Понеділок, 25.09.2023, 16:32
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [126]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Голосування
Це опитування
Усього відповідей: 0
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Доброго дня!
Громадські організації Стрия та Стрийщини звернулись до дирекції Народного дому міста Стрия з проханням провести публічну зустріч з кандидатами у депутати у 126 окрузі (Стрий, Стрийський район, Моршин, Жидачівський район).
Просимо Вас як кандидата, долучитись до спільної зустрічі, яку ми плануємо провести 17 липня, о 18:00 у великому залі стрийського Народного дому, за адресою: м. Стрий; вул. Народна, 8.
Зустріч проходитиме у форматі «Запитання- Відповідь».Метою зустрічі рівноправне представлення всіх кандидатів.
Просимо надати Вашу відповідь на електронну адресу ndim.stryi@gmail.com до 12 липня.
Дякую.
З повагою
Директор Народного дому міста Стрия
Олександр Ілечко

Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Статті » Політінформація

Римарська Руслана Юріївна

народилася 29 вересня 1982 року в місті Стрий Львівської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, докторант кафедри менеджменту організацій, Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

сторінка у фейсбук

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА РУСЛАНИ РИМАРСЬКОЇ

 

«Хто хоче – шукає можливість,

Хто не хоче – шукає причину...»

 

Протягом усього періоду незалежності нашої держави політики говорять про необхідність змін, однак, отримавши депутатський мандат, забувають про свої обіцянки і обов’язок перед народом, який довірив йому представляти їх інтереси.

Я, Руслана Римарська, йду до парламенту, бочас змін настав!

Як майбутній член парламенту вважаю за свій першочерговий обов’язок зробити наступні конкретні кроки:

  1. Підтримувати всі демократичні, узгоджені з громадськістю рішення, щодо встановлення миру у нашій державі та гарантування відповідного рівня національної безпеки України.
  2. Подати у Верховну раду України законопроект, відповідно до якого усім, хто брав участь у антитерористичній операції 2014 р. буде надано статус учасника бойових дій з метою пожиттєвого гарантування соціального захисту та фінансової допомоги їм та їх сім’ям.
  3. Сформувати та подати на затвердження ВРУ Закон України «Про формування моделі збалансованого соціально-економічного  розвитку України на 50 років», що базується на національних інтересах народу України. На  сьогодні в Україні відсутня будь-яка  модель стратегічного  розвитку, натомість приймаються короткострокові ситуативні програми уряду, які часто не узгоджені з діями інших державних інституцій.
  4. Здійснити розробку стратегії розвитку населених пунктів 126 округу з метою залучення ресірсів європейської грантової фінансової підтримки для вирішення проблем, пов’язаних із соціально-культурним та економічним розвитком територіальної громади, підвищенням рівня підприємницької активності та зайнятості в регіоні, посиленням екологічної безпеки.
  5. Розпочати облік та формуваня банку інтелектуально потенціалу нації, із гарантуванням вагомого фінансування цього процесу з метою убезпечення «відтоку інтелекту» за кордон.
  6. Внести зміни до Податкового кодексу України, а саме реформувати єдиний соціальний внесок, шляхом зниження його ставки з 38% до 17% з метою виведення заробітної плати з «тіні», забезпечення офіційного працевлаштування людей, та подолання безробіття.
  7. Привести ринок освітніх послуг у відповідність з потребами сьогодення шляхом відновлення закладів професійно-технічної освіти з вузькою спеціалізацією за європейськими стандартами.
  8. Вирішити проблему безробіття серед молоді, пропонуючи стимулюючі заходи для роботодавців, які працевлаштовують  молодих фахівців.
  9. Забезпечити активність громадянського суспільства та прозорість діяльності народних депутатів України.  Запровадженням обов’язковогопрямого щоквартального звітування депутата перед своїми виборцями та механізм дострокового відкликання депутата, якщо виборці вважають, що він  не належним чином виконує свої зобов’язання.

 

 Дай Боже Україні процвітання!

 

Руслана Римарська

Категорія: Політінформація | Додав: Адмін (02.10.2014)
Переглядів: 3849 | Коментарі: 24 | Рейтинг: 4.4/7
Всього коментарів: 241 2 3 »
24 Стас  
Римарська + Семіножинко = Партія Регіонів! Нові обличчя! Стрияни - не лохи!

23 Ліда.  
Кіт далеко неідеальний, але з всього того він найбільш можливий. Кміть продав моршинську воду Росії. Решта без коментарів! І підтримують його ті кому платить....

22 xyz  
Ой, це просто впорядкування коментів не таке. :)

21 xyz  
Ой, як красиво коментарі підчищають... Успіхів!

20 bruderherz  
Кандидатів багато. Майже усіх їх знаємо, або чули. І цілком логічним є те, що вагаємося, порівнюємо, думаємо... Я теж міркую, порівнюю. Представники так званої "старої номенклатури" не те що не викликають довіри. Вони вже в політичному минулому. Історія їх розсудить чесно, оскільки її не підкупиш і вона не має сватів і братів. Тому, звертається увага на молодих людей, які мають бачененя змін і реформ близьке до сучасного світу, які тверезо оцінюють потреби свого виборця і розуміють: я молодий, тому, якщо напсую собірепутацію замолоду, потім уже нікуди... Тому, молодь має вищу мотивацію до праці, до змін, має виші показники ініціативності і виконання. І ще одне: кандидатів молодих немало сьогодні, але серед них мало тих, хто має високу кваліфікацію і знання мов. Тобто ерудицію, мислення і рівень. Пані Римарська тим і дуже вирізняється серед конкурентів, що має високу освіту, знання і досвід, які здобула своєю мега-працьовитістю. Критикани все закритикують. Вони часто мало в житті досягли у сфері знань і самовдосконалення. Зазвичай, критикани працюють тільки в критиці.. А в реальній роботі працюють сильні люди. До таких і відноситься пані Римарська Руслана. Я вірю, що громада оцінить її високий рівень та готовність до змін та реформ. Я бисказав, що вона є добрим шансом до змін для громади. Тому, щиро вірю у Ваш успіх, пані Римарська! За вами зміни. Дай Бог перемоги Вам! Переможете Ви, переможе громада!

19 Наталія С.  
Нові обличчя в політиці необхідні нашій державі понад усе! В обному я впевнена, що безглуздо навіть сподіватися на інший результат, якщо робити все так само. Попередники мали більш ніж достатньо часу, щоб розбудувати країну. Люди в нас працьовиті, ресурсів достатньо. А де ми зараз? Сподіваюсь, що виборці підтримують кандидатів з чітким баченням та конкретною програмою, таких як Руслана Римарська, а не з "великим політичним досвідом". Інакше ми знову не скористаємося шансом змінити життя на краще! Цього не можно допустити. Нехай Вам, пані Руслана,вистачить сил та наснаги у цій непростій та брудній в нашій країні справі-політиці!

18 Стас  
Технічний кандидат Кмітя - Римарська! І тим все сказано!

17 Тетяна  
Нарешті з'явилися нові обличчя в політиці. Одне це дає сподівання на краще. Щиро дякую Руслані, яка вірить в нашу країну та має план, як змінити важливі речі! Бажаю успіху і наснаги на цьому важкому шляху!

16 xyz  
Хитрий Лис Римарська розіслала цілому будинку листи-реклами. Кожному персонально. Видно що мамочка з податкової заставила злити адреси і дані мешканців. Оце зараза! Корупція в крові!

15 Rost.  
Екологічна служба мала б оштрафувати кандидатів за це варварство! Але там зрозуміло хто і вони не сміють чіпати мажорів таких як Кміть та Римарська!(((

1-10 11-20 21-24
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]