Вівторок, 24.04.2018, 12:19
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [123]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Не погоджуся з Вами шановна п.Софія, краще виставити реальний список достойних людей ніж збіговисько різнопланових аферистів. Закон передбачає пропорційну систему (голосування за партію). Мажоритарна складова відсутня. Відтак немає необхідності на кожному окрузі мати кандидата

Головна » Статті » Політінформація

МАКОВСЬКИЙ ПЕТРО, кандидат на міського голову
<span style="font-size: 18pt"><span style="font-size: 14pt"></span></span>
моє життя у родині та громаді
М А К О В С Ь К И Й П Е Т Р О І Л Ь К О ВИ Ч
кандидат на Стрийського міського голову
РОДИНА
Народився 1962 року у с.Великі Дідушичі. Виріс у сільській працьовитій родині. Одружений. Виховую двох дітей.
Трудова діяльність та місця роботи
Юрист, підприємець, директор ТоВ «Альфа-Омега плюс» (м.Стрий), попередньо також працював Представництво Канадської Кооперативної Асоціації, виконавчий директор; Представництво Канадської Кооперативної Асоціації ( м. Львів), регіональний представник; Товариство "Просвіта” ( м. Стрий, Львівської області). Директор Народного дому; Управління по наладці електричного обладнання Нафтогазової промисловості, Прикарпатське прорабство (м. Стрий, Львівської області)
Освіта, навчання, стажування
Львівський державний університет. Юрист. Львівський політехнічний інститут. Інженер.
Стажування-навчання, ділові поїздки: США (1993, 2010 рр), Канада (1993, 1995, 1998 рр), Польща (2006), Угорщина (1994, 2001, 2008 рр), Німеччина (2009 р).
ПРОФЕСІЙНІ ЗДОБУТКИ:
ІНІЦІАТОР та засновник кредитної спілки «ВИГОДА. Експерт у сфері діяльності кредитних спілок, як однієї із форм взаємодопомоги – кредитної кооперації. Експерт у сфері управління.
ГРОМАДСЬКА РОБОТА:
Депутат Львівської обласної ради першого демократичного скликання (1990-1994 рр.). Голова Стрийського міськрайонного Товариства «Просвіта». Почесний голова Стрийського товариства «Просвіта». ІНІЦІАТОР створення та перший голова (2001-2007 рр.) Правління Західноукраїнського центру прав людини та громадських ініціатив (2001 р). Голова Ради Львівської Асоціації Кредитних Спілок (з 2004 р.).

МОЯ ГОРДІСТЬ: Моя Родина.
ЧОГО НЕ ТЕРПЛЮ: Фальші.

ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ: НІКОЛИ НЕ БУВ У КОМПАРТІЇ.
Член політичної партії «Громадянська позиція», партії Анатолія Гриценка. Чому ця партія? Тому що за нею чесний і принциповий лідер, професіонал, з яким я мав нагоду контактувати у Фонді Разумкова. Тому що партія будується знизу, яка об'єднує ІНШИХ людей, які, вірю, дійсно можуть змінити стан справ в Україні. Тому що наша партія спонукає щоб кожен із ВАС зайняв чесну ГРОМАДЯНСЬКУ ПОЗИЦІЮ - там де стоїте і читаєте цей текст, де працюєте, де служите громаді, роблячи добрі справи не за плату, а від серця Вашого, бо тільки тоді зміни в Україні та нашому місті настануть. Партія, яка говорить всьому, що псує наше життя, що веде у нікуда, позбавляє права голосу та участі, принижує і обкрадає нашу людську гідність- ДОСИТЬ!!! ДОСИТЬ і ВСЕ!!!
Мій життєвий, професійний досвід та досвід СЛУЖІННЯ, дозволяє говорити про те, що я можу запропонувати свої послуги Стрийській громаді, щоб наше місто, кожна родина могла мати перспективу, і було знане своїми демократичним порядками – відкритістю та прозорістю, широким залученням людей до участі в управлінні містом, добрими умовами життя та праці, економічними та культурними досягненнями.
МІСТО СТРИЙ-МІСТО СОНЦЯ! СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою та надією на підтримку мою та моєї команди –
команди партії «Громадянська позиція»
Петро МАКОВСЬКИЙ

Своїм прихильникам буду вдячний за будь-яку допомогу у поширенні моїх ідей та моєї пропозиції нашим городянам. Важливо щоб вони знали, а рішення приймуть самі. Якщо Ви маєте бажання узгодити форму та спосіб допомоги прошу телефонувати мені особисто 067 233 18 20, 066 174 47 69

Категорія: Політінформація | Додав: petromak (15.10.2010)
Переглядів: 2245 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 2.0/5
Всього коментарів: 2
2  
Думаю що пан Маковський не придбає інші стартові пакети і цього не викине. Бо для чого було б у це все ввязуватися. Він ділова людина, Ви ж самі це казали, і напевно його номер знає не одна інша ділова людина. І міняти його Маковському невигідно. Думаю він це щиро робить.

1  
Добре що МАКОВСЬКИЙ подає свої телефони, так само робить Гриценко і є факти що прості смертні могли до нього додзвонитися, але це не означає, що навіть люди місцевого рівня як Маковський можуть тільки це й робити, що приймати телефонні дзвінки виборців чи ще когось, вони ж як і кожна ділова людина час розписують буквально по хвилинах. Але принаймі знаємо, на який номер можна телефонувати бо номера діючого голови навіть з пістолетом не довідаєшся...
Цікаво чи пан Маковський, як його, наприклад, оберуть головою, не придбає швиденько інші стартові пакети, а ці викине?..

Ім`я *:
Email *:
Код *: