Понеділок, 25.09.2023, 15:33
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [126]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Голосування
Це опитування
Усього відповідей: 0
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Доброго дня!
Громадські організації Стрия та Стрийщини звернулись до дирекції Народного дому міста Стрия з проханням провести публічну зустріч з кандидатами у депутати у 126 окрузі (Стрий, Стрийський район, Моршин, Жидачівський район).
Просимо Вас як кандидата, долучитись до спільної зустрічі, яку ми плануємо провести 17 липня, о 18:00 у великому залі стрийського Народного дому, за адресою: м. Стрий; вул. Народна, 8.
Зустріч проходитиме у форматі «Запитання- Відповідь».Метою зустрічі рівноправне представлення всіх кандидатів.
Просимо надати Вашу відповідь на електронну адресу ndim.stryi@gmail.com до 12 липня.
Дякую.
З повагою
Директор Народного дому міста Стрия
Олександр Ілечко

Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Статті » Політінформація

Тенюх Ігор Йосифовичнародився 23 травня 1958 року в місті Стрий Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, військовий пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Стрий Львівської області, судимість відсутня, самовисування.

Номер та дата реєстрації документів в ЦВК     5602 від 01.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом     170 від 06.08.2012

Тенюх Ігор Йосипович (* 23 травня 1958 р., Стрий, Львівська область) — український флотоводець, адмірал України (зі серпня 2008 р.) у відставці, командувач ВМС України (березень 2006 — березень 2010).

Освіта: Ленінградське вище військово-морське училище ім. М. В. Фрунзе (1982); Інститут іноземних мов Міністерства оборони США (1994); Академія Збройних Сил України, факультет підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня (1997).

З 1982 р. — командир мінно-торпедної бойової частини корабля ВМФ СРСР.

1983—1991 — командир рейдового тральщика, командир перегінного екіпажу, ст. помічник командира морського тральщика, командир морського тральщика, начальник відділу зберігання озброєння і техніки бази мінного та протичовнового озброєння ВМФ СРСР.

1991—1995 — старший офіцер відділу забезпечення бойових дій управління ВМС Міністерства оборони України, начальник відділу напрямків управління ВМС Головного штабу ЗС України, начальник відділу напрямків Головного оперативного управління Ґенштабу ЗС України.

1997—2005 — командир бриґади надводних кораблів, керівник оргґрупи з формування ескадри різнорідних сил, командир ескадри різнорідних сил ВМС України.

З листопада 2005 — заступник начальника Ґенштабу ЗС України.

Березень 2006 р. — березень 2010 р. — командувач ВМС України.

Квітень 2010 р. — Президент України Віктор Янукович звільнив колишнього командувача ВМС Збройних сил України Ігоря Тенюха з військової служби.

Депутат Севастопольської міськради (1990—1994).

В. о. командувача Спільної чорноморської ґрупи військово-морської співпраці «BlackSeaFOR» (2002).

Член Комітету національного порятунку (листопад 2004 — січень 2005).

Віце-адмірал (з червня 2006 р.), адмірал — з 2008 р.

Орден «За заслуги» III ст. (20 серпня 2007)[1], медаль «За військову службу Україні» (23 листопада 1998)[2]

Одружений; має двох дочок.

Джерело: Вікіпедія

ПРОГРАМА
КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
АДМІРАЛА
ТЕНЮХА ІГОРЯ
ЙОСИФОВИЧА
Україна понад усе!
1.    Найбільша цінність держави – її громадяни.
2.    Україні – українську історію.
3.    Перед Законом України – всі рівні.
4.    Влада повинна бути відповідальна та підзвітна перед народом.
В Україні побудована кримінально-олігархічна держава, яка грабує народ на користь декількох десятків сімей.
Для усунення антинародного режиму необхідно провести політичну і соціально-економічну перебудову держави в інтересах більшості народу, що зробить Україну державою заможних громадян.

1. МОДЕЛЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАВЛІННЯ
Закріпити в новій Конституції президентську форму правління, яка ґрунтується на поділі державної влади на законодавчу, виконавчу і судову.
1.1. Законодавчу владу здійснюють Національні Збори (Парламент) у складі Палати представників – нижньої і Сенату – верхньої палат.
1.2. Виконавчу владу очолює Президент як глава держави і виконавчої влади.
Для контролю за виконанням законодавства України ввести інститут Представників Президента на рівні району, області та міст державного значення.
1.3. Судову владу здійснює Верховний суд, суди апеляційної та першої інстанції.
1.4. Органи місцевого самоврядування складаються з:
 -     рад громад, очолюваних головою громади та секретарем ради;
 -     районних та міських рад, які складаються з голів та секретарів рад громад і очолюються головою та секретарем ради району (міста);
 -     рад регіонів, які складаються з голів та секретарів рад районів (міст) і очолюються головою та секретарем ради;
 -     виконкомів, які формуються відповідними радами.
1.5. Для забезпечення контролю за дотриманням прав і свобод громадян всіма гілками влади запровадити інститут уповноважених з прав людини, починаючи з рівня громади.
2. ВИБОРИ
Вибори Парламенту, Президента та органів місцевого самоврядування повинні відбуватись за мажоритарною системою в один день.

3. СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА МОДЕЛЬ
3.1. Податкова реформа – створення умов для розвитку підприємництва, рівність суб’єктів підприємницької діяльності і громадян, соціальна спрямованість – оподаткування споживання, доходів, майна.
3.2. Для зменшення навантаження на фонд зарплати перейти до накопичувальної пенсійної системи, а солідарну частину Пенсійного фонду поповнювати з бюджету.
3.3. Система соціального забезпечення має забезпечувати прожитковий мінімум.
3.4. Боротьба з корупцією та забезпечення прав і свобод громадян.
Провести економічну люстрацію держслужбовців.

4. АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНА РЕФОРМА
Має бути утворено біля 3 тисяч економічно спроможних територіальних громад.

5. ФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО ТА ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТІВ УКРАЇНИ
Основним адресатом отримання бюджетних коштів і платником податків буде людина. Базовим органом отримання податків будуть громади села, селища або мікрорайону.
До державного бюджету повинні поступати акцизний збір, мито та інші державні податки і збори, а також відрахування від базових рад.

6. ЕКОНОМІЧНІ РЕФОРМИ
6.1. Забезпечити інвестиції у розвиток і самоутвердження громадянина, це поверне українських заробітчан на Батьківщину.
6.2. У сільському господарстві та переробній промисловості – впровадити ринок землі (з правом користування землею), кооперацію та розвиток інфраструктури, зеленого туризму.
6.3. Реформування енергетичного сектора має забезпечити енергетичну незалежність, використання відновлюваних джерел енергії та енергоощадних технологій.
7. РЕФОРМИ В ГУМАНІТАРНІЙ СФЕРІ
7.1. В екологічній сфері – запровадити гранично допустимі норми забруднення, моніторинг, звітність і жорстку систему стягнень.
7.2. Реформи в галузі освіти та науки – автономія ВНЗ, налагодження співпраці між учбовим, науковим та виробничим напрямками.

8. РЕФОРМУВАННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Без боєздатної армії немає держави
Реформування, перехід до стандартів НАТО – на оборону виділяти 5%, після відновлення оборонного потенціалу – 3% держбюджету, впровадити нову систему підготовки резервістів та мобілізаційних ресурсів.

Декларація

Посилання:

Фортуна 1, 2
Категорія: Політінформація | Додав: Спостерігач (10.08.2012)
Переглядів: 2669 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
4 Ліда  
Правда очі ріже! А не хочеться ніби мудрим зізнаватись, що вони зомбі!Але факт є фактом!

3 до Ліди  
Так, Лідо, усі навколо зомбі... Ганьба їм усім! Позор, просто. Тільки Ви одна сама тверезомисляча, сама розумна, сама креативна, сама патріотична, сама гідна уваги. Дивно, чого Ви не самовисунулись на цих виборах. Усі навколо просто б упали до Ваших ніг, О, світле провидіння, месіє стрийсько-жидачівського округу!

2 121  
Згідний на всі 100

1 Ліда  
Стрийщина знову показала бездумність! Голосувала за київським проектом Банкової - за бренди по мажоритарці, так званий узгоджений, тобто проплачений!Ганьба безголовим!Зомбі навколо нас!))))

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]