Середа, 17.10.2018, 11:40
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [123]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Статті » Політінформація

Ярощук Олександр Анатолійович

народився 14 серпня 1969 року в місті Івано-Франківську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, директор, ПП "Ярко-ІФ", член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ

ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 126

ЯРОЩУКА ОЛЕКСАНДРА АНАТОЛІЙОВИЧА

 

МОЯ МЕТА – РОЗВИНУТА  ЛЬВІІЩИНА В ЄДИНІЙ ЄВРОПЕЙСЬКІЙ УКРАЇНІ

Стратегічна мета нашої команди – сильна, незалежна Україна, здатна своїми силами захистити себе від ворогів, гарантувати безпеку, забезпечити права та свободи своїх громадян, здійснити реформи, необхідні для досягнення європейських соціальних стандартів.

В такій єдиній, європейській Україні, Львівщина займе належне їй місце, а наші земляки зможуть жити так, як вони на це заслуговують своєю працею.

 

1. БЕЗПЕКА

Наші завдання:

-відновлення територіальної цілісності України, та встановлення контролю над державним кордоном.

Вважаю за необхідне:

відновлення та реалізацію стратегічного курсу на євроатлантичну інтеграцію.

- оновлення Стратегії національної безпеки України.

- реформування армії та оснащення ЗСУ сучасними видами озброєнь.

 

2. ПОЛІТИЧНИЙ РОЗВИТОК

Головними пріоритетами реформ вважаю наближення України до європейських стандартів урядування, реформування судової та правоохоронної систем, децентралізацію та розвиток місцевого самоврядування.

Партія обстоює необхідність кадрового очищення та оновлення органів влади. Люстрація, відбудеться, а ми створимо для цього необхідну законодавчу базу.

З метою більш ефективної протидії корупції, ініціюю створення незалежного антикорупційного органу з широкими повноваженнями, запровадження декларування державними службовцями як доходів, так і витрат.

Підтримую децентралізацію влади, насамперед – фінансових відносин, між державною, владою та місцевим самоврядуванням.

 

3. ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Дорожня карта реформування виписана в Угоді про асоціацію з ЄС. Водночас, Україна має самостійно визначити «точки економічного зростання». Вважаємо, що нам під силу стати світовим лідером на світовому ринку сільськогосподарської продукції, вийти на світовий рівень в інших галузях.

Ми виступаємо за розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки.

Диверсифікація джерел постачання газу, використання альтернативної енергетики та заходи енергоефективості мають не лише захищати нашу незалежність, а й стимулювати осучаснення економіки.

 

4. СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ І ГУМАНІТАРНИЙ РОЗВИТОК 

Попри всі проблеми, які переживає Україна, ми не маємо права обійти увагою малозабезпечених, знедолених. Належну соціальну допомогу мають отримали всі учасники бойових дій, а особливо – ті, хто постраждав у боях. Не можна допустити скасування чи скорочення субсидій малозабезпеченим громадян на оплату комунальних послуг.

Ми забезпечимо широке використання державної мови в інформаційному, освітньому, культурному просторах.

У медичній сфері пріоритетом є забезпечення доступності якісних медичних послуг для громадян усіх регіонів країни.

 

5. СПЕЦІАЛЬНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ ДЛЯ ЛЬВІВЩИНИ

Львівська область без заперечення є європейськими воротами в Україну. Моє головне завдання – сприяти тому, щоб жителі Львівщини отримали максимальну користь від цього неформального статусу.

Ключові реформи мають проходити перевірку у нашому регіоні. Це привертатиме міста інвесторів, які стимулюватимуть розвиток бізнесу та створять робочі місця.

 

Жителі Львівщини, європейці за духом та світоглядом, заслуговують на європейський рівень життя та приклад для наслідування для цілої України.

 

Це час випробувань для України.

Це час, коли Україна має шанс, зберігши свою єдність, стати успішною європейською державою, а Львівщина її окрасою та однією з «точок розвитку».

В ЄДНОСТІ - СИЛА, В СИЛІ - ПЕРЕМОГА!

ВІД ПЕРЕМОГИ - ДО МИРУ, БЕЗПЕКИ  ТА РОЗВИТКУ!

Категорія: Політінформація | Додав: Адмін (02.10.2014)
Переглядів: 1180 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: