Середа, 14.11.2018, 10:51
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [123]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Статті » Політінформація

Канівець Олег Леонідовичнародився 3 червня 1963 року в селі Нежухів Стрийського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, президент, ТОВ "Укртехнобудінвест", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".


Номер та дата реєстрації документів в ЦВК     6682 від 03.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом     203 від 08.08.2012

АВТОБІОГРАФІЯ

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності): Канівець Олег Леонідович.
Число, місяць, рік і місце народження: 03 червня 1963 року; с. Нежухів, Стрийський район, Львівська область.
Громадянство: громадянин України.
Час проживання на території України: безперервно проживаю на території України протягом останніх 20 років.
Відомості про освіту: Освіта вища. В 1986 році закінчив Львівський державний університет ім. Ів. Франка, фізичний факультет.
Відомості про трудову діяльність:
- 1986-1987 р.: ВО "Мікроприлад”, м. Львів, інженер-конструктор;
- 1987-1998 р.: ВАТ "Темара”, м. Стрий, травильник, майстер, ст.майстер, начальник цеху, гол. механік, заступник голови правління;
- 1998-1999 р.: Верховна Рада України, помічник-консультант народного депутата України;
- 1999-2001 р.: ЗАТ "Радехів-цукор ”, м. Львів, голова правління;
- 2001-2002 р.: ВАТ "Радехівський цукровий завод”, с. Павлів, Радехівський район, Львівська область, заступник генерального директора;
-2002-2007 р.: ТОВ "Торговий дім "Галартезіан”, м. Стрий, директор;
- 2007-2008 р.: ДСП "Чорнобильська атомна електростанція”, м. Славутич, помічник генерального директора з економічних питань;
- 2008-2009 р.: ТОВ "Будімекс-проект”, м. Київ, генеральний директор;
- 2009-2012 р.: ЗАТ "Видобувна компанія "Урнафтобуріння”, м. Київ, голова правління;
- 2012 - дотепер: ТОВ "Укртехнобудінвест”, м. Київ, президент.
Відомості про посаду (заняття), місце роботи: президент ТОВ "Укртехнобудінвест”, ТОВ "Укртехнобудінвест ”.
Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах): Президент благодійного фонду «Добре серце».
Партійність: безпартійний.
Склад сім'ї:
 - дружина – Канівець Антоніна Михайлівна;
 - донька – Канівець Наталія Олегівна;
 - донька – Канівець Христина Олегівна;
 - син – Канівець Тарас Олегович;
 - донька – Канівець Софія Олегівна;
 - донька – Канівець Марія Олегівна;
Адреса місця проживання: 04114, м. Київ, вул. Макіївська, буд 10а, кв.85.
Контактний номер телефону: (067) 679 31 35.
Відомості про наявність чи відсутність судимості: судимості не маю.

31 липня 2012


ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД
ВО «БАТЬКІВЩИНА» ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №126


Я, Канівець Олег Леонідович, підтримую встановлення влади народу над Президентом і депутатами через закони про імпічмент президента Януковича та закон про відкликання народного депутата, якщо останній не виконує своїх зобов’язань.
Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Об’єднаною опозицією «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов’язання:
1. Вступити до фракції Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.
2. Голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.
3. Особисто проголосувати за закони, спрямовані на виконання Програми Об’єднаної опозиції, зокрема за закон про процедуру імпічменту, за імпічмент Януковича та за закон про відкликання народного депутата.
4. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік свою декларацію про доходи та видатки.
У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.
Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала Об’єднана опозиція: Справедлива держава, Чесна влада, Гідне життя.
Я зроблю все від мене залежне, щоб звільнити Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, усіх політичних в’язнів, припинити політичні репресії.
Кожен громадянин країни достойний гідного життя, повинен мати можливість працювати і гідно заробляти. Тому я підтримую Програму стимулювання економіки Об’єднаної опозиції.
Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до 2400 грн., зарплата бюджетників буде збільшена щонайменше вдвічі.
Будуть встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. Її розмір буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку.
Ми гарантуємо усім доступність до якісної, сучасної освіти, встановимо законом обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно.
У бідному суспільстві не повинно бути багатих посадовців, їх пільги будуть скасовані, а витрати на утримання органів влади будуть скорочені удвічі.
Ми проведемо антикорупційну люстрацію – перевірку відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам. Нечесні будуть відповідати за законом.
Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. Суддівський корпус буде тотально очищений. На посади суддів мають прийти молоді, освічені громадяни.
Ми повернемо народу розкрадене. Проведемо ревізію результатів державних закупівель та приватизації, здійснених нинішньою владою.
Я, як і всі мої однодумці з Об’єднаної опозиції, зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.
Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов’язання перед своїми земляками домогтися залучення інвестицій з державного бюджету, спонсорські кошти і ресурси міжнародних програм ЄС, ООН, Світового банку та інших для:
•    Ремонту доріг і вирішення проблем з освітленням сіл.
•    Технічного оснащення та ремонту шкіл, дитячих установ, лікарень, ФАП-ів та амбулаторій, об’єктів культури та спорту, будівництва нових таких закладів.  
•    Профілактичних заходів у запобіганні повеням.
•    Вирішення проблем з вивезенням сміття та ремонту очисних споруд.
Питання працевлаштування і майбутнього наших дітей буду вирішувати завдяки:
•    Започаткуванню великого інвестиційного проекту, який призведе до підвищення ділової активності в регіоні, залучення інвестицій та збільшення робочих місць.
•    Створенню у кожному місті Центрів із виявлення здібностей у дітей, підтримки талановитої молоді.


Джерело: ЦВКДекларація

Посилання:

Персональний сайт
Автобіографія для "Громадянської позиції"
Диплом
Інші:
1, 2, 3, 4, 5, 6
Категорія: Політінформація | Додав: Спостерігач (10.08.2012)
Переглядів: 2645 | Коментарі: 12 | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 111 2 »
11 Денис  
Стрийська "Свобода" настільки деградована, що Фаріон представляв публіці Канівець, а не місцевий осередок. А може, то взнак протесту, що очільники "Свободи" підтримують "тушку" Канівця!)))Хоч той їх сьогодні принизив, признавши, що "Удар" має більший рейтинг у Стрию як "Свобода"))) Але не сказав, що це дякуючи йому!!!

10 Оля  
Наша сім'я голосувала за "Свободу" і знову думала за неї голосувати. Але як сьогодні прочитала оголошення, що Фаріон приїде у Стрий підтримувати "тушку" Канівця із списку Деньковича - я в шоці!!! Поспілкувалась із знайомими однодумцями і вони так же думають! "Свобода" виходить теж як і ВО"Батьківщина" продажна!!!

9 Володя  
Хто знайде вільний стовп чи паркан без фейсу Канівця - винагорода 25 гривень! Якщо два 55 гривень! І так по наростаючій!

8 Андрій  
13:45, 12 жовтня 2012, п'ятниця
AAA
"Хто взяв подачку від кандидата, той ще має можливість віддати її та покаятися" – Глава УГКЦ 2

Якщо так сталося, що вже хтось взяв щось від кандидата, то ще є нагода віддати і покаятися.

Про це заявив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук).

Блаженніший Святослав зазначив, що часто чує від спостерігачів, яким він схильний вірити, про те, що ці вибори є чи не найбруднішими в історії незалежної України. Є факти широкого, безсоромного підкупу виборців, зокрема й духовенства.

«Це не може нас не турбувати. Коли я переглядав ролики, в яких священики показово за щось дякують певному кандидатові, то мені було соромно і за депутатів, котрі вдаються до таких дешевих трюків, і за духовенство, що на таке піддається. За це буде потрібно каятися і перепрошувати Господа Бога та наших виборців», – сказав Предстоятель УГКЦ.

Також Блаженніший розповів, що не схвалює твердження: «беріть, хто дає, але – голосуйте за совістю». Він переконаний, що це заклик до корупції людської душі, внутрішнього роздвоєння.

Джерело: Католицький оглядач (Цікаво чи наш владика, Барабаш,Коцуровський і інші горе-служителі це візьмуть до уваги! Магас і інші кдбісти!Бо у церквах Канівець скоро буде як ікона виставлятись у 126 окрузі!)

7 Ліля  
Хоча б список Деньковича? Мало?

6 Андрій  
До тих що стверджують ,що Канівець ТУШКА- Аде аргументи? чи це відпрацьовуються гроші Кота?

5 Лариса  
А хто такий Барабаш?! Він на всіх виборах продається як і вся їхня братія!Не звертайте на попів уваги! Це самоучки, вони що якусь науку мають! Молодих не допускають! Компартійні та комсомольські ватажки, що на хвилі Відродження отримали указ від КГБ пройти у церкву і мутять там воду! До освіченності, а тим більше до порядності їм далеко і це не їх розуміння! Їм тільки празники, гостини, уродини і т.д.А вибори то час жнив!)))

4 Ольга  
Дуже прикро бачити на рекламних листівках "тушки" Канівця о.Івана Барабаша ((((.... І це після слів Святослава, що греко-католицька церква не пристає на бік будь-якого кандидата! Такі у нас декани!!!!Гроші, гроші і навіть регіони стануть хороші!!!

3 Юра  
54 "тушки" Луценко і Тимошенко завели у ВР і далі хочуть щоб їм вірити! А Луценко ще й свою жінку "політика" чи вірніше "плітку" тягне!!!! Думаймо!!!

2 Денис  
Повний капут Канівцю! Гриценко слабак! Не зміг відбілити чорне!))) Андрій Кіт переможе на виборах! "Свобода" поплатиться 28 жовтня - виборці 126 округу їй "подякують" за "тушку" Канівця! "Удар" рулить!

1-10 11-11
Ім`я *:
Email *:
Код *: