Середа, 14.11.2018, 10:52
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [123]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Статті » Політінформація

Муряш Андрій Богданович


народився 14 вересня 1973 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, приватний підприємець, член Народної Партії, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Народна Партія.
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК     5797 від 01.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом     141 від 03.08.2012

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА
Муряша Андрія Богдановича
у 126 одномандатному виборчому окрузі
на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

Я іду на вибори, щоб забезпечити людям гідне життя. Я маю чітку і послідовну програму дій. В її основі – людина. Саме на людину, якість її життя, реалізацію можливостей та добробут спрямовані всі мої дії.
Гідне життя – це суспільне порозуміння і налагодження діалогу з проблемних питань. Це – високі зарплати, які зростають разом з продуктивністю людської праці. Це – гарантований державою соціальний захист громадян.

НАРОДОВЛАДДЯ
Реальне народовладдя в Україні буде досягнуто через прийняття Виборчого кодексу, який встановить повноцінну мажоритарну систему виборів до Верховної Ради України й органів місцевого самоврядування та поверне визначальний вплив людей на формування і якість роботи влади. Український народ самостійно визначатиме своє життя.
З усіх ключових питань життя територіальних громад і країни в цілому проводитимуться референдуми. Найважливіші рішення прийматиме народ.
Корупцію потрібно прирівняняти до державної зради. Я – за ліквідацію всіх посадових  привілеїв та «недоторканості». Запрацює принцип невідворотності покарання.
Держава слугуватиме народу – я за створення сучасної та дієвої системи адміністративних послуг для громадян. Документообіг та інформація про використання державного й місцевих бюджетів стануть прозорими і доступними кожному. 

ЕКОНОМІКА ДОБРОБУТУ
Я – за  встановлення законодавчих гарантій зростання заробітних плат у державному, приватному і корпоративному секторах разом зі зростанням прибутку підприємств. Співвідношення мінімальної до максимальної заробітної плати не перевищить пропорції 1 до 5.
Повернеться суспільний престиж роботи у бюджетній сфері: працівники освіти та науки, культури та охорони здоров’я отримають високу заробітну плату, соціальні гарантії та пенсійне забезпечення.
Я – за сприяння розширенню прошарку середнього класу в Україні через підвищення рівня життя людей: реальні доходи громадян зростуть через скорочення податків та утримань із заробітної плати. Натомість  будуть оподатковані рента і розкіш. 
Буде створена накопичувальна система пенсійного забезпечення з однаковими правилами розрахунку пенсій для всіх громадян. Пенсійні диспропорції, встановлені державними посадами та «особливими заслугами», буде скасовано.
Потрібен захист майнових прав селян та їх основоположного людського права на гідне життя. Буде створено Фонд підтримки села для фінансування нових робочих місць, покращення соціальної інфраструктури, сприяння туризму. Життя на селі стане комфортним, а робота у сільському господарстві – прибутковою.
Буде забезпечена стабільність і прогнозованість політичного та економічного курсу країни. Україна стане зрозумілою і привабливою як для власних громадян, так і для зарубіжних інвесторів.

 ЯКІСТЬ ЖИТТЯ 
В Україні буде створено повноцінну інфраструктуру гарантованих державою медичних, освітніх та гуманітарних  послуг. Підхід до фінансування соціальної сфери зміниться з витратного на інвестиційний: школи, лікарні та культурно-мистецькі заклади будуть відбудовані та технічно переоснащені.
Я – за забезпечення проведення капітальних ремонтів доріг у містах районного значення і селах, будівництво нових шляхів міжміського сполучення, транспортних розв’язок і мостових переїздів. Якісне та сучасне транспортне сполучення досягне найвіддаленіших населених пунктів.
Тарифи на житлово-комунальні послуги стануть гнучкими, прозорими і справедливими. Люди самі визначатимуть, які послуги ЖКГ їм потрібні.

Розумію, що забезпечити добробут за один день, тиждень або місяць неможливо. Тому і не звертаюсь до своїх однодумців з гаслами. Натомість пропоную спільну, системну, нормальну роботу на благо країни і кожного її громадянина.

Декларація

Категорія: Політінформація | Додав: Спостерігач (09.08.2012)
Переглядів: 1021 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: