П`ятниця, 23.06.2017, 05:20
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Не погоджуся з Вами шановна п.Софія, краще виставити реальний список достойних людей ніж збіговисько різнопланових аферистів. Закон передбачає пропорційну систему (голосування за партію). Мажоритарна складова відсутня. Відтак немає необхідності на кожному окрузі мати кандидата

Список членів дільничних виборчих комісій по м. Стрий

Формат подання інформації:
№ ДВК, Прізвище ім'я по батькові, суб'єкт подання, посада в ДВК (якщо відсутня - член комісії).

24001, Кулик Ігор Володимирович, Батьківщина, Голова
24001, Стецко Юрій Зіновійович, Європейська партія, Заступник голови
24001, Сенів Галина Богданівна, ХДС, Секретар
24001, Дрімота Н.М., Відродження
24001, Вайда Світлана Ярославівна, Шрамов’ят
24001, Шелест Оксана Михайлівна, Українська партія
24001, Ващак Наталія Мар’янівна, Єдиний Центр
24001, Меленик Олексій Ярославович, Фронт Змін
24001, Тяско Тамара Гаврилівна, Свобода
24001, Палюх Анатолій Степанович , КПУ
24001, Гобо Раталя Генадівна, Партія Регіонів
24001, Дахній Надія Теодозіївна, Партія Регіонів
24001, Андрейків Любов Володимирівна, Михайльо
24001, Черняхівська Алла Василівна, Наша Україна
24001, Николин Роман Іванович, УРП Собор
24001, Федорова Ольга Іванівна, УСДП
24001, Кирилюк Любов Валилівна, За Україну
24001, Мелещенко Наталія Леонідівна, КУН
24001, Микитчак Галина Михайлівна, УНП
24001, Стрик Віра Іванівна, Сильна Україна
24002, Черешня Людмила Миколаївна, Відродження, Голова
24002, Коростинська Романа Ігорівна, Наша Україна, Заступник голови
24002, Гучко Любов Андріївна, Батьківщина, Секретар
24002, Олексин Михайло Ігорович, Лоїш
24002, Гаврилів-Чапкайло Наталя Петрівна, Сильна Україна
24002, Середяк Лілія Богданівна, Шрамов’ят
24002, Тютюнник Юрій Васильович, Українська партія
24002, Кушнір Зеновія Іванівна, Єдиний Центр
24002, Гончарик Леся Григорівна, Наша Україна
24002, Лазорко Ольга Дмитрівна, Фронт Змін
24002, Горнятко Уляна Іванівна, ХДС
24002, Борзенков Олександр Михайлович , КПУ
24002, Созанська Зоряна Федорівна, Партія Регіонів
24002, Огоновська Руслана Миколаївна, Партія Регіонів
24002, Твердак Віра Миколаївна, Європейська партія
24002, Романюк Уляна Василівна, Михайльо
24002, Головчак Уляна Михайлівна, Народна партія
24002, Собко Мар”яна Василівна, УСДП
24002, Скобяк Ірина Павлівна, КУН
24002, Шевчук Іван Петрович, УНП
24003, Демків Анжела Іванівна, Європейська партія, Голова
24003, Хома Володимир Ярославович, СДПУ(О), Заступник голови
24003, Запісова Марта Михайлівна, УНП, Секретар
24003, Шушереба Ірина Іванівна, Сильна Україна
24003, Крет Руслана Петрівна, Відродження
24003, Антоніщак Анжела Володимирівна, Шрамов’ят
24003, Свідерській Олег Романович, Українська партія
24003, Рурка Ольга Миколаївна, Єдиний Центр
24003, Уграк Мирослав Васильович, Вишенська
24003, Шваб’юк Марія Василівна, Фронт Змін
24003, Утіна Лідія Демидівна, КПУ
24003, Монтік Надія Василівна, Партія Регіонів
24003, Купець Ірина Богданівна, Насінник
24003, Чамарник Олег Олексійович, Михайльо
24003, Марущак Тарас Северинович, Наша Україна
24003, Самко Анжела Олександрівна, УРП Собор
24003, Глова Ганна Антонівна, УСДП
24003, Рудник Галина Богданівна, Батьківщина,
24003, Допілко Олег Ігорович , За Україну
24003, Крихтяк Надія Трофимівна, Свобода
24004, Кізима Марія Миколаївна, Європейська партія, Голова
24004, Ільницька Марія Василівна, УНП, Заступник голови
24004, Гаргас Галина Василівна, Шрамов’ят, Секретар
24004, Корбель Ірина Олександрівна, ПППУ
24004, Карабін Іван Васильович, Українська партія
24004, Ластовецька Надія Миколаївна, Єдиний Центр
24004, Денечко Ірина Богданівна, Фронт Змін
24004, Стусяк Тарас Степанович, Свобода
24004, Сташкова Стефанія Василівна , КПУ
24004, Конобейський Олексій Володимирович, Партія Регіонів
24004, Семенюк Ольга Анатолівна, Партія Регіонів
24004, Кузьма Світлана Ярославівна, Насінник
24004, Дмитренко Ольга Олегівна, Михайльо
24004, Татарин Роман Миколайович, Народна партія
24004, Соловій Зіновія Йосифівна, Наша Україна
24004, Ратовська Мар»яна Іванівна, УРП Собор
24004, Лисак Лариса Іванівна, УСДП
24004, Лисак Володимир Іванович, Батьківщина
24004, Ільницька Ірина Петрівна, КУН
24004, Садов’як Оксана Мирославівна, НРУ
24005, Сачко Федір Федорович, Партія Регіонів, Голова
24005, Гезін Роман Романович, УСДП, Заступник голови
24005, Скоропад Світлана Миколаївна, Шрамов’ят, Секретар
24005, Мельник Ірина Володимирівна, Відродження
24005, Обстрий Наталія Петрівна, ПППУ
24005, Скольська Ірина Миколаївна, Єдиний Центр
24005, Опришко Галина Петрівна, Вишенська
24005, Смоляк Марія Степанівна, Фронт Змін
24005, Дмитрів Руслан Степанович, Свобода
24005, Бельська Олена Львівна, ХДС
24005, Рибіна Ольга Борисівна, КПУ
24005, Буриник Світлана Петрівна, Партія Регіонів
24005, Олійник Оксана Миколаївна, Європейська партія
24005, Грицько Зіновій Володимирович, Михайльо
24005, Урумян Софія Василівна, Народна партія
24005, Марусій Любов Степанівна, Наша Україна
24005, Оліцька Олена Михайлівна, УРП Собор
24005, Мош Ольга Володимирівна, Батьківщина
24005, Білінська Маряна Михайлівна, КУН
24005, Бигар Мирослава Іванівна, УНП
24006, Радованов Віталій Іванович, Партія Регіонів, Голова
24006, Нев”ядомська Наталія Володимирівна, УРП Собор, Заступник голови
24006, Тиха Наталя Андріївна, КУН, Секретар
24006, Ониськів Оксана Василівна, Лоїш
24006, Бурлака Людвіна Вацлавівна, Сильна Україна
24006, Павлюк Галина Михайлівна, Відродження
24006, Федорова Любов Михайлівна, Шрамов’ят
24006, Гвоздик Марія Романівна, Українська партія
24006, Платко Уляна Любомирівна, Єдиний Центр
24006, Дорожкіна Слава Степанівна, Фронт Змін
24006, Чимпаєш Людмила Миколаївна, КПУ
24006, Рагаш Мирослав Степанович, Партія Регіонів
24006, Ходновська Руслана Романівна, Європейська партія
24006, Бориславський Богдан Юліанович, Громадянська позиці
24006, Мандзяк Григорій Петрович, Михайльо
24006, Розгон Валентин Михайлович, Народна партія
24006, Бурик Теодор Ігорович, Наша Україна
24006, Нев”ядомська Наталія Володимирівна, УРП Собор
24006, Дикун Олександра Анатоліївна, УСДП
24006, Гнатина Юлія Олегівна, Батьківщина
24007, Слива Галина Юріївна, Наша Україна, Голова
24007, Левицька Ярослава Ярославівна , Українська партія, Заступник голови
24007, Бовдур Ганна Василівна, Шрамов’ят, Секретар
24007, Комарницька Галина Михайлівна, Відродження
24007, Возняк Любов Миколаївна, Єдиний Центр
24007, Скицяк-Ісаєва Уляна Богданівна, Фронт Змін
24007, Ясінська Руслана Іллівна, Свобода
24007, Базько Сергій Олександрович , КПУ
24007, Будайчик Тетяна Петрівна, Партія Регіонів
24007, Лозова Ольга Андрієвна, Партія Регіонів
24007, Кушпер Роман Васильович, Європейська партія
24007, Чамарник Леся Олексіївна, Михайльо
24007, Череванко Валентин Іванович, УРП Собор
24007, Купінець Володимир Богданович, УСДП
24007, Ластолвецький Ростислав Володимирович, Батьківщина
24007, Чабан Василь Андрійович, За Україну
24007, Медвідь Галина Омельянівна, КУН
24007, Чернець Людмила Володимирівна, УНП
24008, Білинська Іванна Юріївна, Наша Україна, Голова
24008, Хоменко Катерина Никифорівна, КПУ, Заступник голови
24008, Бісик Оксана Миколаївна, Шрамов’ят, Секретар
24008, Андрійчак Віра Михайлівна, Відродження
24008, Рурка Оксана Ярославівна, ПППУ
24008, Сулик Ірина Михайлівна, Українська партія
24008, Білущак Ігор Іванович, Єдиний Центр
24008, Головко Віра Іванівна, Фронт Змін
24008, Рабіцька Тамара Миколаївна, Свобода
24008, Павлів Назар Юрійович, ХДС
24008, Камен Тетяна Петрівна, Партія Регіонів
24008, Буриник Ігор Миколайович, Партія Регіонів
24008, Савчук Надія Павлівна, Європейська партія
24008, Білущак Галина Юріївна, Михайльо
24008, Конобейська Ірина Володимирівна, УРП Собор
24008, Олійник Надія Миронівна, УСДП
24008, Марусин Наталія Ігорівна, Батьківщина
24008, Баб'як Ольга Романівна, За Україну
24008, Пилипів Ярослав Михайлович, КУН
24008, Кузімчак Любов Мирославівна, УНП
24009, Коростенська Надія Іванівна, Єдиний Центр, Голова
24009, Мельник Зоряна Олександрівна, Вишенська, Заступник голови
24009, Жигалін Ірина Олегівна, Відродження, Секретар
24009, Cвітлична Романа Василівна, НРУ
24009, Грицишин Ганна Іванівна, Шрамов’ят
24009, Кузьмяк Марія Василівна , Українська партія
24009, Накрийко Надія Григорівна, Фронт Змін
24009, Лукашевич Надія Петрівна, ХДС
24009, Воткакленко Віра Михайлівна, КПУ
24009, Коростенський Ігор Юрійович, Партія Регіонів
24009, Цебак Ольга Петрівна, Партія Регіонів
24009, Дикун Олена Анатоліївна, Європейська партія
24009, Ярема Анна Михайлівна, Михайльо
24009, Гусарчук Людмила Юріївна, Наша Україна
24009, Шинкар Оксана Степанівна, УСДП
24009, Рябошапка Христина Миколаївна, Батьківщина
24009, Піткова Віра Мирославівна, За Україну
24009, Онуфрів Ірина Іванівна, УНП
24010, Буник Роман Ігорович, Наша Україна, Голова
24010, Черніга Андрій Романович, Фронт Змін, Заступник голови
24010, Шобей Ольга Володимирівна, КПУ, Секретар
24010, Сахаров Юрій Леонідович, Сильна Україна
24010, Кульчицька Леся Євгенівна, Відродження
24010, Янишин Марія Іванівна, Шрамов’ят
24010, Маланчук Соломія Ігорівна, ПППУ
24010, Петрах Наталія Зіновіївна, Українська партія
24010, Лисик Віра Михайлівна, Єдиний Центр
24010, Штурко Юлія Володимирівна, Наша Україна
24010, Федько Оксана Миколаївна, Свобода
24010, Лапчук Віталія Олегівна, Свобода
24010, Гавронський Маркіян Петрович, Партія Регіонів
24010, Гошко Емілія Михайлівна, Європейська партія
24010, Накрийко Роман Ігорович, Михайльо
24010, Старик Оксана Михайлівна, Народна партія
24010, Маврова Наталія Василівна, УРП Собор
24010, Климович Валентина Михайлівна, УСДП
24010, Опришко Андрій Петрович, Батьківщина
24010, Сидорик Роман Степанович, КУН
24011, Єдинак Алла Степанівна, Батьківщина, Голова
24011, Асселін Оксана Данилівна, Наша Україна, Заступник голови
24011, Шаповаленко Євгенія Янівна, КУН, Секретар
24011, Жалівців Галина Василівна, Лоїш
24011, Любарська Дарія Богданівна, НРУ
24011, Макарець Любов Ярославівна, Шрамов’ят
24011, Чех Мирослава Юріївна, Українська партія
24011, Попик Ольга Романівна, Єдиний Центр
24011, Тищенко Оксана Ярославівна, Фронт Змін
24011, Дяковський Олег Івнанович, ХДС
24011, Шегурова Валентина Івановна, КПУ
24011, Мних Олег Богданович, Партія Регіонів
24011, Данилишин Леся Миколаївна, Європейська партія
24011, Зорило Ольга Дмитрівна, Михайльо
24011, Розгон Ліна Володимирівна, Народна партія
24011, Трубич Вікторія Іванівна, УСДП
24011, Михайлишин Галина Богданівна, За Україну
24011, Мартинюк Наталія Григорівна, Сильна Україна
24012, Петричкович Галина Богданівна, Фронт Змін, Голова
24012, Прокопів Олександра Степанівна, Єдиний Центр, Заступник голови
24012, Волошин Тетяна Михайлівна, Партія Регіонів, Секретар
24012, Колесник Лоліта Роландівна, Сильна Україна
24012, Медвідь Оксана Миколаївна, Відродження
24012, Пишна Валентина Василівна, Шрамов’ят
24012, Карнаухова Ольга Олександрівна, ПППУ
24012, Корінець Уляна Леонідівна, Наша Україна
24012, Радованова Марія Пилипівна , КПУ
24012, Давидович Віктор Петрович, Партія Регіонів
24012, Гаркот Орест Васильович, Європейська партія
24012, Бобанич Тарас Миколайович, Насінник
24012, Летита Віра Володимирівна, Громадянська позиці
24012, Куль Ірина Петрвівна, Михайльо
24012, Панкевич Віталій Анатолійович, Наша Україна
24012, Хоростіль Володимир Миронович, УРП Собор
24012, Щекун Олеся Василівна, Батьківщина
24012, Попів Олег Ігорович , За Україну
24012, Тучапська Оксана Василівна, КУН
24012, Мачалаба Оксана Петрівна, УНП
24013, Костик Ольга Іллівна, УСДП, Голова
24013, Скоропад Олег Богданович, КУН, Заступник голови
24013, Цихуляк Лідія Олексіївна, Європейська партія, Секретар
24013, Нагірний Іван Андрійович, Сильна Україна
24013, Дмитрук Олена Юріївна, НРУ
24013, Ростоцька Ірина Григорівна, Шрамов’ят
24013, Атаманчук Василь Маркіянович, Українська партія
24013, Венгровська Леся Михайлівна, Вишенська
24013, Мельник Олександра Василівна, Свобода
24013, Клестов Леонід Константинович , КПУ
24013, Огородник Володимир Михайлович, Партія Регіонів
24013, Лівша Романа Ярославівна, Партія Регіонів
24013, Зорін Віктор Олександрович, Громадянська позиці
24013, Стасенко Назар Іванович, Михайльо
24013, Стасенко Ольга Семенівна, Наша Україна
24013, Паукевич Роман Омельянович, УРП Собор
24013, Костик Уляна Миколаївна, Батьківщина
24013, Дрозд Оксана Іванівна, За Україну
24013, Дронгаль Лідія Дмитрівна, УНП
24013, Стасенко Іван Ярославович, Єдиний Центр
24014, Половко Софія Михайлівна , КПУ, Голова
24014, Шайковська Світлана Степанівна, Батьківщина, Заступник голови
24014, Монтік Надія Василівна, Сильна Україна, Секретар
24014, Колтуновська Наталія Константинівна, Відродження
24014, Тиркус Надія Василівна, Шрамов’ят
24014, Юськевич Орест Михайлович, Українська партія
24014, Микаєлян Вікторія Петрівна, Єдиний Центр
24014, Василів Катерина Василівна, Фронт Змін
24014, Сорокін Віталій Борисович, Свобода
24014, Рогульська Олександра Романівна, ХДС
24014, Фурман Ольга Йосипівна, Партія Регіонів
24014, Герасим Анжела Ігорівна, Партія Регіонів
24014, Каверіна Галина Іванівна, Європейська партія
24014, Любімова Маргарита Олександрівна, Громадянська позиці
24014, Макогон Олена Анатоліївна, Михайльо
24014, Іванків Люба Володимирівна, Наша Україна
24014, Щербань Руслан Васильович, УРП Собор
24014, Савка Наталія Степанівна, УСДП
24014, Лазор Леся Романівна, КУН
24014, Ващишин Ірина Ігорівна, ПППУ
24015, Кундиловський Віктор Станіславович, Європейська партія, Голова
24015, Прядко Христина Василівна, Партія Регіонів, Заступник голови
24015, Бовдур Ірина Іванівна, Батьківщина, Секретар
24015, Будайчик Тетяна Петрівна, Сильна Україна
24015, Герей Любов Михайлівна , Відродження
24015, Кривошеєва Віра Іванівна, НРУ
24015, Рибак Наталія Юріївна, Шрамов’ят
24015, Юзвяк Ігор Осипович, ПППУ
24015, Добущак Леся Володимирівна, Українська партія
24015, Мельник Тетяна Ярославівна, Єдиний Центр
24015, Кондратюк Вікторія Валеріївна, Фронт Змін
24015, Танасів Галина Ярославівна, Свобода
24015, Самойлова Клавдія Петрівна, КПУ
24015, Райхель Жанна Володимирівна, Партія Регіонів
24015, Гнатик Ірина Василівна, Михайльо
24015, Запоточний Юрій Романович, Наша Україна
24015, Каспер Андрій Петрович, УРП Собор
24015, Кравчук Інна Володимирівна, УСДП
24015, Сабодашко Мирон Михайлович, КУН
24015, Поручник Вікторія Олегівна, ХДС
24016, Костів Стефанія Стефанівна, Наша Україна, Голова
24016, Шимків Марта Ігорівна, НРУ, Заступник голови
24016, Бабій Наталія Мелітонівна, Відродження, Секретар
24016, Процик Уляна Ярославівна, Сильна Україна
24016, Барабаш Олеся Теодорівна, Шрамов’ят
24016, Грубий Андрій Васильович, Українська партія
24016, Гук Володимир Романович, Єдиний Центр
24016, Камша Лілія Ігорівна, Вишенська
24016, Федишин Галина Зиновіївна, Фронт Змін
24016, Піхур Артем Сергійович, ХДС
24016, Кислянський Олександр Миронович, КПУ
24016, Мних Віталій Олегович, Партія Регіонів
24016, Варман Оксана Адамівна, Європейська партія
24016, Пилипонюк Марія Миколаївна, Михайльо
24016, Чорна Оксана Маркіянівна, УРП Собор
24016, Павкович Світлана Миколаївна, УСДП
24016, Лозовик Ольга Михайлівна, Батьківщина
24016, Допілко Оксана Анатоліївна, За Україну
24016, Боднар Леся Тарасівна, КУН
24016, Лещак Юрій Євгенович, Лоїш
24017, Мамчур Наталія Степанівна, Відродження, Голова
24017, Ткачук Людмила В’ячеславівна, Європейська партія, Заступник голови
24017, Поперечна Олеся Дмитрівна, Наша Україна, Секретар
24017, Сухіна Ольга Анатоліївна, Лоїш
24017, Бабкова Поліна Марківна, НРУ
24017, Пригода Ігор Григорович, Шрамов’ят
24017, Сивовус Наталія Йосифівна , Українська партія
24017, Шуст Руслана Миколаївна, Єдиний Центр
24017, Пристай Наталя Володимирівна, Вишенська
24017, Кіт Галина Йосифівна, Фронт Змін
24017, Сімакіна Лариса Юріївна, КПУ
24017, Якубів Ігор Васильович, Партія Регіонів
24017, Балай Леся Олександрівна, Партія Регіонів,
24017, Шумило Уляна Ігорівна, Насінник
24017, Гапонюк Мирослава Ярославівна, Михайльо
24017, Башина Андрій Володимирович, Народна партія
24017, Поперечна Олеся Дмитрівна, Наша Україна
24017, Павлюк Надія Йосифівна, УРП Собор
24017, Федорів Лілія Львівна, УСДП
24017, Похило Людмила Василівна, Батьківщина
24017, Назаренко Микола Костянтинович, Сильна Україна
24018, Габчак Володимир Петрович, Михайльо, Голова
24018, Опришко Ліліана Юріївна, Фронт Змін, Заступник голови
24018, Пейко Надія Василівна, КУН, Секретар
24018, Мельник Наталія Михайлівна, Сильна Україна
24018, Стецько Надія Йосипівна, Відродження
24018, Матвіїв Олена Василівна, НРУ
24018, Колодка Ірина Ярославівна, Шрамов’ят
24018, Жулин Людмила Федорівна, Українська партія
24018, Питель Світлана Іванівна, Єдиний Центр
24018, Дриль Наталія Василівна, ХДС
24018, Стратан Галина Дмитрівна, КПУ
24018, Калин Василь Васильович, Партія Регіонів
24018, Талама Ігор Петрович, Партія Регіонів
24018, Криницький Володимир Михайлович, Європейська партія
24018, Ципук Олена Тихонівна, Наша Україна
24018, Нестечин Ірина Петрівна, УРП Собор
24018, Ступка Тетяна Петрівна, УСДП
24018, Брик Оксана Михайлівна, Батьківщина
24019, Пасимків Уляна Михайлівна, УСДП, Голова
24019, Баб’як Леся Львівна, Шрамов’ят, Заступник голови
24019, Мерчук Надія Михайлівна, Михайльо, Секретар
24019, Яроцька Галина Орестівна, Лоїш
24019, Данилків Ольга Ігорівна, НРУ
24019, Павленко Єлизавета Олександрівна, Українська партія
24019, Мацелко Любов Михайлівна, Єдиний Центр
24019, Молнар Уляна Михайлівна, Вишенська
24019, Воробець Мар’яна Володимирівна, Фронт Змін
24019, Шевчук Ірина Тадеївна, Свобода
24019, Пінецький Броніслав Рафаілович , КПУ
24019, Яросевич Віктор Федорович, Партія Регіонів
24019, Камен Тетяна Петрівна, Партія Регіонів
24019, Кіналь Ігор Володимирович, Європейська партія
24019, Гладій Василь Григорович, Громадянська позиці
24019, Одинак Віра Миколаївна, Наша Україна
24019, Сусяк Людмила Романівна, УРП Собор
24019, Корінець Богдан Ярославович, Батьківщина
24019, Василенко Богдан Михайлович, За Україну
24019, Дашковська Світлана Володимирівна , КУН
24020, Кустова Лариса Адасівна, Партія Регіонів, Голова
24020, Ілик Василь Ігорович, УСДП, Заступник голови
24020, Яцура Галина Михайлівна, Михайльо, Секретар
24020, Хом’як Олександра Петрівна, Сильна Україна
24020, Кошицька Надія Павлівна, Відродження
24020, Вовщук Ярослава Василівна, Шрамов’ят
24020, Курітник Ірина Осипівна, Українська партія
24020, Шушкевич Марія Олександрівна, Єдиний Центр
24020, Мельник Леся Михайлівна, Фронт Змін
24020, Шандура Петро Петрович, Свобода
24020, Пизик Валентин Дмитрович , КПУ
24020, Гамілов Едуард Альбертович, Партія Регіонів
24020, Пристай Роман Володимирович, Європейська партія
24020, Берездецька Уляна Петрівна, Народна партія
24020, Гаврилів Микола Володимирович, Наша Україна
24020, Захаренко Наталія Володимирівна, УРП Собор
24020, Ілик Ірина Михайлівна, Батьківщина
24020, Братців Ірина Павлівна, КУН
24020, Сосна Леся Василівна, УНП
24020, Каліцун Ірина Вікторівна, НРУ
24021, Опришко Тетяна Степанівна, Батьківщина, Голова
24021, Хома Наталія Андріївна, Шрамов’ят, Заступник голови
24021, Свірідова Оксана Олексіївна, Партія Регіонів, Секретар
24021, Онищук Наталія Іванівна, Сильна Україна
24021, Пицко Любов Іванівна, Відродження
24021, Дрозд Роман Юрійович, НРУ
24021, Панчук Ольга Юріївна, Єдиний Центр
24021, Бурій Юлія Володимирівна, Фронт Змін
24021, Рапава Ольга Миронівна, Свобода
24021, Дробязгін Юрій Валентинович , КПУ
24021, Свірідова Юлія Василівна, Партія Регіонів
24021, Ткачук Марія Степанівна, Європейська партія
24021, Котів Наталія Богданівна, Михайльо
24021, Балабан Марія Миколаївна, Народна партія
24021, Петеш Любов Тарасівна, Наша Україна
24021, Панчук Ольга Юріївна, Наша Україна
24021, Сорока Ірина Володимирівна, УСДП
24021, Швед Наталія Юріївна, За Україну
24021, Гаталяк Іванна Василівна, КУН
24021, Ониськів Марія Миколаївна, УНП
24022, Бабій Оксана Миколаївна, Єдиний Центр, Голова
24022, Конопадський Олександр Миколайович, Вишенська, Заступник голови
24022, Шимін Ірина Степанівна, НРУ, Секретар
24022, Мелень Валентина Данилівна, Відродження
24022, Яшкіна Ірина Василівна, Шрамов’ят
24022, Рогульська Єлизавета Олексіївна, Українська партія
24022, Бардак Ірина Григорівна, Фронт Змін
24022, Юник Володимир Володимирович, ХДС
24022, Богачова Тамара Федорівна, КПУ
24022, Прокопенко Маряна Вячиславівна, Партія Регіонів
24022, Белей Олександра Василівна, Партія Регіонів
24022, Перехожук Тетяна Володимірівна, Європейська партія
24022, Роїк Наталія Мирославівна, Михайльо
24022, Гармош Ірина Валеріївна, Народна партія
24022, Калічак Ірина Ігорівна, Наша Україна
24022, Береславський Олексій Вікторович, УРП Собор
24022, Жарська Тетяна Клавдіївна, УСДП
24022, Чорній Ірина Володимирівна, Батьківщина
24022, Чиж Іванна Василівна, За Україну
24022, Іваницька Надія Зеновіївна, КУН
24023, Батіч Уляна Олегівна, Єдиний Центр, Голова
24023, Воціховська Ярослава Олексіївна, Шрамов’ят, Заступник голови
24023, Гапонюк Ірина Василівна, Наша Україна, Секретар
24023, Ішеєва Олена Генадіївна, Відродження
24023, Каленська Людмила Михайлівна, НРУ
24023, Циб Антон Васильович, Українська партія
24023, Пронюк Роман Зіновійович, Фронт Змін
24023, Рубльовська Христина Ігорівна , ХДС
24023, Сташков Василь Андріанович, КПУ
24023, Лицюк Богдан-Михайло Васильович, Партія Регіонів
24023, Шепітяк Наталя Василівна , Партія Регіонів
24023, Сухіна Оксана Степанівна, Європейська партія
24023, Грицюк Марія Василівна, Михайльо
24023, Лецюк Наталя Сергіївна, Народна партія
24023, Лесів Ігор Мирославович, УСДП
24023, Іванюк Людмила Ярославівна, Батьківщина
24023, Ковалик Назар Ростиславович, За Україну
24023, Михайлишин Василь Іванович, КУН
24024, Каратанас Віра Дмитрівна, Сильна Україна, Голова
24024, Татарин Василь Дмитрович , КПУ, Заступник голови
24024, Худоба Наталя Миколаївна, Михайльо, Секретар
24024, Турянський Дмитро Ярославович, Лоїш
24024, Кравець Петро Володимирович, НРУ
24024, Михайлюк Юрій Ярославович, Шрамов’ят
24024, Пилипів Віра Євстахіївна, Єдиний Центр
24024, Шмигельська Катерина Іванівна, Вишенська
24024, Гаїна Оксана Василівна, Фронт Змін
24024, Литвин Роман Васильович, Партія Регіонів
24024, Федорків Мар'яна Володимирівна, Партія Регіонів
24024, Гнатів Володимир Васильович, Європейська партія
24024, Пилипів Наталія Ярославівна , Наша Україна
24024, Гнатина Олег Богданович, УРП Собор
24024, Андраш Оксана Іванівна, УСДП
24024, Гузиль Марія Ігорівна, Батьківщина
24024, Камінська Любов Іванівна, КУН
24024, Лоїк Галина Михайлівна, УНП
24025, Мостова Олександра Олексіївна, НРУ, Голова
24025, Вінтонюк Роман Миронович, Європейська партія, Заступник голови
24025, Шейгец Оксана Володимирівна, Шрамов’ят, Секретар
24025, Мущинка Тарас Михайлович, Сильна Україна
24025, Головчак Уляна Михайлівна, Відродження
24025, Шимків Дмитро Володимирович, Українська партія
24025, Антикало Артур Сергійович, Єдиний Центр
24025, Проць Лариса Михайлівна, Вишенська
24025, Вовк Роман Степанович, Фронт Змін
24025, Кукляк Наталія Омелянівна, Свобода
24025, Білокур Тетяна Романівна, ХДС
24025, Стратан Валентин Васильович , КПУ
24025, Кос Наталя Михайлівна, Партія Регіонів
24025, Липівець Руслана Василівна, Партія Регіонів
24025, Вінтонюк Роман Миронович, Європейська партія
24025, Равлінко Оксана Іванівна, Громадянська позиці
24025, Антикало Наталія Сергіївна, Михайльо
24025, Антикало Світлана Василівна, Наша Україна
24025, Данилишин Тарас Ігорович, УРП Собор
24025, Кізима Микола Павлович, УСДП
24025, Запісов Олег Сергійович, УНП
24026, Столяр Юрій Яремович, Подання голови, Голова
24026, Передрієнко Тамара Миколаївна, Відродження, Секретар
24026, Фрич Іван Миколайович, Громадянська позиці
24026, Семенів Оксана Іванівна, Шрамов’ят
24026, Каспер Віра Василівна, Українська партія
24026, Пушкар Ірина Володимирівна, ХДС
24027, Назаренко Леся Іванівна, Сильна Україна, Голова
24027, Багінська Ірина Іванівна, Відродження, Секретар
24014, Гавриляк Федір Степанович, За Україну
24027, Місєчко Любомир Степанович, Шрамов’ят
24027, Ткачишин Жанна Орестівна, Українська партія
24027, Устіменко Ірина Миронівна, ХДС
24028, Камінська Софія Юріївна, Наша Україна, Голова
24028, Кузьмак Стефанія Федорівна, Українська партія, Секретар
24028, Черепаня Тарас Михайлович, Шрамов’ят
24028, Белінська Марія Богданівна, ХДС
24029, Собко Наталія Глібовна, Громадянська позиці, Голова
24029, Бондзяк Мар’яна Ярославівна, Шрамов’ят, Секретар
24029, Лесишин Лідія Степанівна, Відродження
24029, Столяр Галина Ігорівна, Українська партія
24029, Мельникчук Василь Васильович, ХДС

Детальніша інформація