Понеділок, 25.09.2023, 15:39
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Голосування
Це опитування
Усього відповідей: 0
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Доброго дня!
Громадські організації Стрия та Стрийщини звернулись до дирекції Народного дому міста Стрия з проханням провести публічну зустріч з кандидатами у депутати у 126 окрузі (Стрий, Стрийський район, Моршин, Жидачівський район).
Просимо Вас як кандидата, долучитись до спільної зустрічі, яку ми плануємо провести 17 липня, о 18:00 у великому залі стрийського Народного дому, за адресою: м. Стрий; вул. Народна, 8.
Зустріч проходитиме у форматі «Запитання- Відповідь».Метою зустрічі рівноправне представлення всіх кандидатів.
Просимо надати Вашу відповідь на електронну адресу ndim.stryi@gmail.com до 12 липня.
Дякую.
З повагою
Директор Народного дому міста Стрия
Олександр Ілечко

Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » 2012 » Липень » 12 » Депутатський звіт Андрія Кота
03:52
Депутатський звіт Андрія Кота
Звіт депутата Львівської обласної ради
Андрія Богдановича Кота
за 2010 – 2011 рр.
      Згідно результатів проведених у 2010 році виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів до Львівської обласної ради по одномандатному мажоритарному округу №28 від Ходорівщини  перемогла моя команда і я став  депутатом VI скликання ЛОР.
      Моя діяльність , як депутата Львівської обласної ради по виборчому окрузі №28, спрямована на захист інтересів громади , виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України  ″ Про статус депутатів місцевих рад ″
      Щоп’ятниці в порядку черговості проводилися прийоми виборців за адресою: м. Ходорів, вул. Шевченка, 132
       Налагоджено тісний зв'язок з головами та депутатами сільських рад. Регулярно проводжу огляд шкіл району та дитячих садочків району, вивчаю їх проблеми , по мірі можливості допомагаю, а саме  допомога в облаштуванні Ходорівського дошкільного закладу ″Ромашка″ водостічними трубами. Надавалась допомога школам та садочкам для покращення свого технічного стану та оновлення матеріально-технічної бази. Налагоджено добрі стосунки з представниками духовенства. Беру участь у засіданнях районної та сільських сесій.
        Будучи членом постійної комісії з питань розвитку села та АПК брав активну участь у розробці програм з питань розвитку села а саме:
     Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі ″Власний дім″:
 Програми підтримки підприємництва у галузі тваринництва;
Прогами підтримки підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів.
        Систематично беру участь у виїздних засіданнях постійної комісії з питань розвитку села на АПК щодо реалізації обласних програм: виїзд у фермерські господарства, сільськогосподарські підприємства. Працюю над покращенням умов для селян у вирощуванні та реалізації своєї продукції (реалізація селянами сільськогосподарської продукції  в м. Ходорові, м. Жидачеві)

У результаті отриманих звернень вирішенні такі проблеми:
 
•    Поліпшення матеріально-технічної бази шкіл району:

- сприяння в заміні та монтажу вікон щодо утеплення та енергозбереження у Вовчатицькій ЗОШ I-II ст. Ходорівській ЗОШ  I-III ст. №1,2; Грусятицькій ЗОШ І-ІІІ ст.; Ліщинській  ЗОШ І-ІІ ст. ; Бортниківській  І- ІІІ ст.; Баковецькій ЗОШ І-ІІ ст.; Загірочківській ЗОШ І-ІІ ст.; Піддністрянській с/раді.

- сприяв у розвитку дитячо-спортивних шкіл на теренах Ходорівщини.       Протягом року надається підтримка футбольним командам на першість району: спортивною  формою, інвентарем, транспортом; с. Жирова, м. Ходорів, м. Жидачів. Реконструкція стадіону м. Ходорова.
 
- сприяння в облаштуванні шкільної їдальні Городищенської ЗОШ  I-II ст.

- матеріальна допомога для покриття бетонної основи підлоги Садківської ЗОШ I ст. в сумі 4000грн.

•    Допомога по благоустрою ремонту, реставрації та будівництва церков у таких селах: Рудківці, Новосільці, Соколівка, Отиневичі, Молодинче, Букавина, м. Ходорів (Св. Володимира і Ольги, церква безсеребреників Косми і Демяна)

•     Проведено роботи по ремонту доріг населених пунктів: с. Рогізне, с. Старі Стрілища, с. Бориничі, с. Квітневе, с. Трибоківці. Ведеться постійна робота з депутатами сільських та селищних рад по вирівнюванню гравійних доріг, грунтових доріг автогрейдером.

•    Допомога по благоустрою ремонту, реставрації будинків культури                 с. Рудківці, с. Дуліби, м. Ходорова.

•    Проведення ремонтних робіт медичних закладів в м. Ходорові(ремонт їдальні), смт. Нові Стрілища (ремонт ФАПу)


•    Видано матеріальну допомогу Климко Оксані Володимирівні  в сумі 1000 грн. на ліки для обезболення і продовження життя.

•    Видано матеріальну допомогу Павлишин Марії Олегівні на операцію по слуху в сумі 2000 грн.

•     Звернення щодо питання нарахування пенсії, її розміру.


•    Видано матеріальну допомогу дітям хворим на ДЦП Медвідь Галині Петрівні та Лялюк Анастасії Василівні в сумі по 2000 грн.

•    Видано матеріальну допомогу інваліду дитинства Франківу Тарасу Ігоровичу на лікування в м.Трускавці в сумі 1500 грн.

•    Видано с/г продукції Верес Вірі Степанівні в якої важке матеріальне становище на суму 3000 грн.

•    Видано матеріальну допомогу у зв’язку тяжкою хворобою жовчного міхура і підшлункової залози на лікування в онко центрі Шкляру Любомиру Івановичу в сумі 2000 грн.

•    Видано матеріальну допомогу Луцик Надії Василівні на купівлю доньці дитячого корсету для виправлення хребта в сумі 1600 грн.

•    Видано матеріальну допомогу на операцію на серце Стегніцькому Степану Володимировичу в сумі 8000 грн.

•    Видано с/г продукції членам Стрийської міжнородної первинної організації УКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО СЛІПИХ на суму 1800 грн.

•    Видано с/г продукцію членам Асоціації інвалідів Миколаївського району на суму 450 грн.

•    Видано матеріальну допомогу Борик Любі Андріївні в сумі 1000 грн. у зв’язку з важким матеріальним становищем.

•    Видано матеріальну допомогу  Козак Ірині Михайлівні на операцію дочки в сумі 4000 грн.

•    Видано матеріальну допомогу Климко Оксані Володимирівні в сумі 1000 грн. на лікування мами Паславської Євгенії Борисівни

•    Видано матеріальної допомоги Матвіїв Мирославі Петрівні в сумі 500 грн. на лікування сина.

•    Матеріальна допомога для покриття бетонної основи підлоги Садківської ЗОШ I ст. в сумі 4000грн.

    Станом на 18 листопада 2011 року з особистого депутатського фонду виплачено матеріальної допомоги мало забезпеченим громадянам на суму 76 700 грн. Прийнято 124 заяв.
   
 
Депутат
Львівської обласної ради                                                                Андрій Кіт

Переглядів: 1556 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 павло  
дай Боже здоровя та довгих років життя та щоб прости людям допомогати

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]