Понеділок, 25.09.2023, 14:43
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Голосування
Це опитування
Усього відповідей: 0
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Доброго дня!
Громадські організації Стрия та Стрийщини звернулись до дирекції Народного дому міста Стрия з проханням провести публічну зустріч з кандидатами у депутати у 126 окрузі (Стрий, Стрийський район, Моршин, Жидачівський район).
Просимо Вас як кандидата, долучитись до спільної зустрічі, яку ми плануємо провести 17 липня, о 18:00 у великому залі стрийського Народного дому, за адресою: м. Стрий; вул. Народна, 8.
Зустріч проходитиме у форматі «Запитання- Відповідь».Метою зустрічі рівноправне представлення всіх кандидатів.
Просимо надати Вашу відповідь на електронну адресу ndim.stryi@gmail.com до 12 липня.
Дякую.
З повагою
Директор Народного дому міста Стрия
Олександр Ілечко

Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Праймеріз завершено!

Інформація, яка наведена нижче, поки що залишається на сайті для осіб, які цікавилися нею.

Кандидати, які приймають участь у Стрийських праймеріз.

Просимо Вас проголосувати за трьох осіб з наведеного нижче списку. Голосувати слід в розділі "Проголосуйте!", який розміщений зліва від цього списку. Поставте пташки проти трьох кандидатів, яким Ви найбільше симпатизуєте, та натисніть "Ответить".

Слід правильно розуміти мету цього опитування, та його наслідки. Не слід вважати список наведених кандидатів вичерпним. До дня висування з'являться нові кандидати, самих різноманітних професій та фахів. Таким кандидатом можете стати і Ви, якщо маєте цікаві ідеї, проекти чи авторитет і бажаєте приймати участь в повсякденній праці по зміні на краще стану справ на нашій рідній Стрийщині. За цих умов ми Вас можемо висунути, навіть якщо Ви не є членом нашої партії. Зв'яжіться з нами через "Меню сайту" зліва, посилання "Напишіть нам".

Волос Василь Григорович

Бiографiя

Народився 23.05.1957 року в м.Сколе Львівської області .
1972-1975 рр. - навчання у ВПТУ № 8 м.Стрий
1975-1976 рр. - працював електрозварювальником Стрийського вагоноремонтного заводу
1976-1982 рр. - навчався в інституті інженерів залізничного транспорту м.Дніпропетровськ
1982-1989 рр. - працював інженер-технологом, майстром зміни, заступником начальника ВТК Стрийського ВРЗ
1989-1991 рр. - працював ст.інженером центру «Впровадження» при Дулібському заводі залізобетонних конструкцій
1992-1998 рр. - працював директором Стрийського бізнес-агенства «Прикарпаття»
1998 р по сьогоднішній день - директор ПП «Агрофірма «Торговий Дім».

Коротка Програма Кандидата

Своїм першочерговим завданням бачу налагодження зв'язку між владою та громадою, повернення довіри до органів місцевого самоврядування. Сприятиму розширенню та забезпеченню прав реального самоврядування через координацію дій органів місцевого самоврядування у інших областях. Прийняття бюджетів громад повинно відбуватися не за залишковим принципом, а виходячи з реальних потреб та плану розвитку громади.

Андреєва Галина Едуардівна

Бiографiя

З 1980р. по 1985 р. навчалася на хімічному факультеті Львівського Державного Університету ім.І.Франка. З 1985 року по 1986 рік працювала хіміком-технологом на Стрийському заводі «Металіст». З 1986 року займалася педагогічною діяльністю. З 1995 року приватний підприємець.

Коротка Програма Кандидата

Підвищення соціальних стандартів життя населення, забезпечення нормального фінансування закладів освіти та охорони здоров'я, особлива увага до роботи дошкільних закладів, ремонт та відкриття нових: завдання, вирішення яких на часі та в можливостях депутатів.

 

Синиця Руслан Васильович

Бiографiя

Народився 17 грудня 1964 року в м.Самбір.
У 1983 році закінчив Стрийське ПТУ №8.
З 1983 року по 1992 рік служив у Збройних силах України.
У 1999 році створив приватне підприємство «Руслан», де працює на даний час директором. Також, є засновником і заступником громадської організації «Захист».

Коротка Програма Кандидата

Сильна Україна - це держава захищених громадян. Сприятиму посиленню співпраці правоохоронних органів та громади. Представницький орган повинен тісно співпрацювати з громадою та захищати її інтереси, для цього слід запровадити гнучку систему консультацій з представниками громади

Хміль Мар'яна Володимирівна

Бiографiя

Хміль Мар'яна Володимирівна, народилася 3 вересня 1966 року в місті Стрий Львівської області в сім'ї вчителів.
1973 - 1983 р.р. - навчалася в середній школі № 6 м. Стрий
1983 - 1988 р.р. - навчалася у Львівському Національному Університеті імені Івана Франка за спеціальністю романо-германська філологія
1988 - 1993 р.р. - працювала вчителем у середній школі № 6 м. Стрий та за сумісництвом викладачем французької мови в Дрогобицькому педагогічному інституті
1993 р. - засновник і директор СП «Мальви»
З 1997 р. займаєлася підприємницькою діяльністю (гуртово-роздрібна торгівля)
На даний час займає посаду директора гуртового складу Торгового Дому «Авана».

Коротка Програма Кандидата

Сильна Україна - сильна громада. Своє призначення для зміцнення громади вбачаю у підтримці ініціатив громадян щодо підприємництва, початку власного бізнесу. З колегами створимо фонд, який зможе виділяти частину коштів для початку бізнесу на основі розгляду проектів (планів) від громадян. Розвиток ініціатив громадян сприятиме поліпшенню добробуту не лише окремих громадян, а й громади в цілому, адже сприятиме надходженню коштів до бюджету громади. Використання кошів фонду буде публічним, звіти оприлюднюватимуться на відповідних інтернет-сторінках та у ЗМІ. Максимально спростимо умови реєстрації для підприємців, через створення єдиного центру реєстрації. Залучатимемо місцевих підприємців при визначенні пріоритетів розвитку громади.

Ращупкін Віктор Олександрович

Бiографiя

Народився 28 вересня 1964 року в м.Стрий Львівської області.
З 1981-1984 рр. навчався і Львівському технікумі радіоелектроніки, після закінчення якого проходив службу в Збройних сил Радянського Союзу. В 1986 році вступив до Львівського торгово-економічного інституту, який закінчив в 1990 році.
З 1990 р. по 2000 р. працював у системі Стрийської райСС на посадах заступника директора торгової бази, завідувач складу, завідувач відділу магазину. З 2005 р. по 2006 р. обраний сільським головою Заплатинської сільської ради.

Коротка Програма Кандидата

Робота депутатом - це перш за все робота з громадою. Це залучення громади до прийняття рішень, відповідальність перед нею. Залучення - це створення ефективних механізмів консультації з громадою. Відповідальність - це чесність перед виборцями, регулярно звітуватиму перед виборцями (особливо щодо питання коштів), ініціюватиму таку форму роботи серед інших депутатів.

Роїк Володимир Йосифович

Бiографiя

Народився 4 лютого 1963 року в смт Сеймчан Магаданської області. В 1970 році сім'я переїхала в Україну. Вищу освіту здобував у Львівському політехнічному інституті, який закінчив у 1990. У 1983-1985 роках служив у Збройних Силах. З 1986 до 1993 працював на ВО КПО електриком. З 1993 року - приватний підприємець.

Коротка Програма Кандидата

Для мене Сильна Україна - це країна добробуту. Саме тому будучи депутатом працюватиму над покращенням добробуту громади завдяки розв'язанню таких завдань: ініціюватиму створення консультаційного центру для надання допомоги у почутку малого та середнього бізнесу; сприятиму створення єдиних стандарті документів для реєстрації бізнесу та «єдиного вікна», робота підприємців - на користь громади: створення фону підприємців, кошти якого використовуватимуться для потреб громади.

Назаренко Констянтин Петрович

Бiографiя

Народився 10 листопада 1966 р. в м. Ходорів Жидачівського району Львівської області.
У 1983 р. вступив до Українського поліграфічного інституту ім. Ів. Федорова (нині Українська академія друкарства) на факультет технології поліграфічного виробництва, який закінчив у 1988 р. отримавши кваліфікацію інженера-технолога. Одразу після закінчення інституту розпочав трудову діяльність на посаді інженера-технолога у відділі головного технолога Ходорівського заводу поліграфічних машин.
1989 р. - розпочав активну політичну діяльність, виступив фундатором Ходорівської міської організації Народного руху України за перебудову, делегат установчого з'їзду Руху.
1990 р. - очолив виборчий штаб Демократичного блоку Жидачівського району в період перших демократичних виборів, депутат Жидачівської районної ради, член її президії, голова мандатної комісії та з питань депутатської етики, автор її регламенту, програми з розвитку молодіжного підприємництва, депутат Львівської обласної Ради народних депутатів першого демократичного скликання.
2000 -2002 р. Долучався до відродження української кредитної кооперації, допомагав створенню кредитних спілок у кількох районах Львівської області, працював з лютого 2000 р. по серпень 2000 р. юридичним консультантом Канадської програми по розвитку кредитних спілок в Україні (м. Київ). У серпні 2000 р. пішов на державну службу - зайняв посаду спеціаліста 1-ї категорії у Стрийському районному управлінні юстиції, на якій працював до червня 2002 р. Одночасно займався викладацькою діяльністю - з серпня 2001 р. викладає правові дисципліни в Стрийському коледжі Львівського національного аграрного університету.
Засновник Західноукраїнського центру прав людини та громадських ініціатив, Всеукраїнської громадської організації - Центр прав людини «Громадська ініціатива», секретар Правління.
Нагороджений почесною відзнакою Львівської обласної ради до 20-річчя першого демократичного скликання.

Коротка Програма Кандидата

За час роботи депутата налагоджу співпрацю з громадськими організаціями, що забезпечить об'єктивність прийнятих рішень, стабільність та стратегічність розвитку громади. Ініціюю реалізацію проектів спільно з громадськими організаціями. Я виступаю за прийняття бюджетів з огляду на стратегічний план розвитку громади та посилення місцевого самоврядування.

Тиченко Євген Миколайович

Бiографiя

Народився 21.06.1961 р. у с.Тузли Татарбунарського району Одеської області.
У 1983 році закінчив Львівський держаний університет ім.І.Франка за спеціальністю журналістика.
У 1998 році закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю фінанси.
Працював:
1984 р. - редакція місцевого Сколівського радіомовлення.
1984-1986 р.р. - другий секретар Сколівського районного комітету ЛКСМУ.
1986 -1987 р.р - перший секретар Сколівського районного комітету ЛКСМУ.
1988 - 1990 р.р. - голова місцевої демократичної спілки молоді Львівщини.
1990 - 1994 р.р - заступник директора туристичного комплексу «Арніка» (м.Сколе)
1996 - 2001 р.р - керуючий Стрийським відділенням КБ «ПриватБанк»
2001 - 2005 р.р - керуючий Трускавецьким відділенням КБ «ПриватБанк»
2005 - по сьогоднішній день - керуючий Стрийським відділенням КБ «ПриватБанк».

Коротка Програма Кандидата

Відстоюватиму чіткі та прозорі правила взаємодії влади та бізнесу, можливостей спільної реалізації проектів щодо добробуту територіальної громади. Звітність влади й бізнесу по кожному з таких проектів. Особлива увага - молоді, створення можливостей реалізації, забезпечення робочим місцем, сприяння в бізнес ініціативі, можливість отримання кредитів на житло

Бойків Андрій Михайлович

Бiографiя

Народився 1 травня 1970 року в с.Дашава Стрийського району. У 1987 році закінчив Стрийську середню школу № 10.
В 1988-1989 рр. проходив строкову службу в лавах Збройних сил України. З 1990 року розпочав трудову діяльність на Стрийському заводі «Металіст» слюсарем-складальником.
У 1996 році вступив до ЛНАУ, який закінчив у 2010 році за спеціальністю - інженер-механік.
У 2003 році був призначений начальником виробничо-диспетчерського відділу заводу «Металіст». 2004-2005 рр. - технічний директор ВАТ «СЗМ». 2005-2006 рр. - голова правління, ген.директор ВАТ «СЗМ». У 2007 році продовжив трудову діяльність на ВАТ «Львівський експериментальний мех..завод» на посаді гол.інженера проекта по розробці бурового обладнання. У 2009 році призначений ген.директором ТзОВ «Оранта ЛТД», на якому працює на даний час.

Коротка Програма Кандидата

Головним своїм завданням вважаю сприяти запровадженню новітніх технологій на виробництві, виведення українського виробника на закордонні ринки. Це можна зробити залучивши розробників обладнання та інвесторів. У свою чергу це підвищить добробут та дозволить створити нові робочі місця.

Архів сторінок