Середа, 17.10.2018, 12:23
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » 2013 » Березень » 25 » На Львівщині визначили найактивніших депутатів
19:56
На Львівщині визначили найактивніших депутатів


На Львівщині визначили найактивніших депутатів
Центр експертних досліджень «ТЕМА» до ста днів Верховної Ради VII скликання провів експертне дослідження активності народних депутатів, обраних в одномандатних округах Львівщини. До участі в опитуванні було запрошено 24-ох провідних журналістів та політологів зі Львова та Києва.

Як розповіла керівник проекту Ольга Ткаченко, у процесі дослідження було визначено найактивнішого депутата та лідерів активності в чотирьох окремих категоріях: політична активність, законотворча активність, активність у виборчому окрузі та медіа-активність.

Найактивнішого депутата було визначено за сукупним рейтингом в усіх чотирьох категоріях.

Отже, відповідно до результатів дослідження, перемогла з великою перевагою Ірина Фаріон (13,08 балів). Цікаво, що друге місце розділили народні депутати, обрані не в обласному центрі, а, відповідно, у Стрийському (Олег Канівець – 10,91 бала) та Бродівському округах (Ірина Сех – 10,91 бала). Показовою є також відчутна перевага в активності народних обранців від ВО «Свобода», які посіли перші три з чотирьох місць рейтингу.

У номінації «Політична активність» також першість здобула Ірина Фаріон. У п’ятірку ввійшли наступні депутати: Юрій Михальчишин, Ірина Сех, Олег Канівець та Ярослав Дубневич.

«Трійка лідерів від ВО «Свобода» засвідчує не лише домінантність цієї політичної сили в області, але й вдалу інтеграцію в загальнодержавні політичні процеси», - зазначає керівник проекту.

У номінації «Законотворча активність» Ірина Фаріон поступилась Олегу Канівцю. Окрім них, у п’ятірку законотворчо активних увійшли: Ірина Сех, Ярослав Дубневич та Юрій Михальчишин.

 «Олег Канівець був першим із львівських обранців, котрий зареєстрував законопроект у новій Верховній Раді. Він стосувався повернення первісного тексту Гімну України. Потім були ще два резонансних законопроекти про графу «Національність» у свідоцтві про народження та паспорті і проект закону про фінансування дошкільної освіти. Друге місце у категорії Ірині Фаріон принесли її законодавчі ініціативи щодо захисту української мови», - каже О.Ткаченко.

За активність в окрузі лідерство здобув Ярослав Дубневич, за ним: О.Канівець, І.Сех, Р.Ілик та І.Фаріон.

«Робота в окрузі – один з найважливіших елементів діяльності депутатів-мажоритарників. На жаль, оцінювання саме у цій категорії викликало в експертів найбільше труднощів. Здебільшого у Львові мало відомо про діяльність народних депутатів у своїх округах. Проте цілком прогнозовано перші місця посіли політки, чиї благодійні фонди продовжують працювати і після виборчої кампанії, а також Ірина Сех, котра на Бродівщині працює довго і, як бачимо, ефективно. «Лише» 5 місце Ірини Фаріон і відсутність у чільній п’ятірці Юрія Михальчишина, зокрема, можна пояснити їхньою міжсесійною діяльністю, яка не обмежується лише конкретним округом», - додала О.Ткаченко.

У номінації «Медіа-активність» повернула собі першість І.Фаріон. До п’ятірки ввійшли: Ю.Михальчишин, І.Сех, Я.Дубневич, О.Канівець.

Відтак, за сумарними показниками найбільшою активністю відзначаються народні депутати від ВО «Свобода». На чільних місцях у всіх чотирьох категоріях присутні Ірина Фаріон, Ірина Сех, Олег Канівець і Ярослав Дубневич.

«Експерти відзначали недостатню поінформованість про діяльність народних депутатів в округах та наголошували на доцільності більшого інформування громадськості про законодавчу роботу народних депутатів. Як вихід, пропонувалося створення єдиного веб-ресурсу, можливо, під егідою групи «Львівщина», який був би майданчиком для розміщення поданих законопроектів депутатами від Львівщини», - резюмувала керівник проекту.

Для довідки:

результати дослідження «Найактивніший депутат-мажоритарник від Львівщини»

 
1. Ірина Фаріон (во №116)                                  13,08

2. Олег Канівець (во №126)                                10,91

3. Ірина Сех (во №119)                                        10,91

4. Юрій Михальчишин (во №118)                      10,08

5. Ярослав Дубневич (во №118)                          9,83

6. Роман Ілик (во №121)                                       8,50

7. Михайло Хміль (во №115)                               7,41

8. Степан Курпіль (во №124)                              7,08

9. Ігор Васюник (во №117)                                  6,33

10. Андрій Тягнибок (во №125)                          5,58

11. Василь Пазиняк (во №122)                            4,91

12. Лідія Котеляк (во №123)                                4,75


Джерело: КОМЕНТАРІ:
Переглядів: 470 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: