Середа, 14.11.2018, 10:51
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [123]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Статті » Політінформація

Козак Роман Васильович

народився 18 листопада 1967 року в селі Лисовичі Стрийського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Стрийська районна рада, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в селі Лисовичі Стрийського району Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

сторінка у Фейсбук

Кандидат в народні депутати України (вибори 2014) по Стрийському одномандатному мажоритарному виборчому округу № 126, від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Кандидат в депутати 2010, депутат, голова районної ради.

Передвиборча програма кандидата у народні депутати України

від партії ВО «Батьківщина»

по 126 одномандатному виборчому округу

Козака Романа Васильовича

 

ПЕРЕМОГА НАД АГРЕСОРОМ І ВСТАНОВЛЕННЯ МИРУ

Запровадити воєнний стан в Донецькій та Луганській областях, що дозволить об’єднати всі ресурси, сили та можливості країни для гідної відсічі агресору.

Негайно розпочати процес приєднання України до Північно-Атлантичного альянсу та провести всеукраїнський референдум щодо вступу в НАТО у день проведення дострокових виборів – 26 жовтня 2014 р.

Відродити Збройні Сили України та забезпечити переоснащення нашого війська у відповідності до вимог НАТО і кращих армій країн світу.

ПЕРЕМОГА ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Запровадити електронні Уряд.

Зобов’язати чиновників та депутатів декларувати не лише доходи, але й витрати з вільним доступом на спеціальному сайті.

Надати громадськості право ефективно контролювати виконання державою своїх соціальних зобов’язань.

Скасувати недоторканість для Президента, народних депутатів і суддів. Зробити можливим відкликання народного депутата та прийняти закон про імпічмент Президента.

ЛЮСТРАЦІЯ

Заборонити займати державні посади мінімум на 10 років тим керівникам, які з 25 лютого 2010 р. по 22 лютого 2014 р. перебували у владі, підтримували зазіхання на територіальну цілісність України.

ПЕРЕМОГА НАД КОРУПЦІЄЮ

Прийняти закон про створення незалежного від жодної гілки влади Антикорупційного бюро, яке буде притягувати корупціонерів до відповідальності, надати йому найширші повноваження.

Привести законодавство у сфері діяльності судів, прокуратури, СБУ, міліції і держслужби у відповідність до стандартів та антикорупційних вимог Євросоюзу.

ЧЕСНЕ ПРАВОСУДДЯ

Провести люстрацію серед суддів, причетних до порушень прав людини, ухвалення неправосудних рішень, політичних переслідувань, корупції.

Сформувати дисциплінарно-кваліфікаційні комісії за участю громадянського суспільства та покласти на них контроль за судами.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ - ГАРАНТІЯ ЄДНОСТІ

Провести реформу місцевого самоврядування, значно розширивши права регіонів у відповідності з Європейською хартією місцевого самоврядування.

Ліквідувати місцеві державні адміністрації, надавши право обласним та районним радам формувати власні виконавчі комітети.

Збільшити фінансову самостійність територіальних громад.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР

Забезпечити на законодавчому та урядовому рівні незворотній процес інтеграції України в європейський простір відповідно до Угоди про Асоціацію з ЄС з подальшим набуттям повноправного членства.

У ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ ОСНОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ ВВАЖАЮ:

Працювати над відродженням і розвитком українського села, а саме: вирішенням проблем з освітленням населених пунктів та ремонту доріг.

Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу.

Запровадження справедливого механізму фінансування та розподілу коштів державного бюджету для потреб громад мого округу.

Належне фінансування і жорсткий контроль водних та лісових ресурсів, запасів корисних копалин та мінеральних вод.

Залучення інвестицій з державного бюджету щодо вирішення проблем очисних споруд та вивезення сміття.

Допомога у матеріально-технічному забезпеченні закладів освіти, культури, охорони здоров’я, спортивної сфери, об’єктів інфраструктури в сільській місцевості.

Реалізації протипаводкових та протизсувних заходів, розвитку та екологічно збалансованого ведення рекреації й туризму.

 

Всі Ваші побажання, шановні виборці, – це суттєве доповнення до моєї передвиборчої програми, яку я готовий реалізувати разом з вами!

 

Категорія: Політінформація | Додав: Адмін (02.10.2014)
Переглядів: 1222 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: