Середа, 24.01.2018, 09:20
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Не погоджуся з Вами шановна п.Софія, краще виставити реальний список достойних людей ніж збіговисько різнопланових аферистів. Закон передбачає пропорційну систему (голосування за партію). Мажоритарна складова відсутня. Відтак немає необхідності на кожному окрузі мати кандидата

Головна » 2011 » Квітень » 30 » Хто буде кандидувати по нашому округу до парламенту? (оновлено 01.08.11)
01:50
Хто буде кандидувати по нашому округу до парламенту? (оновлено 01.08.11)
Здавалось-би... ВРУ визначила, що чергові вибори до парламенту відбудуться у 2012 році. Видавалося, що це так далеко... І ось, до виборів лишається півтора року. Знаючим людям відомо, що насправді передвиборча кампанія починається за рік до виборів, хай там що не буде написано у недолугих виборчих законах. Тож насправді, до початку передвиборчої кампанії лишається півроку. І ці 6 місяців спливуть швидко і несподівано. Стрийський політикум має бути до цього готовим. Щоб не вийшло швидкої і агресивної кампанії з непередбачуваними результатами (як на місцевих виборах). Вже можна не сумніватися, що чисто пропорційна система більше застосовуватися не буде. З імовірністю 95% буде застосована змішана система, коли половину парламенту буде обрано за партійними списками, а іншу половину - по мажоритарних округах. Якщо по партійних списках питань не виникатиме (мається на увазі, що невідомі партії навряд чи будуть мати шанс подолати прохідний бар'єр), то стосовно мажоритарників можуть виникнути питання. Стрияни мають пам'ятати досвід таких кампаній. За тих часів Стрийщина обирала до ВРУ Осташа. Наразі невідомо, чи виявить Осташ бажання балотуватися по нашому округу ще раз.  Однак, експертам вже відомі прізвища кандидатів, які мають намір позмагатися за голоси виборців Стрийщини (а також: Жидачівщини, Миколаївщини, Сколівщини і т.д. - конкретна нарізка округів ще невідома, але, само собою зрозуміло, що Стрий вчергове буде центром округу, і в незалежності від того, який з районів приєднають до Стрийщини, саме голоси виборців зі Стрийщини будуть визначати переможця перегонів). Отже, за інформацією компетентних осіб балотуватися будуть (у зв'язку з тим, що дана інформація є неофіційною, наводяться лише прізвища імовірних кандидатів, слід вважати, що для пересічних відвідувачів сайту і цього достатньо, щоб ідентифікувати відповідних осіб):
Гладій
Канівець
Карпінський
Кіт
Кміть
Новіков
Швець
Ющенко.
Ми маємо право знати завчасно, хто буде балотуватися. Ми маємо право завчасно обговорити ці кандидатури. Ми вже можемо попередньо прозондувати ставлення виборців Стрийщини до них. Саме тому адміністрацією сайту запроваджується чергове опитування по зазначених кандидатурах.
Свої думки про відповідних кандидатів Ви можете залишати в коментарях до цієї новини.
Переглядів: 642 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
6  
Так, "накручують". Голосують з різних ІР-адрес. Ну і що?
По перше, наше опитування не репрезентативне, а "розважальне". Тож результати можуть сильно відрізнятися від справжнього репрезентативного опитування.
По друге, кампанія ще не почалася, голосують за можливих претендентів, більшість з яких, очевидно, навіть балотуватися не буде. Тож особливого значення це опитування ще не має, коли будуть офіційно зареєстровані всі кандидати опитування розпочнеться заново.
По третє, якщо так "працює" команда одного з кандидатів, то що заважає командам інших кандидатів "спрацювати" так само? Це опитування також є і показником їх активності. Очевидно, команда Швеця працює найактивніше.

5  
На 139 "прихильники Швеця" заспокоїлися. Мабуть це ті самі, що "накручували рейтинг" Вишинській на минулих місцевих виборах. Бо методи щось надто подібні.

4  
Я думаю, що до депутатом до парламенту від певної дільниці повинен бути достойний житель, цієї дільниці, сімя якого живе на цій дільниці, дивиться електорату в очі, який приїзджає на вихідні до дому, знає проблеми своїх виборців, а не якись там Киівський "папік", типу Віктора Швеця, силить Києві, товче копійку, і ночами не спить, переживає, - "як там поживають мої виборці". Та і читаючи попереднє повідомлення, запитую себе, що ж Віктор Швець допоміг стриянам?. Потрібно вибирати своїх!

3  
Вже 90!!! Адмін, Ви де, ау!!!

2  
Видно, що команда Швеця почала працювати. Одночасно з попереднім коментарем від Ljana, за кілька днів по Швецю проголосувало 74 особи (а до того - жодного). Абсолютно ліві голоси! Не ліньки було від компа до компа бігати? І де стільки ПК знайшли по Стрию? Адмін - зверніть увагу!

1  
На мою думку Віктор Швець, найбільше заслуговує серед всіх бути депутатом до парламенту від Стрийщини.
Він роками стільки допомагає жителям Стрийщини і, в більшості випадків, не на показ, як це роблять інші. Обирати потрібно не за обіцянками, а за тим, що вже зробили.

Ім`я *:
Email *:
Код *: