Понеділок, 19.02.2018, 08:14
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Не погоджуся з Вами шановна п.Софія, краще виставити реальний список достойних людей ніж збіговисько різнопланових аферистів. Закон передбачає пропорційну систему (голосування за партію). Мажоритарна складова відсутня. Відтак немає необхідності на кожному окрузі мати кандидата

Головна » 2012 » Серпень » 10 » Програма Осташа 2002
02:31
Програма Осташа 2002
ПРОГРАМА
кандидата в народні депутати
від виборчого блоку політичних партій
"Виборчий блок Віктора Ющенка "Наша Україна”
по Стрийському   виборчому округу №127
ІГОРЯ ОСТАША

Час рішучих змін настав. Кожен із нас мусить усвідомити, що Україна - наша держава, і тільки від нас залежить, якою вона буде завтра.
Народ України єдиний у прагненні жити заможніше, бути шанованим як у власній державі, так і за її межами.
Добробут кожного українця  та збереження духовної спадщини й християнських цінностей є для мене запорукою процвітання  держави.
Як для політика, який працює задля європейського вибору України, для мене найвищою цінністю є людина, її гідність та її невід’ємні права, записані в Європейській конвенції з прав людини.

У центрі моєї уваги як політика - проста людина як:
•    Особистість, яка має право на власну думку у ставленні до суспільних процесів, на вільне висловлення власних переконань та на власну гідність.
•    Господар, який має можливість забезпечити гідний рівень добробуту для себе й своєї родини, а також має право на соціальний захист у випадку, коли він його потребує.
•    Громадянин, активний учасник суспільно-політичних процесів, який має доступ до механізмів впливу на державну політику та визначає напрям змін у суспільстві.
•    Сім*янин, у якого здорові та щасливі діти, захищені дідусі й бабусі.

Реалізація моєї програми покликана повернути кожному українцеві гідність і впевненість у завтрашньому дні. Моя програма забезпечує права і основні свободи людини, безпеку та соціальний захист громадян, можливості самовизначення та інтелектуального розвитку людини.
Свобода приватної ініціативи є головною передумовою достатку українців.
Протягом восьми років я допомагав і допомагатиму надалі нашим дітям, щоб створити їм належні умови для творчості та духовного збагачення, для лікування та оздоровлення, для навчання, у тому числі за кордоном. Надалі підтримуватиму створені за моєї ініціативи вищі навчальні заклади.


Справою честі я вважаю розпочату мною у попередньому скликанні парламенту боротьбу за:
•    прийняття закону про надання воїнам ОУН-УПА статусу  учасників війни;
•    суттєве підвищення зарплати працівникам освіти та медицини;
•    надання статусу учасника війни особам, які були переселені в Україну із західних етнічних українських земель;
•    захист української мови, за активну українізацію теле- та радіоефіру, підтримку української книги, преси
•    відродження добробуту і традицій українського села.

            Мої принципи:

Моральність - передусім інтереси народу, простої людини, а не окремих кланових олігархічних груп і скороспілих корумпованих багатіїв; .

Чесність - християнська добропорядність, єдність слова і діла у політиці, щирість та  відкритість перед людьми.

Відповідальність - я особисто несу перед своїм виборцем, перед народом України за свою роботу в парламенті та буду й надалі звітувати перед громадськістю про свою діяльність і про хід виконання своїх зобов’язань.

Основним економічним завданням для мене буде підтримка вітчизняних та закордонних інвестицій, упровадження новітніх технологій на наших підприємствах, захист власного товаровиробника, розвиток туристичної інфраструктури, створення нових робочих місць за рахунок малого та середнього підприємництва в районі.
Надалі підтримуватиму започатковані за моєї підтримки такі інвестиційні проекти, як Стрийська швейна фабрика "Стрітекс" та швейний цех у Журавно, Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат, Бориславська нафтова компанія, аграрні переробні підприємства, автомобілебудівні проекти та багато інших.
Особливо гостро в окрузі стоїть питання захисту природного довкілля, збереження чистої питної води. У цьому зв’язку я домагався та домагатимусь виділення коштів на будівництво та ремонт очисних споруд. Одне з найважчих економічних та соціальних питань у Жидачівському районі - це Подорожненський рудник та пов*язана з ним Журавенська зона. Остаточне розв’язання усіх пов’язаних з його закриттям проблем, особливо соціальних, - один із основних напрямів моєї роботи на виборчому окрузі.
Приділяючи особливу увагу захисту національного товаровиробника, усіляко підтримуватиму розвиток підприємства "Поліграфмаш"(Ходорів). Я переконаний, що найближчим часом слід очікувати у цій галузі серйозного вибуху. У моєму окрузі на Стрийщині та Дрогобиччині потужно працюють геологорозвідувальні підприємства. У цьому зв’язку я буду продовжувати докладати усіх можливих зусиль для їхнього розвитку, а звідси - забезпечення України власними енергетичними ресурсами.
У центрі уваги також буде місто Моршин. Свого часу я домігся, щоб Моршин став містом. Наступним кроком має стати статус міста обласного підпорядкування та створення спеціальної курортної зони, де буде вигідно вкладати інвестиції.

            Я вірю, що ми разом

•     доб’ємося, щоб моральність політики стала не гаслом, а справою честі та принципом нової влади;
•     забезпечимо справедливість влади, що гарантуватиме рівні можливості для достойного життя: соціальний захист тих, хто не здатен самостійно себе забезпечити та необтяжливе оподаткування для працюючих;
•     побудуємо цивілізоване суспільство, в якому влада служитиме своєму народові та буде політичним механізмом узгодження і реалізації його інтересів
•     побудуємо соціальну державу, в якій свобода, солідарність та справедливість визначатимуть розвиток і добробут кожної людини, і яка забезпечить отримання достойних пенсій та високі виплати молодим матерям.

            З нами Бог!
Переглядів: 457 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Got it! Thanks a lot again for hleinpg me out!

Ім`я *:
Email *:
Код *: