Понеділок, 25.09.2017, 13:31
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Не погоджуся з Вами шановна п.Софія, краще виставити реальний список достойних людей ніж збіговисько різнопланових аферистів. Закон передбачає пропорційну систему (голосування за партію). Мажоритарна складова відсутня. Відтак немає необхідності на кожному окрузі мати кандидата

Дашавський одномандатний мажоритарний виборчий округ (смт. Дашава, с. Гайдучина, с. Олексичі, с. Щасливе) №1


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Боришкевич Владислав Анатолійович Стрийська районна організація політичної партії „Громадянська позиція”
2 Костик Олег Степанович Стрийська районна організація всеукраїнського об’єднання „Свобода”
3 Николин Ірина Михайлівна Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
4 Саламаха Руслан Богданович Стрийська районна організація Партії регіонів
5 Скаб'юк Іван Михайлович Стрийська районна організація Української народної партії
6 Сорока Ярослав Миколайович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
7 Спанчак Олександр Вікторович Стрийська районна організація політичної партії „За Україну”
8 Турчак Ірина Зеновіївна Стрийська районна організація політичної партії „Народна Самооборона”
9 Федорів Андрій Зеновійович Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
10 Целюх Степан Андрійович Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”

Братківцівський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Братківці) №2


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Балабанський Ігор Васильович Стрийська районна організація „Єдиний центр”
2 Бунько Василь Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
3 Волошин Яролав Миколайович Стрийська районна організація Української Народної партії
4 Грабовський Іван Степанович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
5 Мадилюс Володимир Дмитрович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
6 Шимко Роман Миронович Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”


Вівнянський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Вівня) №3


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Гетманчук Василь Михайлович Стрийська районна організація партії„Християнсько-Демократичний союз”
2 Дімітрова Галина Миронівна Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
3 Зубинський Андрій Григорович Стрийська районна організація „Єдиний центр”
4 Кухар Анна Федорівна Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
5 Пак Андрій Степанович Стрийська міськрайонна організація Народного Руху України
6 Тонкевич Оксана Іванівна Стрийська районна організація всеукраїнського об’єднання „Свобода”

Воле-Задеревацький одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Воля-Задеревацька) №4


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Іванюк Надія Василівна Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
2 Пищик Микола Іванович Стрийська районна організація „Єдиний центр”

Гірненський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Гірне) №5


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Андрусейко Роман Степанович Стрийська районна організація всеукраїнського об’єднання „Свобода”
2 Дума Василь Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
3 Кітела Оксана Володимирівна Стрийська районна організація політичної партії”Фронт змін”
4 Ставицький Володимир Григорович Стрийська районна організація партії”Відродження”
5 Сулима Ігор Васильвич Стрийська районна організація Української Народної партії
6 Ярич роман Степанович Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
Голобутівський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Голобутів) №6


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Берездецький Мирон Петрович Стрийська районна організація Української Народної партії
2 Гошко Семен Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „За Україну”
3 Гумін Любов Вікторівна Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
4 Корман Ігор Маркіянович Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”
5 Лисик Оксана Володимирівна Стрийська районна організація політичної партії „Єдиний Центр”
6 Сомко Микола Остапович Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
7 Яцик Роман Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”

Грабовецький одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Грабовець) №7


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Данильців Мирон Васильович Стрийська районна організація політичної партії „Народна самооборона”
2 Курилишин Людмила Миколаївна Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”
3 Ортинський Роман Степанович Стрийська районна організація політичної партії „Єдиний Центр”
4 Чаплинець Василь Васильович Стрийська районна організація політичної партії „Фронт змін”
5 Федищин Оксана Володимирівна Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”

Дідушицький одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Великі Дідушичі, с. Малі Дідушичі, с.Угільня) №8


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Дидин Надія Йосифівна Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
2 Кащук Наталія Романівна Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
3 Кісіль Василь Федорович Стрийська районна організація Української Народної партії
4 Куприк Микола Степанович Стрийська районна організація республіканської партії „Собор”
5 Надбережний Василь Васильович Стрийська районна організація політичної партії”Сильна Україна”
6 Симонуцька Мирослава Дмитрівна Стрийська районна організація політичної партії „Народна влада”
7 Федоришин Василь Миколайович Стрийська районна організація політичної партії „Відродження”

Добрівлянський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Добрівляни) №9


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Білоус Олег Іванович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
2 Карман Володимир Миколайович Стрийська районна організація республіканської партії „Собор”
3 Кравець Андрій Володимирович Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
4 Могильний василь Григорович Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
5 Музика Ігор Павлович Стрийська районна організація Української Народної партії
6 Півторак Юрій Борисович Стрийська районна організація політичної партії „Єдиний Центр”
7 Пронюк Володимир Степанович Стрийська районна організація політичної партії „Християнський-Демократичний союз”
8 Сорока Петро Миколайович Стрийська районна організація політичної партії „Фронт змін”

Добрянський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Добряни) №10


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Волос Василь Григорович Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”
2 Данилків Петро Зеновійович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
3 Зубрицький Ігор Іванович Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
4 Козак Степан Степанович Стрийська районна організація Української Народної партії
5 Курилишин Дмитро Михайлович Стрийська районна організація республіканської партії „Собор”
6 Латик Роман Миронович Стрийська міськрайонна організація Народного Руху України
7 Лисій Ігор Ігорович Стрийська районна організація політичної партії „Відродження”
8 Матвійців Роман Любомирович Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
9 Ревуцький Михайло Степанович Стрийська районна організація політичної партії „Реформи і порядок”
10 Стасенко Любомир Іванович Стрийська районна організація всеукраїнського об'єднання „Свобода”

Довголуцький одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Воля-Довголуцька, с. Довголука) №11


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Гальо Іван Олексійович Стрийська районна організація всеукраїнського об’єднання „Свобода”
2 Козак Юрій Григорович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
3 Кухар Юрій Володимирович Стрийська районна організація Української Народної партії
4 Морквич Роман Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Відродження”
5 Ярега Василь Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”

Долішненський одномандатний мажоритарний виборчий округ
(с.Верхня Лукавиця, с.Горішнє, с.Долішнє, с.Нижня Лукавиця) №12


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Бандурович Олег Володимирович Стрийська районна організація політичної партії „Громадянська позиція”
2 Дицьо Любомир Степанович Стрийська районна організація республіканської партії „Собор”
3 Козак Ігор Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”
4 Лесишин Степан Євгенович Стрийська міськрайонна організація Народного Руху України
5 Луцик Володимир Дмитрович Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
6 Мицків Роман Степанович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
7 Пастернак Василь Іванович Стрийська районна організація політичної партії „Відродження”
8 Проценко Олексій Миколайович Стрийська районна організація політичної партії „За Україну”
9 Шваб Михайло Васильович Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
10 Шмігельська Розалія Федорівна Стрийська районна організація політичної партії „Християнський-Демократичний союз”

Дулібівський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Дуліби) №13


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Боженко Євген Петрович Стрийська районна організація всеукраїнського об’єднання „Свобода”
2 Войтович Богдан Петрович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
3 Данильців Ігор Васильович Стрийська районна організація політичної партії „Відродження”
4 Живка Василь Петрович Стрийська районна організація політичної партії „Фронт змін”
5 Кащук Любомир Мирославович Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
6 Кушпір Степанія Василівна Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
7 Піцько Василь Богданович Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
8 Саварин Богдан Теодорович Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”

Жулинський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Жулин) №14


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Бальо Мирон Степанович Стрийська районна організація партії промисловців та підприємців України
2 Вовщук Ярослава Василівна Стрийська районна організація Української Народної партії
3 Дмитришин Микола Степанович Стрийська районна організація Партії регіонів
4 Короташ Ігор Степанович Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
5 Лех Любомир Орестович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”

Завадівський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Завадів) №15


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Баран Орест Богданович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
2 Берездецький Роман Мар'янович Стрийська районна організація всеукраїнського об’єднання „Свобода”
3 Богданова Анжела Ігорівна Стрийська районна організація політичної партії „За Україну”
4 Зомбик Іван Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Громадянська позиція”
5 Корінець Юрій Ярославович Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”
6 Мірчук Василь Іванович Стрийська міськрайонна організація „Народний Рух України”
7 Сиротюк Зеновій Васильович Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”


Загірненський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Загірне) №16


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Бабій Ірина Миколаївна Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
2 Гордович Орест Степанович Стрийська районна організація Української народної партії
3 Лазар Іван Теодорович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
4 Мельник Мирон Михайлович Стрийська районна організація Партії регіонів
5 Торос Віталій Васильович Стрийська районна організація політичної партії „Фронт змін”

Заплатинський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Діброва, с.Заплатин) №17


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Болеста Степан Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Християнський-Демократичний союз”
2 Дмитрук Михайло Юрійович Стрийська районна організація політичної партії „Фронт змін”
3 Калінкіна Світлана Михайлівна Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”
4 Круць Василь Васильович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
5 Лапцун Василь Степанович Стрийська міськрайонна організація „Народний Рух України”
6 Мельник Володимир Миколайович Стрийська районна організація „Партія захисників Вітчизни”
7 Мицько Мар'яна Степанівна Стрийська районна організація політичної партії „За Україну”
8 Сорока Михайло Васильович Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”

Йосиповицький одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Йосиповичі) №18


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Гойсак Галина михайлівна Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
2 Гресько Іван Олексійович Стрийська районна організація Української Народної партії
3 Мамчій Ігор Васильович Стрийська районна організація політичної партії „За Україну”
4 Маршалок Анна Дмитрівна Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
5 Попадюк Микола Васильович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
6 Торкало Анна Миколаївна Стрийська районна організація політичної партії „Фронт змін”
7 Янюк Микола Андрійович Стрийська районна організація політичної партії „Єдиний центр”

Кавський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Кавсько) №19


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Кочмарський Зеновій Іванович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
2 Кукляк Володимир Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
3 Лапчук Михайло Петрович Стрийська районна організація всеукраїнського об’єднання „Свобода”
4 Німко Ігор Ярославович Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”
5 Пінчук Петро Іванович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”

Конюхівський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Колодниця, с.Конюхів) №20


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Барабаш Богдан Володимирович Стрийська районна організація Української Народної партії
2 Войтович Мирон Петрович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
3 Паєвський Олег Юрійович Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
4 Пеленичка Надія Володимирівна Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
5 Ступинець Василь Васильович Стрийська районна організація партії „Відродження”
6 Чижович Мар’ян Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнске об’єднання „Батьківщина”

Ланівський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Ланівка) №21


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Вишенський Богдан Зиновійович Стрийська районна організація політичної партії „Фронт змін”
2 Гиряк Світлана Петрівна Стрийська районна організація партії „Єдиний центр”
3 Гриб Василь Григорович Стрийська районна організація політичної партії „Народна самооборона”
4 Добуш Роман Михайлович Стрийська районна організація Української Народної партії
5 Загоранський Ярослав Богданович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
6 Кривицький Андрій Андрійович Стрийська районна організація ВО „Свобода”
7 Макар Василь Петрович Стрийська міськрайонна організація Народного Руху України
8 Проценко Юрій Миколайович Стрийська районна організація політичної партії „За Україну”
9 Хропатий Валерій Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”
10 Яворська Мирослава Миколаївна Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнске об’єднання „Батьківщина”

Лисовицький одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Баня Лисовицька, с. Лисовичі) №22


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Карпінська Ірина Ярославівна Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
2 Козак Роман Васильович Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
3 Марочканич Михайло Олексійович Стрийська районна організація політичної партії „Фронт змін”
4 Цюк Іван Михайлович Стрийська районна організація партії”Відродження”

Лисятицький одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Кути, с. Лисятичі, с. Луг, с. Пукеничі) №23


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Блага Світлана Василівна Стрийська районна організація політичної партії „Фронт змін”
2 Блискун Зіновій Петрович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
3 Дмитрів Андрій Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Народна самооборона”
4 Зубрицький Василь Богданович Стрийська районна організація Української Народної партії
5 Козар Олег Іванович Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
6 Мотовильчук Ольга Василівна Стрийська районна організація ВО „Свобода”
7 Щерба Павло Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „За Україну”

Любинцівський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Любинці, с. Хромогорб) №24


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Бойко Уляна Іванівна Стрийська районна організація Української Народної партії
2 Великохатько Віталій Вікторович Стрийська районна організація партії „Відродження”
3 Глотова Галина Іванівна Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
4 Климик Олександр Борисович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
5 Ковалик Володимир Михайлович Стрийська районна організація ВО „Свобода”
6 Пристай Андрій Олегович Стрийська районна організація партії „Єдиний центр”

Миртюківський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Миртюки, с. Слобідка) №25


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Войтків Іван Дмитрович Стрийська районна організація всеукраїнського об'єднання „Свобода”
2 Гладій Тетяна Михайлівна Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
3 Грохола іван Михайлович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
4 Мельник Володимир Дмитрович Стрийська міськрайонна організація Народного Руху України
5 Михайлишин Ігор Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Єдиний Центр”
6 Пучковський Ігор Володимирович Стрийська районна організація”Українська народна партія”
7 Рондяк Богдан Ярославович Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”
8 Штенда Олег Олександрович Стрийська районна організація політичної партії”За Україну”

Монастирецький одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Монастирець) №26


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Голик Богдан Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна” 
2 Дурда Ігор Ярославович Стрийська районна організація політичної партії „Єдиний Центр”
3 Коваль Тарас Михайлович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
4 Павко Іван Володимирович Стрийська районна організація Партії регіонів


Нежухівський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Нежухів, с. Райлів) №27


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Бойко Іван Ярославович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
2 Дулиш Сергій Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”
3 Квасновський Тарас Іванович Стрийська районна організація партії „За Україну”
4 Корінець Мирослав Петрович Стрийська районна організація політичної партії „Відродження”
5 Лешко Микола Васильович Стрийська міськрайонна організація Народного Руху України
6 Майковська Мирослава Миколаївна Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
7 Мартич Микола Павлович Стрийська районна організація політичної партії „Фронт змін”
8 Самко Остап Георгійович Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
9 Тимчишин Наталія Миколаївна Стрийська районна організація всеукраїнського об’єднання „Свобода”
10 Цигиль Ярослав Степанович Стрийська районна організація Української Народної партії

Нижньостинавський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Нижня Стинава) №28


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Гірник Володимир Євгенович Стрийська районна організація Української Народної партії
2 Радевич Ярослав Федорович Стрийська районна організація всеукраїнського об’єднання „Свобода”
2 Цюмак Ольга Тадеєвна Стрийська районна організація політичної партії „Єдиний Центр”


Підгірцівський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Комарів,с. Підгірці, с. Ярушичі) №29


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Гаврильців Теодор Михайлович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
2 Гладій Михайло Орестович Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”
3 Маєр Руслана Федорівна Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
4 Соснюк Йосиф Йосифович Стрийська районна організація Української Народної партії
5 Цап Андрій Васильович Стрийська районна організація політичної партії „Відродження”
6 Ципук Остап Степанович Стрийська районна організація всеукраїнського об’єднання „Свобода”
7 Ципук Степан Дмитрович Стрийська районна організація „Партія захисників Вітчизни”
8 Чижмар Петро Юрійович Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
9 Шакало Ярослав Володимирович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
10 Щурко Мирон Васильович Стрийська районна організація політичної партії „Громадянська позиція”
11 Юрків Михайло Григорович Стрийська районна організація республіканської партії „Собор”


Подорожненський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Зарічне,
с. Лани-Соколівські, с.Подорожнє) №30


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Гаврилів Василь Богданович Стрийська районна організація всеукраїнського об’єднання „Свобода”
2 Голенко Олександр Григорович Стрийська районна організація політичної партії „Фронт змін”
3 Михайлишин Мирон Романович Стрийська районна організація Партії регіонів
4 Ольшанецький Володимир Васильович Стрийська районна організація партії „Відродження”
5 Пак Петро Іванович Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
6 Пудяк Генадій Володимирович Стрийська районна організація політичної партії „За Україну”
7 Сербін Любов Теодозіївна Стрийська районна організація Української Народної партії
8 Чабан Іван Миколайович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
9 Штефан Віталій Петрович Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”
10 Юроца Руслана Зіновіївна Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
П’ятничанський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.П’ятничани) №31


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Левицький Михайло Зіновійович Стрийська районна організація всеукраїнського об'єднання „Свобода”
2 Натина Ігор Володимирович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
3 Сергенюк Андрій Васильович Стрийська районна організація Української Народної партії


Розгірченський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Розгірче) №32


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Водонийко тарас Михайлович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
2 Гуменчук Володимир Ярославович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
3 Дворак Володимир Степанович Стрийська районна організація партії „За Україну”
4 Луцик Юрій Ількович Стрийська районна організація політичної партії „Єдиний Центр”
5 Мельник Наталія Ярославівна Стрийська міськрайонна організація Народного Руху України

Семигинівський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Семигингів) №33


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Бурій Володимир Олексійович Стрийська районна організація Партії регіонів
2 Витвицька Марія Володимирівна Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
2 Мазурак Роман Чрославович Стрийська районна організація всеукраїнського об'єднання „Свобода”

Сихівський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Сихів)№34


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Гнидин Мирослава Антонівна Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
2 Костів Василь Олексійович Стрийська районна організація партії”Відродження”
3 Курило Орест-Мар'ян Васильович Стрийська районна організація Української Народної партії
4 Микитка Оксана Василівна Стрийська районна організація політичної партії”Фронт змін”
5 Пагула Михайло Іванович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
6 Худзей Іванна Ярославівна Стрийська міськрайонна організація Народного Руху України
7 Юрків Наталія Іванівна Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об”єднання „Батьківщина

Станківський одномандатний мажоритарний виборчий округ
(с.Довге,с.Пила, с.Станків, с.Фалиш) №35


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Боярчук Богдан Васильович Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”
2 Ворко Любомир Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Християнський-Демократичний союз”
3 Вороб'як Василь Васильович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
4 Микитчин Іван Миколайович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
5 Петрівський Іван Миколайович Стрийська районна організація Української Народної партії
6 Пилипенко Юрій Віталійович Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
7 Попович Микола Петрович Стрийська районна організація політичної партії „Народна влада”
8 Турик Мирон Михайлович Стрийська районна організація республіканської партії „Собор”
9 Шваб'юк Володимир Євгенович Стрийська районна організація політичної партії”Єдиний Центр”
10 Шимків Андрій Васильович Стрийська районна організація політичної партії „Європейська партія України”
11 Шумелянко Олег Борисович Стрийська районна організація всеукраїнського об'єднання „Свобода”

Стинавський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Верхня Стинава) №36


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Мельник Оксана Іванівна Стрийська районна організація політичної партії „Єдиний Центр”
2 Турчак Мирон Іванович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
3 Яворський Ярослав Петрович Стрийська районна організація Української Народної партії

Стриганцівський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с. Стриганці ) №37


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Берник Орест Ярославович Стрийська районна організація політичної партії „Єдиний Центр”
2 Коваль Ярослав Євгенійович Стрийська районна організація політичної партії „Відродження”
3 Мельник Володимир Миколайович Стрийська районна організація політичної партії „Фронт змін”
4 Мирдак Володимир Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
5 Ониськів Михайло Васильович Стрийська районна організація політичної партії „Народна партія”
6 Ріхтер Ярослав Степанович Стрийська районна організація Української Народної партії
7 Цекай Оксана Василівна Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”

Стрілківський одномандатний мажоритарний виборчий округ
(с.Бережниця, с.Лотатники, с.Стрілків) №38


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Барабаш Зіновій Дмитрович Стрийська районна організація Української Народної партії
2 Брус Тарас Йосифович Стрийська міськрайонна організація „Народний Рух України”
3 Зарічний Ярослав Омелянович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
4 Медвідь Омелян Андрійович Стрийська районна організація політичної партії „Єдиний Центр”
5 Олексишин Ігор Богданович Стрийська районна організація всеукраїнського об'єднання „Свобода”
6 Павлів Галина Євгеніївна Стрийська районна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
7 Пилипів Ігор Ярославович Стрийська районна організація політичної партії „Відродження”
8 Ткач Стефан Михайлович Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”

Угерський одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Угерсько) №39


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Кісіль Зеновій Васильович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
2 Кухар Євген Володимирович Стрийська районна організація „Конгрес українських націоналістів”
3 Любас Мирослав Іванович Стрийська районна організація всеукраїнського об'єднання „Свобода”
4 Мазуркевич Леся Іванівна Стрийська районна організація політичної партії „Фронт змін”
5 Острівна Галина Григорівна Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”
6 Сидор Ігор Йосифович Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
7 Федорас Любомир Володимирович Стрийська районна організація Української Народної партії

Ходовицький одномандатний мажоритарний виборчий округ (с.Піщани, с.Ходовичі) №40


№ п.п. Прізвище, ім’я,
по-батькові кандидата Партія
1 Бісик Тарас Степанович Стрийська районна організація політичної партії „Сильна Україна”
2 Главатських Володимир Михайлович Стрийська районна організація Партії регіонів
3 Гладій Роман Федорович Стрийська районна організація політичної партії „Відродження”
4 Гула Ростислав Ігорович Стрийська районна організація політичної партії „Фронт змін”
5 Козар Орест Петрович Стрийська районна організація політичної партії „Наша Україна”
6 Кулик Ганна Володимирівна Стрийська районна організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
7 Нарожняк Світлана Володимирівна Стрийська районна організація Української Народної партії