Середа, 14.11.2018, 11:19
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Кандидати по мажоритарних округах в м. Стрий


 

- виборчий округ № 1

1. Баланда Святослав Ігорович - від МО УРП «Собор»
2. Бенько Олег Іванович - від МО Європейської партії України
3. Гойдало Юрій Петрович - від МО «Єдиний центр»
4. Дейнега Василь Сепанович - від МО КУН
5. Джус Микита Іванович - від МО партії «Відродження»
6. Ільків Василь Миколайович - від Партії Регіонів
7. Комар Галина Михайлівна - від МО партії «Фронт Змін»
8. Коробов Юрій Володимирович - від політ партії «Громадянська позиція»
9. Костів Орест Миронович - від МО партії «Громадянська солідарність»
10. Костяк Роман Володимирович - від МО політ партії «Сильна Україна»
11. Кулинець Іван Петрович - від МО УНП
12. Левченко Михайло Юрійович - від МО політ партії «Наша Україна»
13. Островський Анатолій Петрович - від МО ВО «Батьківщина»
14. Тяско Юрій Володимирович - від МО ВО «Свобода»
15. Шинкаренко Денис Валерійович - від МО партії «Християнсько-Демократичний Союз»

- виборчий округ № 2

1. Беч Роман Орестович - від МО партії «Християнсько-Демократичний Союз»
2. Біраковський Богдан Євгенович - від МО «Єдиний центр»
3. Гайдукевич Таїсія Іванівна - від МО УРП «Собор»
4. Гучко Андрій Станіславович - від МО ВО «Батьківщина»
5. Дорота Рома Зеновійович - від МО політичної партії «За Україну»
6. Дрозд Ігор Васильович - від МО «Європейської партії України»
7. Кисіль Андрій Ярославович - від МО політ. партії «Українська партія»
8. Ковальський Петро Сафронович - від МО політ партії «Сильна Україна»
9. Лопатіна Маріна В’ячеславівна - від МО політ партії «Фронт змін»
10. Максимів Богдан Іванович - від МО ВО «Свобода»
11. Матківський Роман Рудольфович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
12. Попова Людмила Іванівна - від МО КУН
13. Федак Євгеній Євгенійович - від МО СДПУо
14. Цимбала Ігор Євгенович - від МО «Республіканська християнська парті»
15. Шпарик Василь Дмитрович - від МО партії «Відродження»
16. Щепанюк Андрій Миколайович - від МО УНП
17. Яськів Галина Яківна - від МО партії «Громадянська позиція»

- виборчий округ № 3

1. Андріїв Мирослав Богданович - від політ партії «Сильна Україна»
2. Ємець Наталія Ігорівна - від МО ВО «Свобода»
3. Запісов Сергій Анатолійович - від МО УНП
4. Король Василь Михайлович - від МО КУН
5. Лабенський Юрій Юрійович - від МО партії «Християнсько-Демократичний Союз»
6. Ленів Ростислав Миколайович - від МО «Європейської партії України»
7. Маєвич Ігор Степанович - від «Партії регіонів»
8. Матковський Владислав Васильович - від МО партії «Фронт Змін»
9. Мільчаковський Тарас Володимирович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
10. Ориник Роман Петрович - від МО партії «Відродження»
11. Попів Оксана Ярославівна - від МО політичної партії «За Україну»
12. Стадник Марта Ігорівна - від МО політ. партії «Українська партія»
13. Сушко Світлана Володимирівна - від МО ВО «Батьківщина»

- виборчий округ № 4

1. Боровницькой Олексій Ігорович - від МО НРУ
2. Булин Іван Степанович - від МО ВО «Свобода»
3. Бурій Роман Григорович - від МО партії «Фронт Змін»
4. Готь Нестор Леонідович - від МО ВО «Батьківщина»
5. Дмитришин Василь Федорович - від МО «Європейської партії України»
6. Ковальчук Наталія Юріївна - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
7. Кузьмак Ярослав Володимирович - від МО СДПУо
8. Марчишин Марія Ярославівна - від МО політичної партії «За Україну»
9. Матвіїв Оксана Яремівна - від МО УНП
10. Мерчук Петро Богданович - від МО політ. партії «Народна партія»
11. Пагутяк Ігор Степанович - від МО політ. партії «Наша Україна»
12. Ратовський Сергій Володимирович - від МО політ. партії «Українська партія»
13. Сенів Стефанія Йосипівна - від МО партії «Відродження»
14. Сікора Степан Федорович - від МО УРП «Собор»
15. Шинкаренко Романа Петрівна - від МО партії «Християнсько-Демократичний Союз»
16. Яремко Людмила Трохимівна - від МО КУН

- виборчий округ № 5

1. Благий Олег Орестович - від Партії Регіонів
2. Бовтач Володимир Іванович - від МО політ партія «Сильна Україна»
3. Бурій Наталія Зенонівна - від МО політ. партії «Народна самооборона»
4. Вега Степан Север’янович - від МО ВО «Батьківщина»
5. Гошовська Лідія Михайлівна - від МО КУН
6. Євлахов Володимир Іванович - від МО політ партії «Наша Україна»
7. Лукашевич Ігор Борисович - від МО СДПУо
8. Мазяк Роман Стефанович - від МО «Республіканська християнська парті»
9. Макар Софія Романівна - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
10. Олексин Галина Михайлівна - від МО політ. партії «Народна партія»
11. Оліцька Галина Тадеївна - від МО політ. партії «Українська партія»
12. Павлух Назар Олегович - від МО «Єдиний центр»
13. Пашко Сергій Володимирович - від МО партії «Відродження»
14. Стесула Ярослав Миколайович - від МО «Європейської партії України»
15. Шмігельський Михайло Васильович - від МО партії «Християнсько-Демократичний Союз»
16. Шмілик Олег Орестович - від політ партії «Громадянська позиція»
17. Юрків Галина Михайлівна - від МО ВО «Свобода»
18. Яблонська Галина Романівна - від МО УНП
19. Янко Роман Миколайович - від МО партії «Фронт Змін»

- виборчий округ № 6

1. Борис Зеновій Михайлович - від МО політичної партії «За Україну»
2. Бурлака Валерій Анатолійович - від МО політ партії «Сильна Україна»
3. Жовта Марія Стефанівна - від МО КУН
4. Кіцул Ігор Миколайович - від МО партії «Відродження»
5. Мандзяк Віктор Петрович - від МО політ партії «Наша Україна»
6. Матолич Марія Михайлівна - від МО ВО «Батьківщина»
7. Опольська Ольга Михайлівна - від МО УНП
8. Пістракевич Орест Михайлович - від МО «Єдиний центр»
9. Приймич Ігор Михайлович - від МО політ. партії «Українська партія»
10. Пронів Василь Андрійович - від МО ВО «Свобода»
11. Росипець Роман Орестович - від політ партії «Громадянська позиція»
12. Синюта Тарас Михайлович - від МО партії «Громадянська солідарність»
13. Федишин Петро Степанович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
14. Ходновський Ігор Володимирович - від МО «Європейської партії України»
15. Чабан Володимир Володимирович - від МО УРП «Собор»
16. Чубко Степан Іванович - від МО партії «Фронт Змін»

- виборчий округ № 7

1. Васькович Василь Іванович - від МО УРП «Собор»
2. Губенко Юрій Володимирович - від МО партії «Християнсько-Демократичний Союз»
3. Довбняк Любов Миколаївна - від МО партії «Відродження»
4. Завгородній Володимир Миколайович - від МО політ партії «Сильна Україна»
5. Заверуха Василь Іванович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
6. Копич Ірина Василівна - від МО КУН
7. Кушпер Уляна Василівна - від МО «Європейської партії України»
8. Мазур Василь Васильович - від МО політ. партії «Українська партія»
9. Медюх Олег Олександрович - від МО політичної партії «За Україну»
10. Рінило Ігор Ярославович - від МО ВО «Батьківщина»
11. Смакал Анатолій Миколайович - від політ партії «Наша Україна»
12. Стецько Володимир Юрійович - від МО СДПУо
13. Футалаш Володимир Ілліч - від МО ВО «Свобода»
14. Хіхлашко Орися Зіновіївна - від МО політ партії «Фронт змін»
15. Якубовський Богдан Ярославович - від МО УНП

- виборчий округ № 8

1. Волинець Роман Петрович - від МО ВО «Батьківщина»
2. Голод Надія Василівна - від МО УНП
3. Городович Роман Богданович - від МО ВО «Свобода»
4. Кизима Уляна Володимирівна - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
5. Кіндракевич Богдан Романович - від МО СДПУо
6. Кравчук Лев Львович - від МО партії «Християнсько-Демократичний Союз»
7. Матвійців Галина Остапівна - від МО політ партії «Фронт змін»
8. Медюх Руслан Олександрович - від МО політичної партії «За Україну»
9. Миськів Юрій Петрович - від політ партії «Сильна Україна»
10. Павлів Володимир Євстахович - від МО партії «Відродження»
11. Перевізник Андрій Євгенович - від МО «Європейської партії України»
12. Снігур Уляна Ярославівна - від МО політ. партії «Українська партія»
13. Софіяник Ігор Миколайович - від МО громадянської партії «Пора»
14. Шайнога Андрій Володимирович - від МО КУН
15. Штенда Володимир Миколайович - від Партії Регіонів

- виборчий округ № 9

1. Андреєва Галина Едвардівна - від МО політ. партії «Сильна Україна»
2. Андріїв Ігор Мирославович - від МО політ партії «Наша Україна»
3. Ворко Владислав Васильович - від МО «Європейської партії України»
4. Гарасько Ігор Богданович - від МО партії «Християнсько-Демократичний Союз
5. Домбай Любов Михайлівна - від МО УНП
6. Жук Володимир Володимирович - від МО ВО «Батьківщина»
7. Курило Роман Іванович - від МО політ. партії «Народна самооборона»
8. Кухар Роман Петрович - від МО політичної партії «За Україну»
9. Степанчук Андрій Володимирович - від МО партії «Відродження»
10. Столярський Микола Володимирович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
11. Сулик Андрій Васильович - від МО НРУ
12. Фінк Наталія Василівна - від МО політ. партії «Українська партія»
13. Янковський Володимир Антонович - від «Партії регіонів»
14. Яцик Петро Андрійович - від МО партії «Фронт Змін»

- виборчий округ № 10

1. Батьків Василь Павлович - від МО УНП
2. Вінярський Юрій Омелянович - від МО політ партії «Наша Україна»
3. Гаврилів Володимир Васильович - від МО громадянська партія «Пора»
4. Гапун Ігор Володимирович - від МО «Європейської партії України»
5. Іванів Михайло Романович - від МО політ партії «Фронт змін»
6. Карпінський Мирослав Зіновійович - від МО політ. партії «Українська партія»
7. Кецик Лідія Василівна - від МО ВО «Батьківщина»
8. Коцур Вікторія Володимирівна - від МО партії «Громадянська позиція»
9. Крикун Олександр Васильович - від МО партії «Відродження»
10. Кухар Володимир Антонович - від МО ВО «Свобода»
11. Хомин Роман Васильович - від МО КУН

- виборчий округ № 11

1. Готь Ростислав Леонідович - від МО КУН
2. Данилишин Зіновій Миколайович - від МО «Європейської партії України»
3. Жила Павло Михайлович - від МО партії «Громадянська позиція»
4. Журавель Володимир Євгенович - від МО УСДП
5. Кам’янка Володимир Степанович - від МО ВО «Батьківщина»
6. Канівець Наталія Олегівна - від МО партії «Фронт Змін»
7. Копко Олег Олександрович - від МО партії «Християнсько-Демократичний Союз»
8. Кривошеєв Анатолій Віталійович - від МО НРУ
9. Латик Петро Михайлович - від МО Республіканська Християнська партія
10. Литвиненко Юрій Вікторович - від МО громадянська партії «Пора»
11. Логін Олег Володимирович - від МО УНП
12. Мотовильчик Михайло Іванович - від МО партії «Відродження»
13. Тиченко Євген Миколайович - від політ партії «Сильна Україна»
14. Турянська Любов Ярославівна - від МО ВО «Свобода»
15. Филик Олег Зеновійович - від МО політ. партії «Українська партія»
16. Шепітяк Євген Ярославович - від «Партії регіонів»

- виборчий округ № 12

1. Бурій Роман Михайлович - від МО політ. партії «Народна самооборона»
2. Буряк Жанна Володимирівна - від МО ВО «Свобода»
3. Буцяк Андрій Васильович - від МО «Європейської партії України»
4. Данчишин Юрій Ярославович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
5. Карпенкова Наталія Богданівна - від партії «Християнсько-Демократичний Союз»
6. Ковальська Леся Федорівна - від МО УНП
7. Ковцун Роксолана Маркіянівна - від МО ВО «Батьківщина»
8. Купчак Олександр Олександрович - від «Партії Регіонів»
9. Логінський Олег Володимирович - від МО КУН
10. Мацигін Ганна Володимирівна - від МО партії «Відродження»
11. Пак Олександр Степанович - від МО політ. партії «Українська партія»
12. Попів Ігор Васильович - від МО політичної партії «За Україну»
13. Салдан Іванна Миколаївна - від МО політ партії «Наша Україна»
14. Саліш Петро Омелянович - від МО громадянської партії «Пора»
15. Стасів Василь Михайлович - від МО УРП «Собор»
16. Хміль Мар’яна Володимирівна - від політ партії «Сильна Україна»
17. Шандра-Квіташевська Ірена Романівна - від МО політ партії «Фронт змін»
18. Юрків Віра Василівна - від МО партії «Громадянська позиція»

- виборчий округ № 13

1. Андрусейко Андрій Миколайович - від МО партії «Громадянська позиція»
2. Бєлінський Зеновій Миронович - від МО УРП «Собор»
3. Білик Юрій Михайлович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
4. Дембіцький Ярослав Григорович - від МО політ. партії «Українська партія»
5. Дрозд Роман Володимирович - від МО політичної партії «За Україну»
6. Дрочак Ігор Іванович - від МО політ партії «Наша Україна»
7. Корнієнко Валерій Сергійович - від «Партії Регіонів»
8. Костик Ярослав Станіславович - від МО ВО «Батьківщина»
9. Кузь Олег Володимирович - від МО ВО «Свобода»
10. Лісевич Ярема Михайлович - від МО КУН
11. Лук’янів Марія Василівна - від МО УНП
12. Матіїшин Тарас Васильович - від політ партії «Сильна Україна»
13. Олійник Ростислав Іванович - від МО партії «Відродження»
14. Пігулечка Андрій Іванович - від МО «Європейської партії України»
15. Сорока Оксана Василівна - від МО політ партії «Фронт змін»
16. Стронціцький Андрй Михайлович - від МО громадської партії «Пора»
17. Фомін Назар Володимирович - від партії «Християнсько-Демократичний Союз»
18. Цибран Філарет Романович - від МО «Єдиний центр»

- виборчий округ № 14

1. Бойків Андрій Михайлович - від політ партії «Сильна Україна»
2. Гарбовська Наталія Анатоліївна - від МО «Європейської партії України»
3. Дзівідзінський Віталій Степанович - від МО політ. партії «Народна самооборона»
4. Запічний Ігор Лаврентійович - від МО партії «Громадянська солідарність»
5. Іванків Орест Петрович - від МО політ партії «Наша Україна»
6. Йосипчук Орест Васильович - від МО політ партії «Фронт змін»
7. Кендус Олександра Зіновіївна - від МО політ партії «Громадянська позиція»
8. Колесніков Віктор Анатолійович - від МО партії «Відродження»
9. Михайлинин Василь Іванович - від МО ВО «Батьківщина»
10. Мікаелян Петро Шаваршевич - від МО «Єдиний центр»
11. Пилипів Роман Ярославович - від МО ВО «Свобода»
12. Родікова Олександра Володимирівна - від партії «Християнсько-Демократичний Союз»
13. Садовий Андрій Ярославович - від МО політ. партії «Українська партія»
14. Соколова Клавдія Віталієвна - від МО СДПУо
15. Фьодорова Уляна Богданівна - від МО «Республіканська християнська парті»
16. Чернецька Ірина Олександрівна - від МО КУН
17. Щур Сергій Миколайович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»

- виборчий округ № 15

1. Біраковська Галина Миколаївна - від МО «Європейської партії України»
2. Гарбовська Галина Іванівна - від МО політ партії «Громадянська позиція»
3. Картавих Валерій Володимирович - від МО КУН
4. Кость Богдан Петрович - від МО громадської партії «Пора»
5. Левицький Ігор Ярославович - від МО ВО «Свобода»
6. Лось Тарас Орестович - від політ партії «Сильна Україна»
7. Мартинович Оксана Стефанівна - від МО НРУ
8. Масник Надія Василівна - від МО УНП
9. Мельник Зеновій Юліанович - від МО партії «Фронт Змін»
10. Михайлишин Михайло Ігорович - від МО політ партії «Наша Україна»
11. Проненко Наталія Олександрівна - від МО ВО «Батьківщина»
12. Собко Ярослав Максимович - від партії «Християнсько-Демократичний Союз»
13. Тарнавський Олег Карлович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
14. Федоришин Любов Маркіянівна - від МО політичної партії «За Україну»
15. Янчинський Володимир Богданович - від МО партії «Відродження»

- виборчий округ № 16

1. Бордуляк Нестор Вікторович - від МО політ партії «Громадянська позиція»
2. Глинчак Орист Петрович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
3. Калужний Юрій Васильович - від МО «Європейської партії України»
4. Карпінець Володимир Миколайович - від МО УНП
5. Кіндратишин Роман Богданович - від МО «Батьківщина»
6. Краснопольський Ростислав Володимирович - від МО політ. партії «Українська партія»
7. Куйбіда Зіновій Андрійович - від МО політичної партії «За Україну»
8. Кухар Микола Петрович - від МО КУН
9. Магурчак Ігор Олесійович - від МО партії «Відродження»
10. Мельник Ігор Єремович - від партії «Християнсько-Демократичний Союз»
11. Мечержак Іван Іванович - від МО НРУ
12. Микитка Олександр Євстахович - від політ партії «Сильна Україна»
13. Михайлюк Ярослав Федорович - від МО УРП «Собор»
14. Пошивак Тарас Богданович - від МО політ партії «Наша Україна»
15. Стасенко Лідія Леонівна - від МО політ партії «Фронт змін»
16. Суйков Володимир Олександрович - від МО ВО «Свобода»

- виборчий округ № 17

1. Берчак Василь Максимович - від МО громадської партії «Пора»
2. Бойко Богдан Іванович - від МО КУН
3. Галецький Орест Васильович - від «Партії Регіонів»
4. Золотуха Михайло Михайлович - від МО ВО «Батьківщина»
5. Зрайло Іван Іванович - від МО НРУ
6. Ковтанюк Євген Михайлович - від МО партії «Відродження»
8. Новіков Олег Анатолійович - від МО «Європейської партії України»
9. Почтовнюк Наталія Миколаївна - від МО політ партії «Громадянська позиція»
10. Сивий Ярослав Петрович - від МО політ партії «Наша Україна»
11. Сипель Володимир Іванович - від МО УРП «Собор»
12. Чубко Оксана Володимирівна - від МО «Єдиний центр»
13. Щерба Зорян Михайлович - від МО політичної партії «За Україну»
14. Янківська Ореста Йосипівна - від МО політ партії «Фронт змін»

- виборчий округ № 18

1. Брик Ігор Богданович - від МО ВО «Батьківщина»
2. Войтович Тарас Осипович - від МО УРП «Собор»
3. Гаврилів Василь Володимирович - від МО громадянська партії «Пора»
4. Гураль Олег Любомирович - від МО КУН
5. Комарницький Юрій Дмитрович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
6. Кукуян Сергій В’ячеславович - від МО «Європейської партії України»
7. Латик Теодора Петрівна - від МО РХП
8. Лемка Богдан Степанович - від МО політичної партії «За Україну»
9. Семьонова Поліна Сергіївна - від партії «Християнсько-Демократичний Союз»
10. Синцов Ігор Йосафатович - від МО партії «Відродження»
11. Старик Любов Зіновіївна - від МО партії «Фронт Змін»
12. Турянський Михайло Володимирович - від МО ВО «Свобода»
13. Ципук Євген Євстахович - від МО «Єдиний центр»
14. Шуцман Уляна Вікторівна - від МО політ. партії «Українська партія»
15. Яницька Олександра Романівна - від політ партії «Сильна Україна»

- виборчий округ № 19

1. Боженко Юрій Ігорович - від МО ВО «Свобода»
2. Воробець Володимир Ярославович - від МО політ партії «Фронт змін»
3. Бутримович Сергій Миколайович - від політ партії «Сильна Україна»
4. Гопенко Орися Дмитрівна - від «Партії Регіонів»
5. Деменчук Павло Васильович - від МО «Єдиний центр»
6. Желязко Марта Ігорівна - від партії «Християнсько-Демократичний Союз»
7. Каліцун Іван Петрович - від МО НРУ
8. Лучко Петро Васильович - від МО політ. партії «Народна самооборона»
9. Ніканович Оксана Ігорівна - від МО УНП
10. Оліярник Андрій Михайлович - від МО партії «Відродження»
11. Ревека Валерій Анатолійович - від МО «Європейської партії України»
12. Сташко Володимир Володимирович - від МО ВО «Батьківщина»
13. Уляшкевич Ольга Іванівна - від МО КУН
14. Хан Олег Степанович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
15. Черепанин Надія Григорівна - від МО партії «Громадянська позиція»

- виборчий округ № 20

1. Білик Руслан Степанович - від МО партії «Християнсько-Демократичний Союз»
2. Білинський Ярослав Богданович - від МО УНП
3. Ведерников Василь Олександрович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
4. Гаврилів Ростислав Ярославович - від МО «Європейської партії України»
5. Закіров Сергій Ігорович - від МО партії «Відродження»
6. Захаренко Ярослав Павлович - від МО УРП «Собор»
7. Ігнатов Олексій Іларіонович - від МО політ партії «Фронт змін»
8. Ілик Роман Ігорович - від МО ВО «Батьківщина»
9. Каліцун Руслан Володимирович - від МО політ партії «Наша Україна»
10. Коваль Володимир Миколайович - від МО громадської партії «Пора»
11. Корман Роман Богданович - від МО політ. партії «Громадянська позиція»
12. Підгірний Віктор Романович - від МО Республіканська Християнська партія
13. Прохира Ольга Петрівна - від МО ВО «Свобода»
14. Роїк Володимир Йосифович - від політ партії «Сильна Україна»
15. Садловська Галина Євстахівна - від МО політ. партії «Народна партія»
16. Уляшкевич Олександр Мирославович - від «Партії регіонів»

- виборчий округ № 21

1. Баніра Сергій Іванович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
2. Білик Світлана Єремівна - від МО партії «Християнсько-Демократичний Союз»
3. Гарасимів Ірина Андріївна - від МО політ партії «Сильна Україна»
4. Гаськов Олександр Іванович - від МО політ. партії «Українська партія»
5. Гірник Роман Євгенович - від МО ВО «Батьківщина»
6. Грега Ігор Іванович - від МО партії «Відродження»
7. Дзвоник Ігор Степанович - від МО політ партії «Фронт змін»
8. Єрмаков Максим Андрійович - від МО громадянської партії «Пора»
9. Жолоб Олександр Олександрович - від «Партії Регіонів»
10. Зелик Богдан Богданович - від МО КУН
11. Зорін Олександр Сергійович - від МО партії «Громадянська позиція»
12. Канюга Олег Романович - від МО політ партії «Наша Україна»
13. Кониськів Андрій Михайлович - від МО УНП
14. Кухар Ярослав Андрійович - від МО «Єдиний центр»
15. Лисичко Костянтин Олександрович - від МО «Європейської партії України»
16. Маринець Антон Олексійович - від МО політ. партії «Народна партія»
17. Матвіїв Василь Миколайович - від МО НРУ
18. Моцний Володимир Миронович - від МО УРП «Собор»
19. Рапавий Володимир Михайлович - від МО ВО «Свобода»
20. Шмігельська Ірина Єремівна - від партії «Християнсько-Демократичний Союз»


- виборчий округ № 22

1. Івашків Зеновій Васильович - від МО ВО «Батьківщина»
2. Йопа Василь Іванович - від МО НРУ
3. Каліцун Роман Васильович - від МО партії «Відродження»
4. Климковський Ігор Богданович - від МО партії «Фронт Змін»
5. Коган Світлана Володимирівна - від МО політ партії «Сильна Україна»
6. Козак Ярослав Васильович - від МО політ партії «Наша Україна»
7. Купранець Роман Володимирович - від МО політ. партії «Українська партія»
8. Паньків Богдан Іванович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
9. Рапавий Роман Володимирович - від МО ВО «Свобода»
10. Риштій Романа Петрівна - від МО «Європейської партії України»
11. Скуратівський Володимир Володимирович - від МО КУН
12. Тимчій Микола Васильович - від МО «Єдиний центр»

- виборчий округ № 23

1. Бойко Дмитро Михайлович - від МО політичної партії «За Україну»
2. Гула Ігор Йосипович - від МО партії «Фронт Змін»
3. Джуфер Віталій Михайлович - від МО політ партії «Наша Україна»
4. Дронь Маркіян Дмитрович - від МО УРП «Собор»
5. Коружак Василь Володимирович - від МО ВО «Свобода»
6. Курітник Петро Ігорович - від МО КУН
7. Матвіїв Богдан Миколайович - від МО ВО «Батьківщина»
8. Мисюк Василь Іванович - від МО Партії «Громадянська позиція»
9. Мірчук Олег Ярославович - від МО партії «Відродження»
10. Нановський Тарас Мар’янович - від МО «Європейської партії України»
11. Федорів Андрій Петрович - від МО політ партії «Сильна Україна»

- виборчий округ № 24

1. Бегей Осип Миколайович - від МО ВО «Батьківщина»
2. Борутяк Володимир Антонович - від МО «Партії промисловців та підприємців України»
3. Галій Микола Ігорович - від партії «Християнсько-Демократичний Союз»
4. Дирик Тарас Теодорович - від МО УНП
5. Захар Петро Іванович - від МО партії «Фронт Змін»
6. Корнило Ольга Миколаївна - від МО «Європейської партії України»
7. Малюс Ігор Степанович - від МО УРП «Собор»
8. Марко Андрій Миколайович - від МО політичної партії «За Україну»
9. Мирош Андрій Миронович - від МО «Єдиний центр»
10. Мокрицький Юрій Тарасович - від МО Партії «Громадянська позиція»
11. Павлик Володимир Петрович - від МО НРУ
12. Турянський Ярослав Володимирович - від МО ВО «Свобода»
13. Федор Іван Йосипович - від МО КУН
14. Федорків Роман Михайлович - від МО партії «Відродження»
15. Худоба Тарас Ярославович - від МО політ партії «Наша Україна»


- виборчий округ № 25

1. Візнюк Марія Романівна - від МО політ. партії «Українська партія»
2. Гайко Іван Андрійович - від МО ВО «Батьківщина»
3. Іваницький Орест Васильович - від МО партії «Фронт Змін»
4. Лесишин Оксана Миколаївна - від МО НРУ
5. Мокрицький Іван Михайлович - від МО КУН
6. Пасішниченко Анатолій Євгенович - від МО партії «Відродження»
7. Равлінко Ігор Ярославович - від МО Партії «Громадянська позиція»
8. Радіонов Ярослав Романович - від МО «Європейської партії України»
9. Смук Іван Романович - від МО УНП