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: