Середа, 14.11.2018, 11:38
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [123]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Останні коментарі
Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Статті » Політінформація

Роман Василь Русланович

народився 15 лютого 1992 року в місті Борислав Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, військовослужбовець, Збройні сили України, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП", проживає в місті Борислав Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП".

Передвиборна програма

кандидата в народні депутати по 126 виборчому округу

Романа Василя Руслановича

 

Ідучи до Верховної ради України, переконаний у тому, що ВЛАДА повинна бути професійною, патріотичною, чесною, відкритою та підконтрольною громадянам.

Вважаю за необхідне заявити про персональну відмову від депутатської недоторканості. Впевнений, що мій голос  допоможе скасувати  недоторканість для депутатів усіх рівнів.

 

У своїй діяльності відстоюватиму:

1) прозорість, соціальну та регіональну орієнтованість бюджету, чому сприятиме запровадження  системи комплексного контролю за використанням бюджетних коштів і не допуску їх нецільового й неефективного використання, забезпечення обов’язкової сплати податків та своєчасної виплати і повернення заборгованості заробітних плат в підприємствах і установах всіх форм власності.

2)  розвиток ринкової та конкурентоспроможної економіки. Для цього основні зусилля мають бути спрямовані на розвиток стратегічних галузей нашого регіону – сільського господарства та переробки його продукції, відродження роботи промислових підприємств, створення нових робочих місць, а також ремонт існуючих та будівництво нових доріг регіону.

3) доступність, безкоштовність та кваліфікованість медичної допомоги. З цією метою буду відстоювати збільшення фінансування медичних закладів регіону та добиватись оснащення їх сучасним медичним устаткуванням.

Різностороння підтримка  сільської медицини, гарантована медична допомога дітям, ветеранам, інвалідам, учасникам АТО, громадянам, які проживають в радіаційно-забруднених населених пунктах. Створення регіонального благодійного фонду  допомоги для лікування всіх верств населення.

 

Категорія: Політінформація | Додав: Адмін (02.10.2014)
Переглядів: 821 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Гість  
Між іншим, цей хлопець мобілізований до зони АТО і реально там воював. Тільки він надто скромний і у нього немає можливості вести повноцінну виборчу кампанію.

Ім`я *:
Email *:
Код *: