Середа, 14.11.2018, 10:51
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [123]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Статті » Політінформація

Гурський Володимир Сергійович


народився 18 сiчня 1959 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, член Української партії "Зелена планета", проживає в місті Львові (Зелена,19 кв.5), судимість відсутня, суб’єкт висування – Українська партія "Зелена планета".

Номер та дата реєстрації документів в ЦВК     10502 від 13.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом     349 від 14.08.2012

У 2010 балотувався по Стрийському району (округ №54) до Львівської обласної ради і зайняв 3-тє місце взявши 2 315 голосів або 13,7% (по цьому округу переміг Круць, взявши 3097 голосів).


Передвиборча програма
Кандидата в Народні депутати України
За виборчим округом №126
Гурського Володимира Сергійовича

Українська партія «Зелена планета» проголошує та утверджує найвищою цінністю людину, її свободу, громадянську позицію, фізичне та духовне здоров’я, соціальну справедливість. Визначає людину, як невід’ємну та органічну частину природи та суспільства.
Головною метою партії «Зелена планета» є послідовне та органічне з’єднання державної влади з духовно-культурним, суспільно-економічним та політико-правовим середовищем суспільства на основі принципу – безпечне довкілля, здорове суспільство, здорова людина.
Основним принципом є теза – «Держава для людини, а не людина для держави». Відповідно до цього основним завданням кандидата в депутати до Верховної Ради України вважаю таке:
•    Вдосконалення законодавчої бази, щодо покращення соціально-економічної ситуації в державі, розвитку регіонів, відстоювання інтересів громади та забезпечення впливу та контролю громадян на владу.
•    Проведення масштабної інвентаризації усіх екологічно-небезпечних об’єктів та розробка програми, щодо їх удосконалення або ліквідації.
Заборона будівництва або розвитку будь-яких підприємств, які потенційно можуть складати небезпеку для природи або людини.
Повномасштабна реорганізація села, сільськогосподарського виробництва із запровадженням Європейського міжнародного досвіду. Максимальне сприяння вітчизняному виробнику.
Розробка та розвиток альтернативних джерел електро- та  теплової енергії на основі використання екологічно безпечних природних ресурсів.
Реформування системи охорони здоров’я, яка має відповідати соціальним вимогам суспільства.
Серед моїх життєвих принципів є чесність, справедливість, духовність, відповідальність за конкретні справи та дії. Служіння народу України має бути конкретним, відповідальним, побудованим на національних інтересах та благополуччю народу України.
Закликаю Виборців прийти на виборчу дільницю, добре та виважено обдумати за кого Вам голосувати. Пам’ятайте! Ви обираєте конкретних осіб і вони мають бути незаплямованими минулими обіцянками та відповідати вашим вимогам, щодо представництва у державній владі!

Декларація
Категорія: Політінформація | Додав: Спостерігач (16.08.2012)
Переглядів: 2067 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: