Понеділок, 25.09.2023, 15:35
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Голосування
Це опитування
Усього відповідей: 0
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Доброго дня!
Громадські організації Стрия та Стрийщини звернулись до дирекції Народного дому міста Стрия з проханням провести публічну зустріч з кандидатами у депутати у 126 окрузі (Стрий, Стрийський район, Моршин, Жидачівський район).
Просимо Вас як кандидата, долучитись до спільної зустрічі, яку ми плануємо провести 17 липня, о 18:00 у великому залі стрийського Народного дому, за адресою: м. Стрий; вул. Народна, 8.
Зустріч проходитиме у форматі «Запитання- Відповідь».Метою зустрічі рівноправне представлення всіх кандидатів.
Просимо надати Вашу відповідь на електронну адресу ndim.stryi@gmail.com до 12 липня.
Дякую.
З повагою
Директор Народного дому міста Стрия
Олександр Ілечко

Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » 2010 » Вересень » 24 » Визначено склад сільських та селищних ТВК
01:15
Визначено склад сільських та селищних ТВК
В останній день відведеного для цього Законом строку Стрийська районна ТВК затвердила склад сільських та селищних ТВК. От і почали виявлятися недоліки нинішнього недолугого Закону про вибори. Завдяки т.зв. "скороченим" строкам кампанії, багато хто з членів ТВК ще досі не знає про своє призначення. Районна ТВК в авральних умовах, за відсутності фінансування і апарату, фізично не встигла належно оформити і оприлюднитити склади комісій. Між тим, ще 23.09.10 сільські ТВК вже мали сформувати одномандатні виборчі округи. Зрозуміло, що ця дата одразу була безнадійною. Отже маємо першу ластівку порушення виборчих строків. Скільки ж їх ще буде...
Поза тим, ось деякі результати затвердження сільських ТВК. Склад ТВК сформовано, в головному, за рахунок подань Батьківщини (по 3 особи), Партії Регіонів (по 3), Нашої України (по 1) та Свободи (по 1). Решта політичних сил цей процес просто проігнорували. Одиничні випадки протилежного загальної картини не змінюють. Всього Батьківщина отримала 38 керівних посад в ТВК, Регіони - 37, НУ - 24 і Свобода - 17. Більш детально розподіл керівних посад ілюструє наступна таблиця:

Партія
Голів
Заступників
Секретарів
Всього
Батьківщина
14
5
19
38
ПР
15
13
9
37
НУ
6
12
6
24
Свобода
5
6
6
17
Рух

2

2
Європейська ПУ

1

1
Повний склад ТВК Ви можете завантажити в розділі "Інформація до виборів". Слід мати на увазі, що ці дані є неофіційними і можуть містити певні неточності.
23.09.10 в міській ТВК з'явилася перша ластівка по виборчих конференціях. Першою повідомлення про намір провести збори з висування кандидатів подала УНП. Для цього обрано перший, визначений Законом день - 27.09.2010 р.

Переглядів: 1047 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]