Понеділок, 25.09.2023, 16:37
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Голосування
Це опитування
Усього відповідей: 0
Пошук
Друзі сайту
СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні коментарі
Доброго дня!
Громадські організації Стрия та Стрийщини звернулись до дирекції Народного дому міста Стрия з проханням провести публічну зустріч з кандидатами у депутати у 126 окрузі (Стрий, Стрийський район, Моршин, Жидачівський район).
Просимо Вас як кандидата, долучитись до спільної зустрічі, яку ми плануємо провести 17 липня, о 18:00 у великому залі стрийського Народного дому, за адресою: м. Стрий; вул. Народна, 8.
Зустріч проходитиме у форматі «Запитання- Відповідь».Метою зустрічі рівноправне представлення всіх кандидатів.
Просимо надати Вашу відповідь на електронну адресу ndim.stryi@gmail.com до 12 липня.
Дякую.
З повагою
Директор Народного дому міста Стрия
Олександр Ілечко

Вітер ПнЗ. Що значить - дме з північного заходу. І тоді в Стрию смердить гівном. Так було сьогодні о 10:20 - 10:40. Дехто плутає це зі смородом з смітника. Дехто думає, що це каналізація. Але ж ні, шановні. Більш імовірними видаються версії про очисні споруди, або свинокомплекс у Кавсько. Щоб з’ясувати це остаточно слід фіксувати вітер за показами метеостанції. Весело жити скоро буде в Стрию. Най ще щось хімічне на півдні збудують, і тоді взагалі ... Як не смітник, то свинокомплекс...

Бодун пройшов? Чи все ще "йдже"? Ну тоді ще трохи поплач над долею сайту...

Знову смердить димом зі смітника! Садовий винуватий?

1970 року на брамі Чернівецького університету (до "100-річчя з дня народження Леніна" 10.04.1870) група студентів вивісила національний прапор. На диво, наслідки для "винуватців" виявилися доволі "м’якими", Їх "лише" виключили з університету та змусили "добровільно" податися на будови тодішньої неозорої "Батьківщини" - СРСР. Одним з цих студентів був Мирослав Куєк, нині заслужений журналіст України, кореспондент Кіцманівської районної газети "Вільне життя". Не все у нього гладко складалося в житті, людини з обмеженими фізичними можливостями. Рано він втратив одне око, нині втрачає повністю зір і на друге. Однак
не втрачає оптимізму,  у своїй рідній Кіцмані продовжує воювати з бюрократами і хапугами.
А ще Мирослав є батьком Кароліни Куєк - відомої української співачки Ані Лорак.

А вчора по 1+1 і решті каналів почали заливатися про пожежу на нашому смітнику - бо це ж в контексті Грибовицької трагедії! Хоча ніхто ту "пожежу" особливо не відчув (а по факту, це ж про позавчора повідомляли). У нас такі "пожежі" мало не щодень, але ЗМІ лише зараз на них увагу звернули). А вчора таки вночі зі смітника димом в мікрорайоні смерділо... Хоча не раз буває набагато страшніше...

http://petrimazepa.com/ua/burn-him-with-fire.html


Як видно з результатів виборів, більше третини округів (тринадцять, а саме №№ 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 16, 21, 24, 27, 28, 29) не будуть представлені депутатами в міській раді. Натомість, 4 округи (№№ 18, 20, 30, 31) будуть представлені аж двома депутатами.


Головна » Архів матеріалів
12.10.11 відбулася об'єднана конференція Стрийських районної та міської організації партії "Сильна Україна". Заслухавши звернення С. Тігіпка ... Читати далі »
Переглядів: 602 | Додав: Адмін | Дата: 12.10.2011 | Коментарі (0)

Міська влада вчергове продемонструвала, що їй начхати на інтереси пересічних жителів міста та Закон. Положення "Про місцеві ініціативи", яке розробило СГО "Новий Стрий", відкинуто міськвиконкомом. Прийняття цього Положення та його дотримання нічого б не коштувало міському бюджету. Необхідність наявності цього Положення це не вигадка СГО НС, це пряма вимога Закону "Про місцеве самоврядування"! Міська влада вже давно (ще у 1997 р. - році прийняття ЗУ ПМС) сама мала б розробити це Положення та затвердити на ближчій сесії міськради. Тим більше, що такі міста як Дрогобич, Н.Розділ та ін. райцентри вже давно поприймали їх, тільки ми пасемо задніх. Місцеві ініціативи є важливим елементом місцевого самоврядування, і полягають у тому, що будь-який член місцевої громади має можливість винести на сесію міськради певне питання, якщо його підтримають інші члени гро ... Читати далі »
Переглядів: 674 | Додав: Адмін | Дата: 06.10.2011 | Коментарі (1)

Як стало відомо з Інтернет-джерел, цілком імовірно, що на наступних виборах до Верховної Ради України по нашому Стрийському мажоритарному виборчому округу буде балотуватися Віктор Ющенко.
Політична рада партії «наша Україна» 8 липня ухвалила, що члени партії, які протягом 2005-2010 років займали керівні посади в органах виконавчої влади, не можуть бути обрані за партійними списками.
"Принципи є відносно всіх членів партії, і керівництва партії, і також екс-президента Ющенка", - зазначив глави Центрального виконавчого комітету партії Сергій Бондарчук.
Отже, екс-президент Віктор Ющенко піде на вибори по одному з мажоритарних округів на Львівщині. Про це п ... Читати далі »
Переглядів: 1018 | Додав: Адмін | Дата: 26.07.2011 | Коментарі (3)

Хотілося б зробити цю інформацію більш нагляднішою і раніше її подати, але робити красивою - руки не доходять, тож хай буде так - в зіп-архіві та Екселівських файлах до завантаження. Кому потрібні детальні результати по виборах завантажуйте тут:
по місту
по району
Краще пізно, ніж ніколи.
Подано також детальнішу інформацію по ДВК (раніше не міг - джерела інформації були проти).
Переглядів: 802 | Додав: Адмін | Дата: 04.06.2011 | Коментарі (0)

Здавалось-би... ВРУ визначила, що чергові вибори до парламенту відбудуться у 2012 році. Видавалося, що це так далеко... І ось, до виборів лишається півтора року. Знаючим людям відомо, що насправді передвиборча кампанія починається за рік до виборів, хай там що не буде написано у недолугих виборчих законах. Тож насправді, до початку передвиборчої кампанії лишається півроку. І ці 6 місяців спливуть швидко і несподівано. Стрийський політикум має бути до цього готовим. Щоб не вийшло швидкої і агресивної кампанії з непередбачуваними результатами (як на місцевих виборах). Вже можна не сумніватися, що чисто пропорційна система більше застосовуватися не буде. З імовірністю 95% буде застосована змішана система, коли половину парламенту буде обрано за партійними списками, а іншу половину - по мажоритарних округах. Якщо по партійних списках питань не виникатиме (мається на увазі, що невідомі партії навряд чи будуть мати шанс подолати прохідний бар'єр), то стосовно мажоритарників можуть виникнути ... Читати далі »
Переглядів: 1022 | Додав: Адмін | Дата: 30.04.2011 | Коментарі (6)

Сьогодні ми святкуємо 21 рік з того дня, як над Стрийською міськрадою замайорів наш прапор. До цієї дати ми попросили нещодавно створену громадську організацію СС "Відлуння" написати для нашого сайту статтю про цю подію. Можемо з приємністю повідомити, що така написана. Ви можете прочитати статтю ДЕНЬ ПРАПОРА перейшовши за відповідним посиланням: http://stryi-su.ucoz.ua/publ/den_prapora/1-1-0-59

Переглядів: 1038 | Додав: Адмін | Дата: 14.03.2011 | Коментарі (0)

Вчора, 14.11.2010, відбулося повторне голосування по ДВК №13. Виборці обирали між двома кандидатами, які набрали найбільшу одинакову кількість голосів (по 122): Лісевичем Яремою (КУН) та Костиком Ярославом (БЮТ). Явка виборців була, на диво, досить пристойною - 36%. Перемогу отримав Ярема Лісевич (334 голоси за нього, проти 161 голосів за Костика). Це було останнє голосування на цих виборах. Тепер склад міської ради є остаточно сформованим.
Переглядів: 768 | Додав: Адмін | Дата: 15.11.2010 | Коментарі (0)

Гарно відображені тут:

http://www.pravda.com.ua/articles/2010/11/8/5552584/

Переглядів: 795 | Додав: Адмін | Дата: 09.11.2010 | Коментарі (0)

02.11.2010 МТВК провела перерахунок голосів по ДВК № 13, а 03.11.2010 по ДВК № 2 та 6. Щодо ДВК № 13 прийнято рішення про проведення повторного голосування по 2-х кандидатах, які набрали найбільшу кількість голосів (Костик та Лісевич). Щодо ДВК № 2 та 6 прийняття рішення відкладено на 04.11, оскільки є підстави вважати, що розбіжності в протоколах ДВК та результатах перерахунку можуть не відображати справжнього результату волевиявлення виборців.
Переглядів: 843 | Додав: Адмін | Дата: 04.11.2010 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 »