Понеділок, 19.02.2018, 08:10
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [123]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Продам під спил горіх, яблуню та ін. дерева
http://nazarenko.ucoz.ua/blog/prodam_gorikh/2017-06-01-16

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Не погоджуся з Вами шановна п.Софія, краще виставити реальний список достойних людей ніж збіговисько різнопланових аферистів. Закон передбачає пропорційну систему (голосування за партію). Мажоритарна складова відсутня. Відтак немає необхідності на кожному окрузі мати кандидата

Головна » Статті » Політінформація

СРО ПП "Сильна Україна"
Наша організація зареєстрована навесні 2010 р. (голова бюро - Ращупкін Віктор Олександрович). Не зважаючи на "молодий" політичний вік, ми вже встигли зорганізувати навколо себе молоду та енергійну команду професіоналів, провести ряд важливих акцій. Про них Ви можете дізнатися з матеріалів цієї веб-сторінки. На вибори ми йдемо з програмою конкретних дій

Виборча програма Стрийської районної організації Політичної партії "Сильна Україна"

Ефективне самоврядування – сильна країна!

Завжди, коли здавалося, що навколо повна безвихідь, що все є, як було, а буде як є, що може бути лише гірше, а зміни на краще неможливі, приходили нові люди, а за ними позитивні зміни. І не було так, щоб врешті не вийшло на краще.

Хіба ж все навколо нас задовольняє? Невже не бачимо очевидних речей, які слід, а саме головне – можливо, змінити? Наша команда готова до змін! Ми йдемо об’єднувати а не розколювати. Гідне життя кожен створює собі сам. А умови для цього має створювати влада.

Ми йдемо у владу, щоб зробити її сильною, чесною та прозорою.

Необхідно законодавчо регламентувати процедуру відкликання депутатів та мерів за невиконання своїх обов’язків перед виборцями. «Сильна Україна» виступає за впровадження депутатського мінімуму – кількості часу, яку депутат повинен присвятити громадській та політичній діяльності. Також слід передбачити точний регламент реагування депутатів на звернення виборців. Невиконання депутатами своїх обов’язків має призводити до позбавлення мандату. Ефективний громадський контроль над місцевою владою – ось мета партії «Сильна Україна».

Ми маємо намір побудувати владну горизонталь, де всі ключові функції – освіта, охорона здоров’я, житлово-комунальне господарство – зосередяться у органів місцевого самоврядування.

У випадку отримання більшості в місцевій раді МИ пропонуємо виборцям програму реальних дій:

1. Розвиток економіки, залучення інвесторів і створення нових робочих місць.
Наша мета – збільшення середньої заробітної плати, підтримка малого та середнього бізнесу, підприємництва на Стрийщині, як наслідок, – збільшення місцевого бюджету.

Ми виступаємо за створення умов для виведення економіки з «тіні» з метою наповнення місцевого і державного бюджетів.

2. Реалізація програми підвищення якості послуг ЖКГ.

Цього можливо досягнути через відновлення ефективної роботи житлово-комунальних підприємств, а саме:

Оптимізація та прозорість тарифів – споживач знатиме, скільки і за що він платить.

Зняття недоцільних заборон на системи індивідуального опалення.

Облаштування під’їздів будинків, вирішення проблем неробочих ліфтів, аварійних балконів, горищ, дахів.

Сприяння підвищенню продуктивної діяльності ОСББ через залучення грантів, навчання кадрів, об’єднання їх в більш ефективні структури.

Шляхом встановлення сучасних економних євросистем освітлення покращення освітлення Стрийщини в нічні години, одночасно зменшивши витрати на це.

3. Прозорість у діяльності органів влади та боротьба з корупцією:
Впровадження прозорої системи відчуження комунального майна та земельних ділянок через відкриті аукціони. Бюрократична тяганина, хабарництво, сімейні преференції повинні відійти в минуле.
Забезпечення прозорого формування та використання місцевого бюджету і можливість кожного жителя отримати повну інформацію в зручній для нього формі; належного контролю за цільовим використанням бюджетних коштів в медичних, освітніх та інших бюджетних установах міста.
Впровадження заходів для забезпечення прозорості кадрової політики чиновників в медичних, освітніх та інших бюджетних установах на засадах професійності та моральності.
Гарантована співпраця з усіма міськими засобами масової інформації. Надання ЗМІ повної та об’єктивної інформації, сприяння в організації та проведенні брифінгів, прес-конференцій, залучення до таких заходів представників громадськості.
Створення довідково-інформаційної служби міської ради, яка поєднуватиме у собі функції «гарячої лінії» та інформування стриян про найзлободенніші питання (відключення води, адреси магазинів, організацій, тарифи на комунпослуги тощо).
Відновлення практики публічних звітів міських очільників перед громадою.

4. Вирішення питань щодо озеленення та культурного облаштування.
Вирішення наболілих питань сміттєзвалища.
Впровадження комплексу профілактичних заходів, спрямованих на запобігання утворенню та ліквідацію наявних екологічно небезпечних джерел забруднення.
Постановка під неухильний контроль графік відновлення берегоукріплень.
Створення фонду оздоровлення довкілля, до якого буде залучатися 10% надходжень від приватизації земельних ділянок.
Недопущення безконтрольної та несанкціонованої забудови, відновлення скверів, парків, зелених зон, пляжів і т.п.

5. Рішуча боротьба з соціальними проблемами.
Спільно з правоохоронними органами та громадськістю треба активізувати роботу по боротьбі з алкоголізмом та наркоманією.
Потрібно оптимізувати програму адресної допомоги інвалідам, малозабезпеченим сім’ям, одиноким людям похилого віку з залученням коштів благодійних фондів та громадських і політичних організацій.

6. Вирішення проблем медицини.
Відновлення обов’язкових профілактичних медичних оглядів усього населення. Це дасть змогу на ранніх етапах виявити різноманітні хвороби та своєчасно почати лікування.
Покращення матеріально-технічної бази медичних закладів.
Оптимізація фінансування медичного забезпечення пільгових категорій населення.
Відкриття відділення паліативної допомоги онкологічним хворим та людям похилого віку.
Створення колегіальних комісій з кадрових питань при медичних закладах.

7. Робота по вирішенню проблем освіти, вихованню підростаючого покоління.
Заміна бюджетними коштами шкільних поборів на ремонтно-відновлювальні роботи та ін.
Допомога у створенні та розвитку відповідних Федерацій, спортивних клубів з метою максимального обмеження негативного впливу вулиці на молоде покоління та активного залучення дітей і підлітків до фізичної культури, спорту та здорового способу життя.
Ініціювання створення Молодіжної ради для вирішення питань підростаючого покоління (спортмайданчики, дозвілля, МЖК тощо).
Пришвидшення відновлення мережі дитячих дошкільних закладів та дитячих майданчиків.

Доки всі інші партії розводилися на словах про необхідність проведення виборів на основі відкритих списків, не роблячи для цього жодного реального кроку. Ми перші в Україні зробили крок назустріч виборцю і провели праймеріз - попереднє голосування серед виборців задля визначення дійсно авторитетних кандидатур. Таким чином саме виборці, а не якісь кулуарні домовленості (як у інших партіях), визначали склад нашого списку та місця кандидатів. Не ура-патріотизм, політиканство, а конкретні дії в царині господарки, житла, медицини, освіти через прихід до влади ініціативних, енергійних, компетентних спеціалістів допоможуть нам вирішити наші проблеми.

ЗМІН НЕ ВІДВЕРНУТИ!

Короткі дані про наших кандидатів (дата нар., місце праці, посада; якщо ім'я кандидата наведено синім кольором - більш детально можна про нього довідатися клікнувши на ньому).

Корман Ігор Маркіянович, 28.11.1971, Стрийський РВ ГУМВСУ, помічник нач.в-лу опер.черговий
Курилишин Людмила Миколаївна, 23.01.1959, керівник в-лу культури і туризму, Стрийська РДА
Надбережний Василь Васильович, 02.05.1960, Стрийське ВРЕР УДАІ ГУМВСУ, начальник Стрийського ВРЕР
Волос Василь Григорович, 23.05.1957, директор, ПАФ Торговий Дім
Козак Ігор Михайлович, 17.03.1962, ген.директор, "ТзОВ «Західтрансбуд»
Корінець Юрій Ярославович, 28.09.1970, водій, ПП Корінець Ю.Я.
Саварин Богдан Теодорович, 28.03.1955, начальник виробництва, "ПП «Пласт Авто»
Калінкіна Світлана Михайлівна, 27.10.1963, фахівець відділу контролю якості, "ТзОВ «Леоні»
Німко Ігор Ярославович, 19.08.1968, начальник ві-лу комплектування, Стрийський ОМВК
Хропатий Валерій Михайлович, 31.03.1950, ,
Рондяк Богдан Ярославович, 15.09.1963, директор, "ТОВ «Аптека 339»
Голик Богдан Михайлович, 30.04.1959, Стрийський РВ ГУМВСУ, начальник
Дулиш Сергій Михайлович, 22.02.1969, УДОБЕЗ РУМВСУ, опец.підрозділ поруш. та хабарі
Гладій Михайло Орестович, 10.09.1978, ДПІ у Стрийському р-ні, податковий інспектор
Штефан Віталій Петрович, 24.12.1976, начальник відділу, ГУ МНС
Боярчук Богдан Васильович, 15.09.1987, студент, тимчасово не працює
Ткач Стефан Михайлович, 25.05.1961, директор, ТзОВ Фірма АРГО
Островна Галина Григорівна, 20.11.1969, підприємець, підприємець
Бісик Тарас Степанович, 23.08.1987, тимчасово не працює

Категорія: Політінформація | Додав: Спостерігач (13.10.2010)
Переглядів: 1042 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: