Понеділок, 25.09.2023, 16:34
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [126]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Голосування
Це опитування
Усього відповідей: 0
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Доброго дня!
Громадські організації Стрия та Стрийщини звернулись до дирекції Народного дому міста Стрия з проханням провести публічну зустріч з кандидатами у депутати у 126 окрузі (Стрий, Стрийський район, Моршин, Жидачівський район).
Просимо Вас як кандидата, долучитись до спільної зустрічі, яку ми плануємо провести 17 липня, о 18:00 у великому залі стрийського Народного дому, за адресою: м. Стрий; вул. Народна, 8.
Зустріч проходитиме у форматі «Запитання- Відповідь».Метою зустрічі рівноправне представлення всіх кандидатів.
Просимо надати Вашу відповідь на електронну адресу ndim.stryi@gmail.com до 12 липня.
Дякую.
З повагою
Директор Народного дому міста Стрия
Олександр Ілечко

Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Статті » Політінформація

Назаренко Костянтин Петрович

Народився 10 листопада 1966 р. В 1973 р. став учнем Ходорівської середньої школи № 1, яку закінчив у 1983 р. з золотою медаллю. В цьому ж році вступив до Українського поліграфічного інституту ім.. Ів. Федорова (нині Українська академія друкарства) на факультет технології поліграфічного виробництва, який закінчив у 1988 р. отримавши кваліфікацію інженера-технолога. Одразу після закінчення інституту розпочав трудову діяльність на посаді інженера-технолога у відділі головного технолога Ходорівського заводу поліграфічних машин.


 

1989 р. – розпочав активну політичну діяльність, виступив фундатором Ходорівської міської організації Народного руху України за перебудову, делегат установчого з’їзду Руху.
1990 р. - очолив виборчий штаб Демократичного блоку Жидачівського району в період перших демократичних виборів, голова Ради Жидачівської районної організації ДСМЛ, депутат Жидачівської районної ради, член її президії, голова мандатної комісії та з питань депутатської етики, автор її регламенту, програми з розвитку молодіжного підприємництва, депутат Львівської обласної Ради народних депутатів першого демократичного скликання.
2000 -2002 р. Долучався до відродження української кредитної кооперації, допомагав створенню кредитних спілок у кількох районах Львівської області, працював з лютого 2000 р. по серпень 2000 р. юридичним консультантом Канадської програми по розвитку кредитних спілок в Україні (м. Київ). У серпні 2000 р. пішов на державну службу – зайняв посаду спеціаліста 1-ї категорії у Стрийському районному управлінні юстиції, на якій працював до червня 2002 р. Одночасно займався викладацькою діяльністю – з серпня 2001 р. викладав правові дисципліни в Стрийському коледжі ЛНАУ.
Засновник Західноукраїнського центру прав людини та громадських ініціатив, Всеукраїнської громадської організації - Центр прав людини «Громадська ініціатива» в яких займав різні керівні посади.

 

Нагороджувався почесними відзнаками Львівської обласної ради.

Телефони:

099-1867249; 03245-54340


 

Категорія: Політінформація | Додав: Адмін (12.10.2010)
Переглядів: 507 | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]