Середа, 20.06.2018, 03:32
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Про нас

Наша командаНа Стрийщині зареєстровані 3 організації «Сильної України»:

Стрийська міська (голова – Хміль Мар'яна Володимирівна)
Стрийська районна (голова – Ращупкін Віктор Олександрович)
Моршинська міська (голова – Грицишин Ярина Русланівна)

Для всіх трьох організацій діє єдиний офіс – м.Стрий, вул. Галицька, 4, приміщення Агрофірми «ТОРГОВИЙ ДІМ» (4-й поверх, над ДАІ).

Контактні телефони – (03245) 5 20 42, 5 30 80, (096) 916 18 19

Ви можете написати нам прямо з цього сайту, скориставшись посиланням «Напишіть нам» в «Меню сайту» зліва.

У нас також створені інтернет-площадки (групи) в «Однокласниках» (група Сильна Україна – Політична Стрийщина) та «В контакті» (група "Сильна Україна" - Стрийщина політична, http://vk.com/club19346431)

Тут Ви можете ознайомитися з програмним маніфестом партії - http://silnaukraina.com/static/page/id/175, а тут - http://silnaukraina.com/static/page/id/177 з її статутом.

Якщо у Вас є бажання приєднатися до наших лав - напишіть нам прямо з цього сайту, скориставшись посиланням «Напишіть нам» в «Меню сайту» зліва, та залиште контактні телефони - ми обов'язково з Вами зв'яжемося. Є і інший шлях - заповніть анкету прямо на сайті партії (тут - http://silnaukraina.com/static/join/), однак цей процес буде значно довшим.


Не зважаючи на «молодий» політичний вік наших організацій (всі зареєстровані у 2010 р.), ми вже встигли провести ряд акцій.

17 липня 2010 р. організовано толоку у парку імені Тараса Шевченка. На заклик «Сильної України» відгукнулося багато городян, які пам'ятають, що парк імені Шевченка свого часу був окрасою міста. Тут працювали атракціони та літній театр, парк був улюбленим місцем відпочинку для багатьох стриян. На жаль, останні два десятиліття пам'ятка садово-паркового мистецтва стояла занедбаною.
Активісти з кожного боку від пам'ятника Тарасу Шевченку в радіусі 15 метрів прорубували сокирами чагарі, косили траву, збирали сміття. Бажання людей відновити парк додало наснаги активістам «Сильної України» і на наступну таку акцію вони очікують ще більш численніший колектив.
Голова Стрийської районної організації партії «Сильна Україна» Віктор Ращупкін зазначив: «Ми сьогодні зробили маленьку частинку роботи, якої потребує парк. Проте ми будемо і далі поетапно впорядковувати його. І все, що стосується покращення життя у місті Стрий і Стрийському районі, ми будемо робити крок за кроком, обов'язково залучаючи молодь».
«Ми плануємо провести таку саму акцію на берегах річки Стрий. Можливо, нам більше допоможе населення міста, бо, умовно кажучи, коли людина бачить, що хтось біля неї прибирає, вона не зможе залишитись байдужою, і сама візьме пляшку чи пакет і вкине до загального мішка із сміттям», - сказав Віктор Ращупкін.
Голова Стрийської міської організації партії Мар'яна Хміль звернула увагу, що в акції взяли участь багато молодих людей. «До участі в акції відгукнулося багато молодих людей. Це такий виховний момент, коли у процесі роботи ми спілкуємося з молоддю. До роботи з молодими людьми активно долучаються члени партії. Вони розуміють, що без майбутнього покоління ми не змінимо країну, а головне завдання «Сильної України» - змінити життя українців на краще. „Сильна Україна – це чиста Україна.»

3-5 липня 2010 р. у місті Стрий на тенісних кортах спортивно-тенісного клубу «Сокіл» пройшов тенісний парний турнір серед дорослих та юніорів, присвячений Дню Конституції України. Турнір організували Стрийська районна та міська організації партії «Сильна Україна». Близько 50 учасників зі Стрия та Трускавця змагалися упродовж двох днів у двох групах - молодшій, до 16 років, і старшій - без обмеження віку.

Головний суддя турніру – Зеновій Медюх (Стрий). Усі учасники турніру продемонстрували високий рівень підготовки та волю до перемоги. 
У результаті захоплюючої, видовищної та динамічної боротьби перше місце та титул переможця турніру вибороли стрияни Олег Медюх та Зеновій Івашків, які у драматичному фінальному поєдинку здолали опір стриян Руслана Медюха та Володимира Роїка. 
Третє місце посіли стрияни Назар Федуляк та Марко Турянський. Серед юніорів не було рівних стрийській парі Максиму Дмитрук та Андрію Чайці, які стали переможцями турніру. 
Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами та тенісним інвентарем.

«Це перший турнір, який організувала партія «Сильна Україна». Ми плануємо зробити кубок перехідним, його буде вручено першому переможцю парного турніру серед дорослих», - зазначив голова Стрийської районної організації партії «Сильна Україна» Віктор Ращупкін.
Організатори планують, що цей турнір стане традиційним і щорічним. Крім того, ще цього місяця «Сильна Україна» проведе на Стрийщині низку культурних та спортивних заходів.