Четвер, 18.04.2024, 17:47
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [126]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Голосування
Це опитування
Усього відповідей: 0
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Доброго дня!
Громадські організації Стрия та Стрийщини звернулись до дирекції Народного дому міста Стрия з проханням провести публічну зустріч з кандидатами у депутати у 126 окрузі (Стрий, Стрийський район, Моршин, Жидачівський район).
Просимо Вас як кандидата, долучитись до спільної зустрічі, яку ми плануємо провести 17 липня, о 18:00 у великому залі стрийського Народного дому, за адресою: м. Стрий; вул. Народна, 8.
Зустріч проходитиме у форматі «Запитання- Відповідь».Метою зустрічі рівноправне представлення всіх кандидатів.
Просимо надати Вашу відповідь на електронну адресу ndim.stryi@gmail.com до 12 липня.
Дякую.
З повагою
Директор Народного дому міста Стрия
Олександр Ілечко

Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Статті » Політінформація

Шрамов'ят Роман Євстахович
БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 
Шрамов'ят Роман Євстахович, міський голова Стрия, народився 8 лютого 1949 р. у с.Скелівка, Старосамбірського району, Львівської області.
 
У 1975 році закінчив Львівський торгово-економічний інститут за спеціальністю "Бухгалтерський облік, економіст" 
 
Трудова діяльність
 
09.1966 – 02.1968
навчання в ПТУ № 31 м. Львова
05.1968 – 07.1970
служба в Радянській Армії
09.1970 – 10.1973
помічник машиніста Стрийського локомотивного депо
10.1973 – 08.1974
помічник машиніста локомотивного депо Високогорная
08.1974 – 09.1976
товарознавець райзаготконтори Стрийського РайСТ
09.1976 – 05.1982
старший майстер харчкомбінату Стрийського РайСТ
05.1982 – 07.1989
директор ВО ХП Стрийського РайСТ
07.1989 – 03.1990
директор Стрийського м’ясокомбінату
04.1990 – 02.1991
голова Стрийської об’єднаної Ради народних депутатів
02.1991 – 04.1992
голова Стрийської міської ради народних депутатів
04.1992 – 06.1994
Представник Президента України у Стрийському районі і м. Стрий
04.1994 – 04.2002
міський голова м. Стрия
06.2003 – 06.2004
заступник директора Стрийського міськрайонного центру зайнятості
07.2004 – 10.2005
 
 
робота за кордоном
04.2006 – до цього часу
міський голова м. Стрия
Загальний стаж роботи складає понад 40 років
 
ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА МІСЬКОГО ГОЛОВИ
міста Стрия 2010
 
Моє життєве кредо "Бог і Україна”. Я сповідую християнську мораль і високі патріотичні засади, які зобов'язують мене чесно служити Українській державі, українському народу, своєму рідному місту.
Багаторічний досвід керівництва містом не лише допомагає мені краще бачити проблеми, які сьогодні ставить перед нами життя, а й шляхи їх вирішення. Цьому сприяють налагоджені міцні ділові контакти з галузевими міністерствами в Києві.
Я готовий приймати відповідальні рішення, йду на наступні вибори з виваженою, чіткою програмою конкретних справ.
Для мене посада міського голови означає жити і працювати для рідного міста, його мешканців, робити те, що я вмію і можу, що вважаю святим обов'язком християнина і патріота.
 
І. ЦЕРКОВНЕ ЖИТТЯ
 
Протягом усіх цих років я надавав фінансову і матеріальну допомогу на будівництво церков Стрия на суму 800 тисяч гривень.
 
Планую:
Надавати допомогу в завершенні будівництва та відкритті храмів:
Всіх Святих Українського народу;
Святих Ольги і Володимира;
Блаженого Священномученика Миколая Чернецького;
Будівництві кафедрального Собору.
 
II. СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
 
Найбільш незахищена категорія мешканців нашого міста — це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, одинокі громадяни похилого віку, інваліди та пенсіонери, багатодітні матері, люди, які в першу чергу потребують уваги, турботи та підтримки міського голови.
За рахунок коштів міського бюджету були встановлені допомоги та пільги різним категоріям мешканців нашого міста:
сім'ям, в яких проживає два і більше інвалідів першої та другої групи, або троє дітей-інвалідів, надано пільги на оплату комунальних послуг (газ, теплопостачання) на суму 442,6 тис.грн;
сім'ям, в яких проживають інваліди першої чи другої групи по зору, одинокі малозабезпечені інваліди першої та другої групи, двоє дітей-інвалідів, учасники бойових дій та інваліди УПА, призначено муніципальні субсидії на суму 304,5 тис.грн.;
учасникам бойових дій та інвалідам УПА виплачена щомісячна грошова допомога на часткове відшкодування витрат за газо чи теплопостачання, або за їх бажанням – на їх особові рахунки на загальну суму 302,4 тис.грн.; за ініціативи міського голови дана допомога, починаючи з 1 січня 2008 року, була збільшена з 20 гривень до 100 гривень;
інвалідам першої групи виплачена компенсація на телефонні розмови на суму 23,6 тис.грн.;
непрацюючим працездатним особам, які здійснюють догляд за інвалідом першої групи або особою, яка досягла 80-річного віку, виплачено компенсації на суму 46,3 тис.грн.
Громадянам міста віком понад 90 років виплачується щорічна грошова допомога (по 300 гривень) до Міжнародного дня людей похилого віку на загальну суму 112,8 тис.грн.
На підставі актів обстеження матеріально-побутових умов, надана грошова допомога 6392 громадянам міста різних категорій на загальну суму 1114,0 тис.грн.
На пільгове зубопротезування та придбання медикаментів було виділено 647,6 тис.грн.
197 інвалідів та ветеранів війни отримали безкоштовні путівки на санаторно-курортне лікування на суму 386,5 тис.грн.;
816 інвалідів отримали інвалідні візки, засоби реабілітації та ортопедичні вироби безкоштовно на загальну суму 254,5 тис.грн.
На виконання заходів міської програми безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб з вадами зору до об'єктів громадського, соціального та житлового призначення у Стрию за цей період облаштовано 225 пандусів та понижених тротуарів і з'їздів для інвалідів на загальну суму 936,0 тис.грн.
Певну роботу щодо соціального захисту одиноких непрацездатних громадян та пенсіонерів проводить міський територіальний центр:
46 соціальних працівників обслуговують вдома 504 одиноких непрацездатних громадян, пенсіонерів та інвалідів. До їх послуг шевська і кравецька майстерні, перукарня, кімната здоров'я, пункт збору вживаний речей, пункт прання білизни, послуги надаються безкоштовно за рахунок міського бюджету;
40 одиноких, непрацездатних громадян, які перебувають на обліку в міському територіальному центрі, мають можливість щоденно отримувати гарячі обіди;
пенсіонерам міста безкоштовно надаються у користування земельні ділянки в районі вулиці Добрівлянської, за що Стрийська міська рада сплачує Заплатинській сільській раді.
 
Планую:
Сприяти у своєчасному виплачуванні пенсій, надавати грошові допомоги малозабезпеченим громадянам, організовувати безкоштовні гарячі обіди для старих немічних, дітей-сиріт та дітей, в яких важкі умови проживання, забезпечувати пільгову категорію людей безкоштовними медикаментами, зубопротезуванням, санаторно-курортними путівками, інвалідними візками, земельними ділянками, опікуватися дітьми-сиротами, дітьми, які залишилися без батьківського піклування, багатодітними матерями та іншими соціальне незахищеними мешканцями нашого міста.
 
III. ОСВІТА, КУЛЬТУРА, ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я, МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА, СПОРТ
 
Освіта
Протягом цієї каденції я робив усе для того, щоби зміцнювати матеріальну базу – ремонт та утримання шкіл і дошкільних навчальних закладів, створював належні умови праці для освітян.
Придбано:
комп'ютерну техніку для усіх шкіл міста в кількості 110 комп'ютерів;
лінгафонний кабінет для ССШ № 4;
спортінвентар на суму 25 тисяч гривень для шкіл міста.
Додатково відкрито 5 груп в ДНЗ №№ 11, 14, 22.
Здійснено:
ремонт дахів ДНЗ № 6, ДНЗ № 3, ПШ № 11, ПШ-сад № 12, над майстернями СЗШ № 6;
капітальний ремонт даху над спортзалом СЗШ № 8;
капітальний ремонт системи опалення СЮТ;
капітальний ремонт приміщення центру творчості для дітей та юнацтва (вул.Сковороди 6В);
реконструкцію внутрішніх туалетів СЗШ № 8;
реконструкцію покриття спортмайданчика станції юних техніків;
благоустрій подвір'їв СЗШ № 1, № 6, № 7, № 8, ПШ № 11, школи-сад № 12;
реконструкцію СЗШ № 5 – всього з початку реконструкції освоєно 3 млн. 573 тис. грн.
Завершено ремонт даху СЗШ № 3.
Проведено заміну вікон на металопластикові в кількості 127 штук у СЗШ № 1, № 2, № 6, № 7, № 8, № 10.
 
Планую:
Продовжувати заходи, передбачені програмою енергозбереження, у навчальних та дошкільних закладах, що включають заміну вікон і дверей на металопластикові. Здійснити:
1. Ремонт дахів СЗШ та ДНЗ.
2. Благоустрій подвір'їв шкіл та ДНЗ.
3. Ремонт фасадів шкіл та ДНЗ (зокрема ДНЗ № 15).
4. Капітальний ремонт ДНЗ № 3.
5. Завершити будівництво СЗШ № 5.
6. Відкрити нову групу у ДНЗ № 22.
7. Відкриття груп для дітей дошкільного віку у СЗШ № 1 та СЗШ № 9 з поступовим перетворенням цих шкіл у навчально-виховні комплекси школа-сад І-ІІІ ступенів та дошкільний навчальний заклад.
8. Постійно оновлювати комп'ютерну базу СЗШ (модернізувати комп'ютери та придбати ліцензійні програми).
9. Створювати та оновлювати спортивні ігрові майданчики у ДНЗ та початкових школах.
10. Придбати спортінвентар для ДНЗ та початкових шкіл.
Доплачувати 25 % до посадового окладу за складність, напруженість та інтенсивність праці керівникам навчально-виховних закладів, методистам методичного кабінету відділу освіти.
Виплачувати допомоги на оздоровлення допоміжному та обслуговуючому персоналу навчальних закладів у розмірі 50 % посадового окладу.
Відраховувати кошти профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу у розмірі не менше 0,3 % від фонду оплати праці.
Відраховувати навчальним закладам на витрати з охорони праці не менше 0,2 % від фонду оплати праці.
Організувати централізоване оздоровлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей на базі станції юних натуралістів за бюджетні кошти, які щорічно надаються школам для організації пришкільних таборів з денним перебуванням дітей.
 
Охорона здоров'я
Охорона здоров'я – одна з найболючіших проблем в Україні, її особливо гостро відчувають люди, що потребують медичної допомоги. За минулі 4 роки у місті проведено реконструкцію зовнішньої теплотраси і системи внутрішнього теплопостачання пологового будинку, капітальний ремонт приймального відділення пологового будинку.
Здійснено:
реконструкцію сімейного пологового залу;
реконструкцію котельні пологового будинку;
реконструкцію пральні пологового будинку;
ремонт дитячої поліклініки по вул.Коссака;
ремонт даху дитячої лікарні;
капітальний ремонт ліфтів пологового будинку.
Встановлено автономне опалення в жіночій консультації.
Проведено поточні ремонтні роботи 30 % палат і кабінетів.
Придбано нове медичне обладнання.
Здійснено заміну вікон на металопластикові у центральній міській лікарні.
Добудовано поліклініку на вул.Охримовича (200 кв.м).
 
Планую:
1. Зміцнювати матеріально-технічну базу закладів охорони здоров'я.
2. Забезпечити медустанови сучасним лікувально-діагностичним обладнанням (рентгено-діагностичний апарат та імуно-ферментний аналізатор для діагностики гепатитів для міської лікарні).
3. Провести реконструкцію пральні міської лікарні з метою енергозбереження.
4. Завершити реконструкцію поліклінічного відділення дитячої міської лікарні по вул.Охримовича.
5. Сприяти подальшому розширенню медичної практики на засадах сімейної медицини, виділити приміщення в мікрорайоні Новий Світ для функціонування сімейної медицини.
6. Забезпечити гарантовану медичну допомогу хворим життєво необхідними медикаментами, в першу чергу соціально незахищеним інвалідам, учасникам бойових дій, репресованим, онкологічно та психічно хворим, потерпілим від аварії на ЧАЕС.
7. Поліпшити харчування хворих.
8. Забезпечити безкоштовним харчуванням, молочними сумішами дітей першого року життя з багатодітних та малозабезпечених сімей.
 
Культура
Стрий – місто з багатовіковими культурними традиціями. Тому вважаю своїм обов'язком зміцнювати матеріальну базу закладів культури, підтримувати митців та обдаровану молодь. За минулий період у місті.
Споруджено:
лінію резервного живлення для теплопостачання школи мистецтв;
здійснено поточний ремонт даху школи мистецтв;
здійснено капітальний ремонт хорової школи;
здійснено поточний ремонт бібліотеки-філіалу № 4;
поточний ремонт системи опалення в МБК;
завершено роботи з реконструкції теплових мереж музичної школи;
придбано металеві решітки для ЦБС;
придбано літературу для ЦБС;
придбано сценічні костюми для народного камерного хору ім.Вербицького;
завершено реконструкцію МБК;
придбано комп'ютери для читального залу бібліотеки, підключено їх до мережі Інтернет;
налагоджено систему водопостачання та каналізації облаштованого санвузла у ЦБ ім.М.Шашкевича;
проведено заміну підлоги в актовому залі хорової школи "Щедрик” і облаштовано санвузли;
відремонтовано сходи та встановлено віконні решітки у Виставковому залі краєзнавчого музею "Верховина”;
здійснено ремонт фасаду дитячої музичної школи;
збудовано опалювальну систему для водопостачання у приміщенні школи мистецтв;
амінено 3 вікна в приміщенні бібліотеки ім.М.Шашкевича;
відкрито меморіальний музей родини Бандерів.
 
Планую:
1. При формуванні місцевого бюджету на 2011 рік врахувати матеріальну допомогу на оздоровлення бібліотечних працівників ЦБС.
2. Замінити систему опалення музичної школи ім.Нижанківського.
3. Здійснити ремонт МБК (внутрішній), оновити сценічне освітлення і сцену.
4. Надати статус муніципального естрадно-духовому оркестру "Стрий”.
5. Поповнювати бібліотечні фонди міста.
6. Придбати крісла для школи мистецтв в кількості 200 штук.
7. Оздобити фасад школи мистецтв.
 
Фізична культура і спорт
Облаштовано футбольне поле зі штучним покриттям (ДЮСШ) по вул.Крушельницької;
Завершено реконструкцію автомобільного кордодрому та стадіону "Сокіл”;
Проведено ряд престижних турнірів міжнародного, всеукраїнського та регіонального масштабів, зокрема: Кубок Європи з автомодельного спорту, першості України з настільного тенісу, карате, автомодельного спорту;
Зроблено ремонт стадіону "Сокіл”:
повністю замінено дерев'яні бруски на південній трибуні;
замінено шиферне покриття на металеве на південній трибуні;
відремонтовано роздягальні, душові, суддівську кімнату та кімнати інспекторів.
Здійснено:
ремонт спортивних залів ДЮСШ (вул.Крушельницької та Ів.Франка, 4);
капітальний ремонт душових та санвузлів ДЮСШ;
замінено вікна;
поточний ремонт спортзалів;
обладнано тренажерний майданчик на стадіоні "Сокіл”;
обладнано дитячий спортивний майданчик (вул.Січових Стрільців).
Здійснювалася підтримка спортклубів за місцем проживання.
Зростали видатки на розвиток фізкультури і спорту в міському бюджеті.
 
Планую:
1. Збільшити видатки з міського бюджету на розвиток фізичної культури і спорту.
2. Продовжувати впорядкування та оновлення міського стадіону "Сокіл”, в тому числі облаштування запасного футбольного поля.
3. Обладнати спортивний майданчик з тренажерами (вул.Крушельницької).
4. Обладнати та впорядкувати спортивні майданчики при школах та у мікрорайонах міста.
5. Продовжувати обладнання та ремонтні роботи спортивних залів ДЮСШ.
6. Продовжувати надавати допомогу в діяльності та обладнанні спортивних клубів за місцем проживання.
7. Облаштовувати та впорядковувати дитячі та спортивні майданчики.
8. Створити молодіжний клуб в приміщенні філіалу ЦТДЮ (вул.Сковороди, 6В).
 
IV. МАЛИЙ І СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС, ПРОМИСЛОВІСТЬ
 
У період поглиблення економічної кризи, вивільнення значної кількості працюючих я приділяв велику увагу розвитку підприємництва з метою створення додаткових робочих місць.
У місті діє 399 підприємств малого бізнесу, частка яких складає 95,0 відсотків до загальної кількості підприємств міста, та 4821 підприємець-фізична особа.
За останніми статистичними даними у розрахунку на 10 тисяч наявного населення припадає 66 малих підприємств.
У сфері малого бізнесу зайнято 7444 особи, в тому числі на підприємствах малого бізнесу – 2623 особи. Питома вага працюючих в малому підприємництві до загальної кількості працюючих в економіці міста становить 34 відсотка.
За минулий рік обсяг реалізованої малими підприємствами продукції (робіт, послуг) становив 217 млн.грн., що становить 22 відсотки загальноміських обсягів.
Питома вага у загальному обсязі податків і зборів у місті від діяльності суб'єктів малого підприємництва становить 32 відсотки.
Функціонують реєстраційний та дозвільний офіси, де надаються реєстраційні та адміністративні послуги суб'єктам господарювання.
Реєстраційним офісом за 2006-2010 роки зареєстровано 122 юридичні особи та 2387 фізичних осіб-підприємців. Без затримки, в оперативному порядку здійснюється реєстрація (фізичних осіб – 1-2 дні, юридичних осіб – 2-5 днів).
За цей період Єдиним Дозвільним Офісом видано 926 дозвільних документів суб'єктам господарювання.
Виготовлено стенди, де подається і постійно оновлюється інформація стосовно порядку реєстрації суб'єктів господарювання та отримання дозвільних документів.
Міськвиконкомом видано дозволи на розміщення 189-ти торгових об'єктів та 33-х об'єктів сфери послуг, 410 дозволів на розміщення дрібнороздрібної вуличної торгівлі, У власність підприємців перейшло 9301,3 кв.м., в оренду здано 12882 кв.м. нежитлових приміщень комунальної власності.
Суб'єкти підприємницької діяльності залучаються до формування та реалізації пріоритетних інвестиційних програм соціально-економічного розвитку міста, а також беруть участь у тендерах по закупівлі товарів, здісненні робіт і послуг за державні кошти.
З метою поліпшення умов праці для підприємців проводилась реконструкція ринку на 1286 торгових місць (218 – продуктовий ринок, 1068 – промисловий ринок) за кошти комунального підприємства "Ринок” та власних коштів підприємців.
Налагоджена система постійної співпраці з об'єднаннями підприємців, окремими підприємцями, що дає можливість ефективного розвитку підприємництва в місті.
Здійснюється публічне обговорення і реалізація регуляторної політики з врахуванням прав та інтересів підприємців при прийнятті нормативних актів, що впливають на діяльність підприємництва, шляхом висвітлення у засобах масової інформації. Обговорення проводиться за участю Асоціації промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини, а також на засіданнях Дорадчої ради з питань розвитку підприємництва.
У місті створена філія Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного Університету "Львівська політехніка”, де молодь має можливість здобути освіту з таких спеціальностей: маркетинг, облік і аудит, фінанси, комп'ютерні мережі та системи, – що в майбутньому посприяє розвитку підприємництва. Також в школах, у міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, професійних училищах проводиться підготовка учнів та студентів різних спеціальностей.
На роботу промислових підприємств міста негативно вплинула фінансово-економічна криза, але разом з тим, я, як міський голова, спільно з керівниками промислових підприємств вживав усі можливі заходи для забезпечення функціонування виробництва та виплати заробітної плати працівникам.
 
Планую:
Надалі сприяти розвитку підприємств малого та середнього бізнесу, фізичним особам в одержанні оренди приміщень комунальної власності.
Виділяти земельні ділянки під будівництво виробничих об'єктів, офісів, встановлення кіосків.
Враховувати права та інтереси підприємців при прийнятті нормативних актів, що впливають на діяльність підприємництва.
Залучати іноземних інвесторів для створення спільних підприємств на базі підприємств м.Стрия, що дозволить збільшити кількість робочих місць.
 
V. БУДІВНИЦТВО, РЕМОНТ ЖИТЛА, БЛАГОУСТРІЙ ДОРІГ
 
У 2007 році було виготовлено проект на забудову вільної земельної ділянки в районах "Новий Світ” та "Дуброва”.
У районі "Новий Світ” мешканцям міста Стрия надано 150 земельних ділянок для будівництва будинків.
Відділом міськвиконкому за кооперовані кошти виконані такі роботи: газопостачання, водопостачання, водовідведення, електропостачання, будівництво доріг.
У районі "Дуброва” запроектовано 143 земельні ділянки. Розпочато будівництво водопроводу та водовідведення, будівництво доріг, енергопостачання, виділено ділянку під будівництво церкви.
Проведено заміну плоских дахів на шатрові у будинках на вулицях Харкова, 4, Саксаганського, 15, Виговського, 5, 7.
Зроблено капітальний ремонт шатрових дахів будинків на вулицях: Грабовецька, 68, Успенська, 3, Залізняка, 1, Січових Стрільців, 10А, Крива, 8, Олесницького, 27.
Проводиться ремонт плоских дахів.
Встановлено шатровий дах на будинку міської лазні.
Закінчено роботи першого етапу по реконструкції каналізаційних очисних споруд м.Стрия вартістю 2470,0 тис.грн.
Побудовано водопровід на вул.І.Підкови.
Проведено реконструкцію каналізаційних мереж на вул.Лепкого, Залізняка, Підзамче, Торговиця.
Проведено реконструкцію водозабору та насосної станції.
Проведено берегоукріплення ріки Стрий на суму 2276,0 тис.грн.
Завершено реконструкцію хлораторної насосної станції в с.Братківці.
Здійснено будівництво автостоянок на вул.Олесницького, Т.Шевченка, Коновальця.
Облаштовуються "кишені” на багатьох вулицях міста для парковки машин.
Побудовано 7-ми поверховий будинок з підземним гаражем на вул.Дрогобицька, 11А.
За останні 3 роки успішно реалізується положення, згідно якого громадяни, фізичні та юридичні особи при здійсненні нового будівництва, реконструкції старих будинків з надбудовою поверху отримують завдання забезпечити неканалізовані квартири санітарними вигодами. Такі роботи виконані на Майдані Ринок, 13-15, Б.Хмельницького, 9, Є.Коновальця, 1, Замкова, 2А, 10, Грабовецька, 7А, Валова, 3, Т.Шевченка, 14, Шумлявщина, 17, Торговиця, 2. Таким чином ліквідовано 10 дворових туалетів та забезпечено санвигодами 19 квартир.
Вирішено питання виділення державних коштів у сумі 600 тис.грн. на ремонт 3-х будинків та 5-х ліфтів у житловому фонді, створеному об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, на вул.Грушевського, 4А, Львівській 83А, Т.Шевченка, 171.
Проведено реконструкцію мережі зовнішнього освітлення Майдану Незалежності, Львівського мосту, Проспекту Чорновола, вул.Сковороди, Запорізької Січі, Сагайдачного, Січових Стрільців 11-11А, 13-13А, 15-23, Ленкавського 2-4, Грабця 2-7, Добрівлянській 68-72, С.Бандери 44А, Красівського, 30, Галицькій, 1, 11, 13, 15, Коссака, 11, 13, 15.
На даний час у м.Стрию немає черги на встановлення телефонів.
Вирішено питання розширення міського кладовища. Площа нової ділянки кладовища 6 га.
Побудовано громадській туалет на вільній земельній ділянці міського кладовища.
Заасфальтовано та освітлено алеї кладовища.
Зрізано 65 аварійних дерев на міському кладовищі.
Проведено капітальний ремонт вулиць: Саксаганського, Лесіва, Ярослава Стецька, Незалежності, Січових Стрільців, Лисенка, Андрусяка, Новаківського, Нижанківського, Успенської, Грабовецької, Людкевича, Коцюбинського, Б.Хмельницького, Вагилевича, Сагайдачного, Кривої, Гасина, Зеленої, Замкової, Грушевського, Лепкого, Кобринської.
Здійснено реконструкцію Майдану Незалежності та капітальний ремонт вулиць: Підзамче, Богомольця, 1-го Листопада, Лемика, Стуса, Карпенка-Карого, Шевченка, Головацького, Шашкевича, Зваричі, Ліщинських, Петрушевича, Заньковецької, Дубравського, Коновальця, Болехівської.
Відремонтовано внутрішні дворові проїзди по вул.Новаківського, 10-14, Красівського 30-30Б, Коссака, 2, Бачинської, 4, Грушевського, 4А, Січових Стрільців, 3, 12, 8-10, 23, 23А, 23Б, 23В, 25, Залізняка, Івасюка, 16, Коссака 3-5, 7-9, 11А-11Б, 13-15, 50-річчя УПА, 1, 3, Харкова, 4, Саксаганського, 5-9, Галицька 1-3, 11, 13, 15.
Введено в експлуатацію нові світлофорні об'єкти по вул.Січових Стрільців-Коссака, Підзамче-Болехівська, Болехівська-Успенська, Шевченка-Зелена-Нижанківського. Впроваджено "зелену стрілку” на світлофорах. У 2007 році інститутом "Укрдіпродор” проведені передпроектні роботи з визначення оптимального варіанту напрямку траси будівництва автомобільної дороги Київ-Чоп (обхід м.Стрия). Вартість передпроектних робіт 295,0 тис.грн.
15.08.2008 року інститут приступив до виготовлення робочого проекту будівництва автомобільної дороги Київ-Чоп з 608 по 625 км. Вартість виготовлення робочого проекту становить 5696,0 тис.грн. На 01.01.2010 р. освоєно 3101,9 тис.грн. Розпочато будівництво з'єднувальної дороги від вул.Заньковецької до вул.П.Мирного. Продовжено вул.Млинарську до об'їзної дороги, вул.Успенську до вул.Млинарської.
 
Планую:
Продовжувати заміну плоских дахів висотних будинків на шатрові.
З метою розвантаження від транспорту центральної частини міста прокласти нову дорогу від вул.Грабовецької (біля СШ № 9) до вул.Сколівської, від вул.Дрогобицької до вул.Сколівської (між парком ім.Т.Шевченка і залізничною дорогою).
Закінчити проектування об'їзної дороги Київ-Чоп з наступним початком її будівництва.
Завершити асфальтування вулиць та міжбудинкових проїздів.
Продовжувати асфальтування та освітлення алей кладовища.
Побудувати похоронну каплицю біля кладовища, що спростить проблему мешканців міста в організації похоронів, особливо мешканців з багатоповерхових будинків.
Продовжувати реконструкцію старих будинків у центральній частині міста з надбудовою поверхів, а також з добудовами, що дасть можливість зробити у квартирах комунальні вигоди (ліквідувати дворові туалети).
Надавати допомогу об'єднанню співвласників багатоквартирних будинків у ремонті їхніх будинків.
Побудувати в районі міського ринку багатоповерховий паркінг для автотранспорту.
Будувати автостоянки і "кишені” для стоянок машин.
Надавати дозволи для будівництва багатоповерхових будинків з підземними гаражами.
Виготовити проект і кошторис напірного водовідведення у старій частині житлового кварталу "Новий Світ”, що дасть можливість підключити до центральної системи водовідведення раніше побудовані будинки.
Перед Вами моя програма до дій. Вона складна і напружена. Я і надалі допомагатиму церквам, дбатиму про обездолених, пенсіонерів, дітей-сиріт, буду підтримувати творчу інтелігенцію, талановиту молодь, спорт, малий і середній бізнес.
Служити Богу, Україні і Стрийській громаді — моє незмінне життєве кредо. Таким воно було від перших днів незалежності України, таким залишається й нині.
І нехай допомагає Бог в усіх добрих справах і задумах.
 
Роман Шрамов'ят
2010 p.
 
Категорія: Політінформація | Додав: Адмін (21.01.2012)
Переглядів: 3914 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 Ігор  
програма безгдузда, це тільки ідеї нема механізму їх реалізації. єдиний його + це норм дороги в Стрию

1 Ульяна Исаева  
жахливо-нічого не виконано

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]