П`ятниця, 26.04.2024, 15:25
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [126]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Голосування
Це опитування
Усього відповідей: 0
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Доброго дня!
Громадські організації Стрия та Стрийщини звернулись до дирекції Народного дому міста Стрия з проханням провести публічну зустріч з кандидатами у депутати у 126 окрузі (Стрий, Стрийський район, Моршин, Жидачівський район).
Просимо Вас як кандидата, долучитись до спільної зустрічі, яку ми плануємо провести 17 липня, о 18:00 у великому залі стрийського Народного дому, за адресою: м. Стрий; вул. Народна, 8.
Зустріч проходитиме у форматі «Запитання- Відповідь».Метою зустрічі рівноправне представлення всіх кандидатів.
Просимо надати Вашу відповідь на електронну адресу ndim.stryi@gmail.com до 12 липня.
Дякую.
З повагою
Директор Народного дому міста Стрия
Олександр Ілечко

Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Статті » Політінформація

Рябошапко Василь Іванович



народився 16 червня 1956 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник служби безпеки, стадіон "Арена-Львів", член Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА", проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА".

Номер та дата реєстрації документів в ЦВК     8102 від 08.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом     314 від 13.08.2012

Василь Рябошапко народився 16 червня 1956 року у Львові. У 1978 році закінчив Львівський державний університет ім. Івана Франка за спеціальністю правознавство. У правоохоронних органах Василь Рябошапко працював на різних посадах: очолював Залізничний райвідділ міліції Львова, «повітряну», «транспортну» міліцію.

У 1997 році Василь Іванович сформував та очолив Управління податкової міліції ДПА у Львівській області. У 2002 році став начальником ГУ МВС Львівщини.

У 2001 році захистив дисертацію та отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук. Очолював Спілку юристів Львівської області, отримав звання заслуженого юриста України.

З липня 2002-го до липня 2003 року Василь Рябошапка також обіймав посаду начальника обласного управління міліції. До призначення на посаду начальника УМВСУ у Львівській області В.Рябошапко обіймав посаду першого заступника голови Державної податкової адміністрації - начальника Управління податкової міліції ДПА у Львівській області.

У червні 2003 року був звільнений з посади керівника обласної міліції президентом Леонідом Кучмою з формулюванням "за недоліки у боротьбі зі злочинністю".

31 жовтня 2003 о 20.40 поблизу будинку № 4а на вул. Карманського у місті Львові на генерала міліції було скоєно зухвалий збройний напад з жорстоким побиттям. „Це був абсолютно спланований захід з метою нанести тілесні ушкодження з одночасним залякуванням”, — так прокоментував напад на себе екс-начальник УМВСУ у Львівській області генерал майор-міліції Василь Рябошапко 5 листопада на прес-конференції.

4 листопада 2004, в період "помаранчевої революції", Львівська обласна рада перейняла на себе функції Львівської ОДА, утворивши виконавчий комітет Львівської обласної ради. Тимчасово виконуючим обов’язків голови виконкому став народний депутат України, керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро Олійник. Першим заступником голови виконкому обраний депутат Львівської обласної ради, керівник фракції «Наша Україна» облради Олег Канівець. На завершення сесії депутати Львівської обласної ради «звільнили» зі своїх посад керівників ДПА та УМВСУ у Львівській області М.Хом’яка та О.Сала і призначили «нових керівників» в особі В.Рябошапки та М.Ваврина. В цей момент депутати рушили до будівель ДПА та УМВСУ, аби «представити» їх «нових» керівників.

26 листопада Михайло Сендак та Василь Рябошапко здійснили спробу захоплення приміщення ДПА у Львівській області.

В травні 2005 генерал-майора міліції Василя Рябошапку призначено на посаду начальника лінійного управління на Львівській залізниці МВС України

В грудні 2007 міністр внутрішніх справ Юрій Луценко підписав наказ про поновлення на посаді колишнього начальника лінійного управління МВС України на Львівській залізниці. начальника Василя Рябошапку.

Останні два роки генерал-майор Василь Рябошапко обіймав посаду заступника начальника ГУ МВС України у Львівській області з питань Євро-2012.


Передвиборна програма
кандидата в депутати Верховної Ради України
по одномандатному округу №126 від партії "Нова політика”
Рябошапко Василя Івановича

На часі —  нові підходи у справі розбудови України. 
Реформування країни виключно "зверху”, зусиллями центральних органів влади втратило актуальність. Необхідно задіяти громадське суспільство, потенціал всіх регіонів держави, залучити різноманітні соціальні групи до загальнонаціонального політичного процесу. Сьогодення потребує консолідації — в ім'я побудови сучасної, розвинутої, багатої держави — України. 
Реалізація цієї мети ґрунтується на загальних цінностях – пошані прав людини, верховенстві права, солідарності, відповідальності перед Україною. Спільне бачення майбутнього й готовність брати участь у його розбудові заради виведення нашої Вітчизни на передові рубежі в Європі і світі – національна ідея сучасної України, яка має консолідувати Схід і Захід, об’єднати всі верстви суспільства.
Побудова сильної сучасної держави, здатної до ефективних відповідей на актуальні внутрішні і глобальні виклики, можлива лише на базі використання регіонального виробничого, інтелектуального та культурного потенціалу за умови чіткого розподілу повноважень між владою і суспільством, центром і регіонами, між державними органами влади і місцевим самоврядуванням.
Україні необхідні якісно нові реформи, реформи другого покоління, зорієнтовані на приріст національного багатства, інтелектуального та гуманітарного капіталу, на повномасштабну реалізацію виробничого, науково-технологічного та трудового потенціалу суспільства. Такі реформи можливі лише як всенародна справа, коли кожен громадянин будує власне майбутнє, а значить, і майбутнє країни, а Україна як ефективна соціальна держава створює громадянину необхідні умови для гідного життя та самореалізації.

В.І. Рябошапко

Декларація

Посилання:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Категорія: Політінформація | Додав: Спостерігач (15.08.2012)
Переглядів: 6574 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]