Середа, 14.11.2018, 11:15
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [123]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Останні коментарі
Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Статті » Політінформація

Новоженець Ростислав Павлович

народився 24 травня 1956 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, президент, Благодійний фонд "Україна-Русь", безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

Ростислава Новоженця

 

                      Для чого проголошуються незалежні держави? Аби створити для корінної (титульної) нації, що дала назву державі, найсприятливіші умови для збереження і розвитку власної ідентичності - мови, культури, традицій, звичаїв. Єдиним механізмом для втілення цих намірів є заміна  на відповідній території господаря, тобто, перебрання влади і власності від колонізаторів на користь повсталого (раніше поневоленого) народу (етносу). Це прописні істини.  

                     Що ми маємо через 23 роки після проголошення незалежності України? Незалежності передусім від Росії, яка протягом трьох століть (царський і радянський періоди) була для нас лютим загарбником, знищила наші держави: Козацьку (1775р.) та Українську Народну Республіки (1920р.), поневолила наш народ, вимордувала десятки мільйонів українців, заселила в Україну мільйони росіян, силою насадила українцям чужу російську мову.          

                     За переписом населення 2001 року в Україні проживає 78%  українців за національністю. Проте, у вищому законодавчому органі Верховній Раді  України українців - лише 22%. Серед найбагатших людей (олігархів) в Україні практично немає українців, а 98% власності в Україні перебуває в руках нацменшин. Зате серед трудових емігрантів з України – 98% українці за національністю. Кардинально нічого не змінилося в державі і після оновлення виконавчої влади внаслідок революції гідності. Далі продовжується тотальна русифікація (омоскалення).  

                      Так триватиме доти, допоки Україною керуватимуть усілякі зайди - нащадки тих, хто нищив нашу державність, влаштовував голодомори, чинив репресії… Тому, головним завданням нашого часу має стати боротьба за повне і остаточне  визволення України з-під московської ярма. 

                     У випадку мого обрання до парламенту України передусім увійду до фракції Радикальної партії Ляшка та ініціюватиму наступні законопроекти:

                    - про державну українську мову, де передбачити сувору відповідальність за недотримання закону;

                    - про українізацію, як стрижень державної політики;

                    - про правонаступництво держави Україна від УНР;

                    - про громадянство, де передбачити перегляд громадянства з врахуванням знань державної мови та історії; 

                    - про права депортованих українців;

                    - про відновлення великої промисловості та націоналізацію стратегічних підприємств;

                     - про розвиток малого та середнього приватного бізнесу як фундаментальної основи побудови європейської незалежної демократичної України.

                      Однак, головним завданням вважатиму вжиття необхідних заходів для повернення Криму в склад України та звільнення Донбасу від терористів і московських окупантів, а також вступ України до ЄС та НАТО.

Категорія: Політінформація | Додав: Адмін (02.10.2014)
Переглядів: 607 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: