Понеділок, 25.09.2023, 15:45
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Категорії
Наші статті [2]
Політінформація [126]
Тут Ви можете познайомитися з кандидатами та депутатами чи розмістити матеріал щодо себе і своєї політичної сили
Голосування
Це опитування
Усього відповідей: 0
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Доброго дня!
Громадські організації Стрия та Стрийщини звернулись до дирекції Народного дому міста Стрия з проханням провести публічну зустріч з кандидатами у депутати у 126 окрузі (Стрий, Стрийський район, Моршин, Жидачівський район).
Просимо Вас як кандидата, долучитись до спільної зустрічі, яку ми плануємо провести 17 липня, о 18:00 у великому залі стрийського Народного дому, за адресою: м. Стрий; вул. Народна, 8.
Зустріч проходитиме у форматі «Запитання- Відповідь».Метою зустрічі рівноправне представлення всіх кандидатів.
Просимо надати Вашу відповідь на електронну адресу ndim.stryi@gmail.com до 12 липня.
Дякую.
З повагою
Директор Народного дому міста Стрия
Олександр Ілечко

Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Статті » Політінформація

Загородний Василь Івановичнародився 13 квiтня 1980 року в селі Старі Петликівці Бучацького району Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта незакінчена вища, заступник директора з фінансових та економічних питаннях, ТзОВ "Форт-Агро-Буд", член Партії регіонів, проживає в селі Загірне Стрийського району Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.

Номер та дата реєстрації документів в ЦВК     6314 від 03.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом     181 від 07.08.2012

Програма
кандидата у народні депутати України
у одномандатному виборчому округу №126
ЗАГОРОДНОГО ВАСИЛЯ ІВАНОВИЧА


Я, Загородний Василь Іванович, як кандидат у народні депутати України від Партії регіонів зобов’язуюсь сприяти покращенню ситуації в Україні загалом та в окрузі №126 зокрема через створення та прийняття відповідних законопроектів, котрі стануть додатковим чинником реалізації програми Президента «Україна для людей», сприятимуть розвитку нашого краю. Відстоюватиму позаблоковий статус України як гарантію безпеки держави і громадянина, євроінтеграцію як стратегічний зовнішньополітичний вектор України.

1.    Подолання корупції та хабарництва
На прикладі кращих правових традицій держав Європи зобов’язуюсь стати співавтором Закону про дозвіл правохоронним органам провокувати чиновників на хабар та домогтися прийняття цього Закону. Лише так ми позбудемося дрібних та великих чиновників з безрозмірними кишенями.

2.    Подолання безробіття
Проблема працевлаштування, особливо серед молоді, нині стоїть на першому місці. Відтак зобов’язуюсь стати співавтором Закону "Про перше робоче місце”. Головне його завдання – не лише збереження існуючих та створення нових робочих місць, а насамперед зменшення безробіття та кількості трудових мігрантів серед молоді. Адже добре оплачувана робота у рідному краї – то основа для самореалізації та особистого розвитку випускників навчальних закладів.

3.    Доступність якісного медичного обслуговування, незалежно від місця проживання
Доступне якісне медичне обслуговування — одна з основ збереження здоров’я кожного з нас. Зобов’язуюсь стати співавтором Закону "Про доступну якісну медицину на місцях”.  У цьому законі необхідно передбачити створення на пільгових умовах мережі сільських аптек при кожному фельдшерсько-акушерському пункті. А також — передбачити зміну системи фінансування на місцях, реформування підходу до оплати праці медичних працівників та їх відповідальності за здоров’я кожного українця.

4.    Розвиток системи якісної освіти
Якісна освіта — основа розвитку кожного людини зокрема та суспільства загалом. Зобов’язуюсь стати співавтором Закону "Про доступну якісну освіту”. У ньому необхідно передбачити по-перше, якість освіти, котра стане базовою основою для подальшого працевлаштування випускників навчальних закладів усіх рівнів та форм власності. Окрім того, домагатимусь, аби Стрий став науково-навчальним центром з філіями різних навчальних закладів.

5.    Будівництво та ремонт доріг місцевого та державного значення
Якісні дороги — то вимога часу і гостра необхідність. Від якості доріг залежить життя кожного з нас. Зобов’язуюсь стати співавтором Закону "Про систему будівництва та ремонту доріг”.

6.    Розвиток села
Село — основа України. Зобов’язуюсь стати співавтором Закону "Про відродження українського села”. У ньому необхідно перебачити стимулювання молоді працювати у селі через розвиток доступного якісного медичного обслуговування, доступної якісної освіти, системи робочих місць.

7.    Розвиток рекреаційних та туристичних можливостей регіону
Стрийщина, Жидачівщина — край історичних подій та особистостей. Як народний депутат можу зробити максимум для привернення уваги туристів до нашого регіону. Зокрема це стосується музею-садиби гетьмана Івана Виговського у селі Руда, монастиря у Кохавино на Жидачівщині та скельного комплексу у Розгірче у Стрийському районі.

8.    Збереження та   охорона довкілля — основна інвестиція у майбутнє
Чистота навколишнього середовища — це здоров’я нації. Щораз гостріше стоїть проблема переробки сміття. Зобов’язуюсь залучити інвесторів та  збудувати екологічно чистий сміттєпереробний завод на території виборчого округу. Це дозволить без шкоди для довкілля збирати та утилізовувати сміття, а також створить нові робочі місця у нашому краї.

З повагою до людей та турботою про наше спільне майбутнє

Декларація
Категорія: Політінформація | Додав: Спостерігач (10.08.2012)
Переглядів: 4686 | Коментарі: 7 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 7
7 )))  
Молодец)

6 Настя  
Ви спершу чим людині "кості мити" проаналізуйте свої дії та вчинки.

5 Ігор  
чи краще підтримувати тих хто одразу зрадить як тільки пройде до ВР?

4 Ігор  
а чим інші кандидати кращі? всі однакові, то чому б не підтримати того хто помагає іншим не будучи олігархом? і робив він це ще далеко до виборів а не зараз щоб "очки" набрати?

3 Оля  
Як вам не соромно галичани ще того покидька обговорювати від ПР!?

2 Ігор  
А скільком людям допоміг? скільком роботу дав? Та купа жінок декількох сіл йому вдячні що їхні чоловіки працюють і хоть якісь гроші додому приносять, а не тільки випивають!!!! а от про "обдурив"... - це певно ваша спотворена точка зору.

1 арка  
Люди-не вірте цьому брехачу!!!!!!!!!!!!! Він обдурив дуже багато людей!!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]