Середа, 14.11.2018, 11:53
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [123]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Статті » Політінформація

Канівець Сергій Миколайович


народився 13 червня 1973 року в місті Самарканд, Узбекистан, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, суднобудівельник, завод "Залів", безпартійний, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня, самовисування.
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК     6903 від 05.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом     221 від 09.08.2012

Передвиборча програма
кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 126 на чергових виборах народних депутатів України
28 жовтня 2012 Канівця Сергія Миколайовича

На руйнівну політичну демагогію та нездійсненні обіцянки у нас уже немає часу. Ti, хто розриває Україну на "західних" та "східних", українців, шукає ворогів усередині держави та паплюжить її за кордоном, повинні зрозуміти, що їх пора минула.

Я прагну бути депутатом заможних галичан, які caмi будують свою демократичну, сильну Державу, мають гідні умови для життя та праці! I ми це зробимо!

Організую на кожному промисловому та аграрному підприємстві конкурентоспроможне виробництво, створю нові сучасні робочі місця.

Забезпечу справедливу та своєчасну оплату праці в мicтi i на селі. Середньомісячна заробітна плата зросте у 5-10 разів, мінімальна заробітна плата досягне 2,5 прожиткового мінімуму. Купівельна спроможність буде захищена сильною гривнею.

Я син України i прагну, щоб члени нашої великої родини жили i творили у гуманному Cycпiльстві рівних можливостей, захищених законом! I я таке суспільство збудую!

Відновлю справедливі розміри трудових пенсій. Мінімальні пенсії підніму до рівня прожиткового мінімуму. Значно збільшу соціальні виплати незахищеним верствам населення.

Реалізую широкомасштабну програму будівництва соціального житла i надання державної підтримки молодим сім'ям у спорудженні та придбанні житла.

Забезпечу права об'єднань власників квартир користуватися та надавати в оренду нежитлові приміщення у будинках та прибудинкові тepиторії.

Забезпечу пріоритетність будівництва доріг у сільській місцевості, гарантовану якість o6'єктів дорожнього господарства, збудованих за суспільні кошти.

Підтримаю подальший розвиток українського книговидання, кіномистецтва, театру, народної творчості, бібліотек, музеїв i apxiвiв.

Послідовно утверджуватиму державний статус української мови.

Буду всебічно сприяти задоволенню релігійних потреб віруючих, міжконфесійній злагоді.

Створю умови для здорового способу життя, всебічного розвитку масової фізичної культури, мережі спортивно-оздоровчих закладів i професійного спорту.

Запроваджу економічне стимулювання використання екологічно чистих та енергозберігаючих технологій.
Розширю внутрішній ринок. Знизимо податок на додану вартість до 12 відсотків.
Залучивши до контролю громадськість, об'єднавши найкращі інтелектуальні сили,  забезпечу прозорість i суспільну результативність бюджетного процесу та бюджетів ycix рівнів, унеможливлю розкрадання народних коштів.
Я гарантую, що кожний селянин — власник земельного паю, кожна сільська громада i кожне господарство будуть захищені від свавілля спритних ділків, які, порушуючи Закон, відбирають у селян землю, не віддають зароблене, перешкоджають їм вигідно реалізовувати власну продукцію.
Я використаю весь авторитет i важелі впливу народного депутата України для утвердження чесної, дієздатної, відповідальної державної влади, ефективного місцевого самоврядування.

Участь широких кіл громадськості у формуванні та реалізації державної політики i законотворенні, політичний плюралізм, відкритий діалог, конструктивна співпраця, солідарна відповідальність — так ми подолаємо вiдчyжeнicть державного механізму від життєвих потреб людини.
Відроджу високу мораль i патріотизм. На державній службі будуть працювати чесні професіонали.
Відкрию нові джерела народної енергії. Забезпечу розширення участі та керівну роль жінок у державному управлінні. Дам широку дорогу молоді для служіння народові. Зміцню народовладдя i парламентаризм.
Завжди з людьми i все для людей! Тільки так ми досягнемо заможності кожної родини та найвищих стандартів якості життя у своєму домі — нашій рідній Україні!
Цій благородній меті віддам свої сили, знання та досвід.


Декларація

Категорія: Політінформація | Додав: Спостерігач (13.08.2012)
Переглядів: 1138 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: