Середа, 17.10.2018, 12:33
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [123]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Статті » Політінформація

Семенюк Анна Богданівнанародилася 2 липня 1959 року в селі Лисків Жидачівського району Львівської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, лікар, Західно-український медичний центр цивільної авіації, член Політичної партії "Наша Україна", проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Наша Україна".

Номер та дата реєстрації документів в ЦВК     9630 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом     390 від 15.08.2012

Семенюк вже балотувалася по нашому округу у 1998 році і отримала 1313 голосів або 0,91% (тоді переміг Осташ, отримавши 42788 голосів). Тоді її дані виглядали так:

Партійність Безпартійна
Посада (заняття) Лікар спільного українсько-німецького підприємства товариство з обмеженою відповідальністю "Фія" Імпорт-експорт
Проживає в м.Мостиському
Одномандатний виборчий округ № 126
Висунуто по одномандатному виборчому округу Самовисування
Дата реєстрації кандидата по одномандатному виборчому округу 11.02.1998У 2007 Указом Ющенка нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня.

Зараз Семенюк є головою Проводу міжрегіонального громадського об'єднання «Організація патріотів України» і у цій якості навіть входила до складу Координаційної ради з підготовки заходів у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні згідно Указу Ющенка у 2007 році.


ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА
                       кандидата у народні депутати України по виборах
                       народних депутатів України 28 жовтня 2012 року
Семенюк Анни Богданівни

ЗА ДОБРОБУТ, СТАБІЛЬНІСТЬ ТА БЕЗПЕКУ

       Побудова правової держави можлива тільки при врахуванні чіткого розмежування законодавчої, виконавчої і судової влади, виконання ними законів України.
       Створення господарсько-правового механізму, який забезпечить реалізацію цих форм.
       Під постійний контроль народу – всі питання, пов’язані з екологією.
       Для цього буду наполегливо добиватися:
       Створення і реалізації дієвих заходів, спрямованих на виведення країни з економічної кризи, забезпечення у суспільстві атмосфери стабільності, впевненості кожної людини, кожної сім’ї у своєму майбутньому.
       Економічного та політичного суверенітету країни.
   Забезпечення безперешкодного розвитку малого і середнього бізнесу.
       Структурної перебудови промисловості, розвитку інноваційної моделі економічного росту, утвердження України, як високотехнологічної держави.
       Заборони приватизації стратегічно важливих об’єктів промисловості.
       Зменшення енергоматеріалоємкості економіки України, її залежності від енергоносіїв інших держав.      
       Забезпечення розвитку економічного співробітництва з іншими  країнами світу.
       Проведення цивілізованої земельної реформи, забезпечення ефективного розвитку на селі всіх форм власності.
       Гарантованих справедливих закупівельних цін на сільгосппродукцію.
       Створення належних умов для розвитку сільського підприємництва.
       Забезпечення достойної оплати праці й пенсій, соціальних виплат та їх постійного зростання паралельно з економічним розвитком країни.
       Рівної відповідальності перед Законом усіх суб’єктів права власності й господарювання, а також органів усіх гілок державної влади за результати своєї діяльності та законодавчого забезпечення жорсткого контролю суспільства за діяльністю посадових осіб всіх рівнів.
       Об’єднання демократичних сил суспільства заради побудови багатої, сильної держави, здатної забезпечити належний рівень добробуту й безпеки своїх громадян.
       Створення правової держави.
       Створення умов для тих хто хоче працювати. Першого робочого місця для молоді.
       Законодавчого і реального забезпечення повернення, а також індексації грошових вкладів населення.
       Національного відродження, достойного і гарантованого фінансування освіти, науки, культури й охорони здоров’я.
       Реального зменшення контролюючих органів і посадових осіб та встановлення відповідальності цих посадових осіб і судової системи за порушення прав юридичних осіб і громадян.
       Реального зменшення перевірок контролюючими органами суб’єктів господарювання по кількості і предмету перевірки та переведення діяльності цих органів у більшості їх обов’язків і прав, як сервісної служби платникам податків.
       Забезпечення заборони пропаганди жорстокості, наркоманії, аморальності.
       Завершення поетапного переходу армії на професійні засади та її достойного забезпечення.
       Створення умов для оздоровлення навколишнього природного середовища, жорстких економічних та юридичних санкцій за забруднення середовища.
       Ліквідації дитячої безпритульності.
       Реального фінансування з державного бюджету державних програм боротьби та профілактики з інфекційно-небезпечними захворюваннями, безоплатної медичної допомоги, недопущення скорочення державних і комунальних закладів охорони здоров’я, освіти та дошкільних дитячих закладів.
       Поліпшення матеріально-технічної бази державних і комунальних навчальних закладів та закладів охорони здоров’я.
       Полегшення житлової проблеми.
       Гармонійних міжнаціональних відносин всіх громадян.

                                                                                    Семенюк А.Б.

Декларація

Матеріал наданий кандидатом:СЕМЕНЮК
АННА БОГДАНІВНА

народилася 02 липня 1959 року
в селі Лисків
Жидачівського району
Львівської області, Україна
Кандидат у  народні депутати  України  в одномандатному виборчому окрузі № 126 висунута політичною партією  «Наша Україна» -
 Союз патріотичних сил.

Голова Проводу міжрегіонального громадського об'єднання «Організація патріотів України»,  лікар.
 Правозахисник.  Дослідниця голодомору, автор брошур "СЛІДАМИ ГОЛОДОМОРІВ І РЕПРЕСІЙ", «Культура харчування», «Демографічна ситуація в Україні – національна трагедія». Кавалер «Орден княгині Ольги»  ІІІ ступені.
В брошурі висвітлено дослідження науково-меморіальної експедиції «Місцями Голодомору в Україні 33р.», подані архівні матеріали, свідчення очевидців, висвітлено демографічну ситуацію в Україні з аналізом і прогнозом.
Поточний рахунок виборчого фонду: 26433053800926 ЗГРУ КБ ПриватБанк
 МФО 325321,  Інд. код 2173215561
www.patrioty.inf.ua  E-mail:  semenyuk.anna@i.ua
Контактний телефон: 032 237-55-87

Мій життєвий принцип:
«Україна для людей, а не для партій»
«Законність і справедливість»


ЄДИНИМ ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ УКРАЇНИ Є НАРОД, НІХТО НЕ МОЖЕ УЗУРПУВАТИ ВЛАДУ
(ст. 5 Конституції України)
 
Законодавча влада України повністю дискредитована, стала ворогом народу і потребує докорінної зміни. Політична корупція в Україні протягом 21-го року незалежності є загрозою не тільки національній, а й колективній безпеці. Добрим фундаментом держави – є історична правда.
Український народ став заложником політичних бандугрупувань, які лобіюють тільки власні інтереси у Верховній Раді, й довели Україну до економічної, екологічної, демографічної кризи. Практично, за 21 рік незалежності не було демонтовано в Україні антинародну  комуністичну владу.
Мімікрії політичних партій під національними прапорами, під національною атрибутикою і лозунгами, і надалі ведуть свою геноцидну політику щодо корінного населення України, які пережили жах голодоморів і репресій. Не поновлені їхні права, зробили конституційне безладдя в Україні.
Доказовим фактом бездіяльності владних політичних партій є зубожіння й вимирання населення, ріст безробіття, захворюваності, епідемії туберкульозу, СНІДу та інших інфекцій. Ріст деструктивних явищ в суспільстві: наркоманія, алкоголізм, злочинність, самогубства і інше. Зникнення з карти України сіл.
Мною, як головою  Проводу МГО «Організація патріотів України», проведено аналітичну роботу по бездіяльності всіх гілок влади: законодавчої, виконавчої, судової, які повністю себе ізолювали від проблем народу, отримуючи з державного бюджету зарплати, цинічно не виконують своїх посадових функцій.
СТАВШИ НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ БУДУ ДОМАГАТИСЯ:
-    створення слідчої комісії у Верховній Раді про поновлення прав населенню, яке постраждало від голодоморів, репресій, мародерства сьогоднішньої влади (викрадення майнових сертифікатів, заощаджень, знищення стратегічних об’єктів в Україні, кримінальної дозвільної системи в Україні;
-    встановити співвідношення між мінімальною і максимальною заробітною платою і пенсіями 1 до 3-х, тобто, заробітна плата Президента може бути лише в три рази більша від зарплати вчителя та лікаря, так, як в цивілізованих країнах світу;
-    демонтаж посттоталітарної правоохоронної системи в Україні, яка просякнута наскрізь корупцією;
-    обрання суддів народом, повне реформування судової системи й приведення її до світових стандартів;
-    державна підтримка неурядових організацій та малого і середнього бізнесу, як сильного фундаменту для правової держави;
-    реформування законів: про вибори, політичні партії, неурядові організації, зміну пенсійного, податкового, трудового кодексів, про землю;
-    гідно і фахово буду відстоювати інтереси української родини, захист її від бездуховності;
-    стабільні робочі місця і гідну зарплату;
-    відновлення паперового виробництва на Жидачівщині.
Єдиним господарем на землі має бути український селянин, який там народився, проживає та господарює. Державну підтримку селу, розвиток соціальної сфери села. Українська жінка гідно не представлена в українській владі. За 21 рік більше 10-ти мільйонів жінок були викинуті за межі України на принизливу рабську працю. Української жінки не було при владі, тому і маємо такий результат.
Ми живемо у відповідальний час для України, наша байдужість до національних питань, до виборчого процесу призведе до повної узурпації влади олігархами, українофобами, що є  недопустимим і є загрозою існуванню самої держави Україна.
Ставши народним депутатом України буду співпрацювати з органами самоврядування, неурядовими громадськими організаціями, депутатами різних рівні, проводити прийом громадян та звітуватися за виконану роботу.
Буду впроваджувати народовладдя за допомогою територіальних громад, які є власниками своєї землі і мають мати на ній гідну працю, добробут і бути щасливими на своїй землі.
За сьогоднішній стан в державі відповідають депутати всіх рівнів і всіх скликань.
Вірю в божу силу, що мій народ буде мати мудрість вибору і національне мислення.
З повагою,
                     Анна Семенюк.

ЗА ДОБРОБУТ, СТАБІЛЬНІСТЬ ТА БЕЗПЕКУ

Категорія: Політінформація | Додав: Спостерігач (16.08.2012)
Переглядів: 1674 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3  
Я протилежної думки. Крім Cоюза патріотичних сил "Наша Україна", проукраїнських патріотичних партій більше немає. Партія оновилась, вся нечисть потікала. Що міг Ющенко зробити за його президентства, коли в Верховній Раді мав підтримку менше 25 депутатів. Більшість була "ширка" БЮТ з ПРдунами, що перекроїли Конституцію та урізали повноваження Ющенка. В Януковича в ВРУ більшість і повноваження повернули назад. Таких вибирали. Тепер виборець буде вибирати, чи голосувати за національну ідею і проукраїнський розвиток караїни, чи за "тушок" мільйонерів з мільярдерами. Думайте головами в якій країні хочете жити.

2  
Мені Вас шкода! Невже Ви не розумієте, що Ви не пройдете!? І заберете голоси опозиції?Чи не гріх це?

1  
Семенюк Анна Богданівна - Голова Проводу міжрегіонального громадського об'єднання «Організація патріотів України», лікар, правозахисник, дослідниця голодомору, автор брошури "СЛІДАМИ ГОЛОДОМОРІВ І РЕПРЕСІЙ, висвітлено голодомор 32-33 років, демографічну ситуацію в Україні з аналізом і прогнозом.
Керівник та організатор науково-меморіальної експедиції «Місцями Голодомору в Україні 33р.», дослідник архівних матеріалів, свідчень очевидців. Входила в координаційну раду при Президенті Ющенку В.А.з підготовки міжнародного судового процесу по геноциду української нації. Організатор і координатор духовно - просвітницької акції в 2002 році "Під твою милість прибігаєм"- єднання українського народу під Покровом Божої Матері.Ікона "Одигітрія" з молитвами за вірний шлях державотворення та єднання українського народу пройшла всіма регіонами України та занесена у верховну Раду. Дитячим хором церкви "Успіння Пресвятої Богородиці" (м. Калуш) занесена до Верховної Ради України.
www.patrioty.inf.ua

Ім`я *:
Email *:
Код *: